Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 13:22:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеооператори! 2  (Прочетена 61797 пъти)
 
silvia
Любопитен
*
Публикации: 48



« -: юни 20, 2006, 15:17:11 »

Колко камери е добре да има на сватбата?
Бях на сватба на която имаше 3 камери, които следяха събитията от две места.
Резултатите бяха доста интересни.
Съвет от тия, които вече минаха под венчилото. Струва ли си да се наемат повече камери, цената...
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 20, 2006, 15:49:59 »

Две камери са чудесен избор. С една камера всичко изглежда "плоско", разбира се зависи и от това как се сглоби филма и най-вече от оператора (дали може да снима и да оцелва моментите).

Една идея
На едни наши познати им направиха два диска след това. Като на единия беше всичко заснето, а на другия доста по-къса версия - за гостите, да не се отечкават.  smile
Активен
icokurpata
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12


« Отговор #2 -: юни 21, 2006, 10:27:05 »

 Всяко едно събитие заснето от повече от една гледна точка изглежда по-богато и пълно:-) Може да се снима с две и повече камери макар, че от повече в един миг се губи смисъла. Скоро снимах точно така по желание на едни младоженци...едната камера я сложихме на статив с една широкоъгълна леща и тя хващаше всичко през цялото време а другата камера беше мобилната. След това при монтажа се получиха доста интересни гледни точки от двете.
 Така спестявате и разходите по втори оператор и имате един пълен вариант на тържеството си:-)
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #3 -: юни 22, 2006, 09:33:20 »

Е...не съм много съгласна....
Втората камера предполага пак повече средства от първата...
На нас също ни предлагаха, но пък... в крайна сметка трябва да се съобразите и с бюджета си.
Нашата сватба като резултат се получи адски добре, въпреки, че беше с една камера... Все пак си зависи и от оператора smile
Наистина аз предпочитах да са две... но все пак бюджета си диктуваше действията ни...
Определено ако имате възможност ви съветвам да използвате две камери....
Или три Wink Става по-шарено наистина ... и по-интересно  pardon
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #4 -: юни 22, 2006, 12:57:35 »

определено ще се съглася с Дива  good С две камери събитието ще бъде заснето от различни гледни точки...и при повече оригиналност филма може да бъде много интересен...Само дето всичко зависи от бюджета....на мен тези 300 дето ни ги взеха ми се сториха много, а да не говорим за втора камера.
Активен
icokurpata
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12


« Отговор #5 -: юни 22, 2006, 16:04:44 »

Мдаааа....попаднали сте на скъпи професионалисти за 300 лв с един оператор:-)

Без да искам ще си направя рекламата, че при мен цената е 300 лв с две камери:-)
Активен
kali_jj
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 22, 2006, 21:02:24 »

определено две или дори три ккамери в ресторанта. и когато се прави диска интерсните моменти да сапоказани от всяка възможна точка.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 25, 2006, 11:24:25 »

Аз ще ви дам друга идея на нашата сватба ще има няколко камери и ще е безплатно платили сме си за една с опратор другите ще са на наши много добри приятели , които сами изявих желание да снимат и те .Определено няма да са еднакви записите защото първо от началото на сватбата няма как оператора да е на две места едновременно докат осе съберат младоженците  tease С повече камери определено ще е по хубаво .
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 14, 2006, 14:32:02 »

Определено с повече от 1 камера ще е по-добре и наистина няма да е еднакво записаното!  tease yahoo
А и е един вид застраховка, че ще има запис от сватбата!!! Все пак всичко се случва!!  crazy

Но ние лично ще имаме само 1 камера! Но пък човека е сигурен снимал е и друг път и знаем, че може да му се доверим! good

Но пък ще имаме много, много снимки и от професионалист и от приятели!! И ще е много забавно!  tease biggrin Wink LOVING Dance Та ще мога да си избера и да показвам снимки!!!  Wink
Активен
lovepil
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #9 -: август 31, 2006, 19:23:57 »


Ami i az sum na mnenie za pove4e ot edna kamera.
v studioto kadeto hodihme- ni pokazaha takiva svatbi s dve i s tri kameri-i naistina si e kato cql igralen film.Moje bi zavisi i ot kamerite i ot obrabotkata sled tova.
Ako imash vazmojnost-vzemi si pove4e ot edna kamera.Tova koeto gledahme nie-vuv Viktor Popov-si zaslugava burkaneto v djoba.
a neznam dali ako se vmukne i ot kamerite na gostite nqma da e dobre,no puk trqbva obraza da si saotvetstva s drugite...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 01, 2006, 08:42:37 »

Съгласна съм и аз!!!  hiphip good
Ako imash vazmojnost-vzemi si pove4e ot edna kamera.
Активен
pipilota
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #11 -: октомври 19, 2006, 21:31:02 »

И аз мисля, че две камери е мно-о-ого по-добър вариант. Стига да има човек такава възможност.
И на мен ми хареса, гледах и при Виктор Попов и при Митрел. Спряхме се на вторите, защото цената е доста по-ниска. Иначе монтажа и качеството са същите. Не бих се доверила и на прекалено евтина оферта, защото все пак си е време монтажа, а и камерите може би не са толкова добри.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 20, 2006, 07:40:23 »

Ние имахме 1 камера, но пък всикчо е заснето перфекто!!! Човека си дойде навреме, с негов транспорт, с осветление, заснел е всичко и е на наистина прекрасно качество!!! А и цената е просто чудесна под 200 лв.!!! shok Този оператор, ползваме със семейството ми от години и винаги е бил чудесен!!! hiphip Така, че понякога и 1 камера е идеален избор!!! yahoo
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 31, 2007, 17:25:44 »

Според мен не е нужно да има много камери, но засега ние ще имаме една професионална, нашата и 2 на приятели а пък колко фотоапарати yahoo
Но важното е оператора да заснеме най-много качествен материал!

Не пишете само с главни букви!
« Последна редакция: април 02, 2007, 12:50:59 от maria_lakova » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 11, 2007, 08:53:47 »

Ами ние ще имаме професионален оператор с една камера, но ние с милото имаме камера, и други наши приятели ще носят техните за сега 4 бр, и доста цифрови апарати така, че накрая ще видим кой какво е снимал crazy
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines