Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 02:23:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Изчакващи с БЕБЕправенето" - 2 част  (Прочетена 159690 пъти)
 
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 19, 2009, 16:31:05 »

ами то както каза си е божа работа
 smile smile smile когато дойде само да е живо и здраво
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 19, 2009, 16:39:01 »

 Ами искам да е тях месеци защото моят рожден ден е юли и искам и бебчето да се роди тогава.А за лекар още си търся при кого да ходя.ама другият месец вече ще съм го исмислила и ще съм по-добре информирана  Curtsey
Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 19, 2009, 17:31:46 »

то и моя мъж иска да е нашата зодия :)ама в крайна сметка когато дойде важото е да си направиш така нещата че да можеш да се осигуряваш на добри пари nea :\че иначе няма да ви е лесно аз за това се притеснявам най-много дали ще мога да си позволя да се осигурявам на по-висока заплата cray
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 19, 2009, 17:43:13 »

 Аз това го уредих и остава съществената част от задачата. danceg
Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 19, 2009, 20:17:53 »

 biggrin biggrin biggrin супер сестра ми роди на 05.07 и е забременяла някаде края на септември началото на октомври понеже аз сам на 25май и майка ми ми каза че са ме правили по рожденния ден на сестра ми а той е в края на август
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 19, 2009, 20:29:40 »

  Езначи ще почне покрай сватбата smile
Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 20, 2009, 10:24:57 »

а как се пие тая фолиева киселина преди да се почне с бебеправенето че не ми е ясно pardon
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 20, 2009, 10:57:54 »

Някои жени я пият като започнат бебеправенето,а аз например започнах да я пия след като бях бременна.Така също не е грешно ;)Пие се по една таблетка на ден(мисля,че беше 4 мг.)до 3-4 месец,след това няма смисъл,защото фолиевата киселина спомага за оформяне на костната система на плода.
Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 20, 2009, 12:15:36 »

то предполагам че с гинеколога трябва да се коментира това за спирането,но ей сега четох за това че фолиевата киселина трябва да се пие преди да забременее жената понеже пурвите 4 седмици са най-важни huhhuh.gif huhhuh.gif huhhuh.gif
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 20, 2009, 12:24:02 »

Момичета отклонявате се от темата.Всичко свързано с Бебеправенето като почнето го има в съответната тема за бебеправещите.Не обръщайте темата на чат.
Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 20, 2009, 15:18:26 »

 аз не мога да разбера уж не трябва да замесваме пари и учене тук а може и за друго да изчакваме с бебеправенето а какъв е проблема да си пишем тук и да се саветваме когато почнем с бебеправенето какво да се прави преди това не виждам проблем в това  nea nea nea
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #86 -: май 20, 2009, 21:26:35 »

Фолиевата киселина предпазва бебето от спина бифида (виж Укипедия за повече разяснения http://bg.wikipedia.org/wiki/Спина_бифида), фиксира желязото, спомага за формирането на бели и червени кръвни телца, и костния мозък..
Всеки лекар си има различен начин на действие спрямо нея - някои я дават преди, други след самото забременяване. На мен докторът вече ми е дал рецептата и ми каза щом спра противозачатъчните да почвам да я пия (нищо, че правенето ще е няколко месеца по-късно).

Ако съм  Offtopic се извинявам много, че отварям работа на модераторите  give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 21, 2009, 12:20:43 »

Ами момичета аз най-официално се местя в другата темичка за бебеправенето. От няколко дена спрях противозачатъчните. Първоначално мислехме да изчакаме до сватбата, но решихме да не плануваме кога точно да го направим, а да оставим то самичко да си дойде.  give_rose  stork-gurl Пожелавам на всички скоро да напуснете тази тема и да се присъедините към другата. 
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 25, 2009, 22:31:27 »

Момичета, ние след дълго пазене и умуване решихме вече "да оглупяваме", т.е. да се местя в темата на бебеправещите. Първите месеци няма да сме много активни, защото мъжлето работи на 30 километра от мен, но се надявам като му дойде времето да стане работата smilesmilesmile
Та така, имате стиснати палци  от мен  good за всички ви и се надявам много скоро да се засечем в другата темичка.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 27, 2009, 16:45:19 »

 Аз пък още ще постоя тука защото решихме да почне с опитите чак след сватбата,за да уцелим желаните месеци .Незнам за вас момичета ,но на мен хич не се седи тука , така де не ми се чака толкова дълго още.Като гледам всичките ми приятелки изпозабременяха,че някои вече и ще раждат и не ми е много приятно.Иначе пожелавам успех на всички които се местят в другата тема или вече се преместиха   good надявам се сле 4 месеца и аз да се присъединя към вас!
« Последна редакция: май 27, 2009, 16:48:25 от trinity_vn » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines