Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 06:22:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Изчакващи с БЕБЕправенето" - 2 част  (Прочетена 159765 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #105 -: август 12, 2009, 18:39:01 »

О, тук всички се местят в "Бебеправещите"  l_bye_girl
Аз пък оставам (засега).
Трябваше да спирам хапчетата в края на август, то пък взех, че си намерих свестна работа, след 7 години лутане, чакане и неиздържане. Та ми се налага да продължа с пазенето и да оставя настрана бебенцето за известно време  huhhuh.gif
Ма кво да го правиш, явно още не му е дошъл момента  pardon
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 12, 2009, 20:59:52 »

Инче, недей да тъгуваш! Че то си е супер новина това за работата!
Честито, радвам се за теб! Bravo Bravo Bravo
Това само измества за малко по-късно плановете. И ние изчакваме заради работата. Не съм проверявала в темичката, но може това да се окаже и основната причина. 
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 12, 2009, 21:15:36 »

Инка, и аз съм още тук, макар много да ми/ни се маха вече. И при мен е заради работата, надявам се всички скоро да хванем пътя, както се казва, към другата тема .....
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #108 -: август 13, 2009, 09:27:14 »

 good За работата съм супер доволна. Това ми беше мечтата. Дано да е добре, че още не съм почнала де.

А за  Baby ме притеснява това, че времето напредва и по-млада не ставам. Не исках да бременувам след 35, че нали се влиза в рискова група, ама май натам вървя  girl_impossible
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 20, 2009, 14:12:45 »

момичета, отдавна не съм ви писала, но реших да се отчета smile
бързо прескочихме клубовете и сега вече очакваме малкото ни съкровище през март следващата година.
още е много рано, но пък толкова въпроси ми минават през главата, че пак търся отговорите при вас smile
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 24, 2009, 00:43:47 »

Здравейте момичета!
Аз отдавна не съм се включвала в темата,но за момента все още съм тук с вас.
Браво Ина,честито! Това е хубава новина.
Ива поздравления и на теб
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #111 -: август 24, 2009, 15:57:27 »

Ина, браво за работата  Bravo Щом ти носи удовлетворение какво по-хубаво..

На другите работещи момичета успех и да ви се наредят нещата по-скоро да се местите в другата тема girl_wink

Иначе аз съм тук, колкото и да не ми се иска, мъжа ми не иска и да чуе  cray Вярно, че е много млад (22),но е доказал, че е отговорен и може да се справя с всичко. А съм сигурна, че ако си намеря хубава работа, ще се увлека и няма да искам да чуя за бебе, дори на него вече да му е дошъл "акъла" . И така ще се разминем  diablo

Но от време на време може да съм и в "бебеправещите"  girl_wink Божа работа както казват
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 24, 2009, 17:13:55 »

А ти на колко години си? Защо бързаш? Най-хубавото нещо в живота е, но и доста трудно ...
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #113 -: август 24, 2009, 18:28:28 »

maya_bunny на 23 съм, не мисля,че е много рано, възрастта не е от голяма важност, опасението ми идва по-скоро от това,че сега го искам, след време може да съм на друга вълна и ще се разминем в желанията си, все няма подходящо време  tease
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 25, 2009, 09:43:28 »

uliaulia,

хич не се притеснявай, че ще се разминете, когато в началото, преди около 2 години с милото спряхме да се пазим, аз не исках толкова много бебе, може не бях готова, страхувах се, не съм се съпротивлявала, но просто ме беше малко страх; и понеже при нас доста дълго време не стана, аз някак, при всяка дата на М. се подготвях за евентуален + резултат, като постепенно, разбирай за около 2-3 месеца, макс. 4, така свикнах с желанието, че то ставаше все по-силно и по-силно, докато се стигна до сълзите от ---- резултати и накрая....до изследвания и пр.;

сега съм убедена, че наистина искам дете, като всичко друго за мен е без значение, ако ... вкъщи няма малко сладко човече, което да расте  да дава смисъл н всичко, за което съм се борила!

п.п. само да не взема сега да обидя инчето и бубка, уважавам решенията им, просто исках да кжа на юлето да не се притеснява, че няма да иска дете след време!!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #115 -: август 25, 2009, 09:53:06 »

Защо да се обиждам ? Аз не виждам нищо обидно в твоя пост  pardon
В смисъл той дори не е свързн по някакъв начин с мен...

Това за бебенцата всеки си го изживява много индивидуално, така както на всеки животът се стича различно. Рецепти няма  pardon

Що се отнася за моята история - по променения график мисля в края на годината да спирам анти-бейбито и да си дам няколко месеца за възстановяване на овулацията. Дано така да остане и да няма пак непредвидени обстоятелства.
Разбира се ако е нещо по-глобално - то няма да ме спре. Но минах на изчакване, защото се касае само за няколко месеца и все още мога да си го позволя. Ако ми направят безсрочен договор в края на ноември (както би трябвало да бъде) това решава всички проблеми  danceg danceg danceg

Иначе uliauliа и аз не мисля, че след време няма да искаш дете. Може и да минеш през такъв момент, но в общ план като му дойде времето го проискваш  Wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 25, 2009, 10:04:14 »

Хайде, и аз да се включа - Гостенка, в никакъв случай няма от какво да се обиждаме.
Аз и преди съм казвала - оправят ли ми осигуровките в работата, или сменя ли я (над който въпрос работя) - да минат 3-4 месеца и веднага започваме да бебеправим.
И на мен хич не ми се чака честно казано, но ако с тези осигуровки изляза в майчинство, просто няма да можем да се справим, а не ми се иска да карам бременност в притеснения  angry Искам да знам, че ще дам максималното възможно на детето ни.
Аз затова съм тук, иначе, бях решила веднага след сватбата да напускам темата, но ... нещата не винаги се получават както ги плануваш  huhhuh.gif

Дано скоро на всеки му се наредят нещата така, както ги иска  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #117 -: август 25, 2009, 10:20:23 »

 Clover  Дано!  Clover

Ти поне имаш надежда за осигуровки. Аз да ви се оплача тук колко тъпо стоят нещата: майчинството е само 4 месеца - 1 преди раждане и 3 след. Така, че или раждаш, захвърляш си детенцето и хукваш да работиш или излизаш в неплатен родителски отпуск, чийто единствен авантаж е, че ти пазят работното място  huhhuh.gif

 Ама това е положението.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 25, 2009, 10:26:09 »

инче,
бубка,

аз напълно ви разбирам какво точно имате предвид, но понеже споменах, че мен лично, в момента подобно нещо не би ме спряло (при нас нещата са малко по-особени), затова поднесох извинения, да не се приеме като заяждане  smile


в БГ поне го направиха...ммм, май 410 дни, през което време, мисля, че плащат 90% от Нетното ТВ...
ама не съм много сигурна де...

това е малко несправедливо, да се остави 3 месечно бебе само  crazy
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 25, 2009, 10:45:01 »

Да, наистина е безумно малко това 3-4 месеца  crazy
Мисля, че тук е 12 месеца х 90% от брутната заплата.
Като тази брутна заплата е осреднена от тази, на която си се осигурявал предните 12 месеца.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines