Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:27:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булченска рокля по интернет!  (Прочетена 171949 пъти)
 
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #330 -: февруари 06, 2011, 17:44:00 »

Страхотна рокля!  Bravo Аз сега си търся обувки ,за да се меря с тях и аз ще си поръчвам рокля. Двоумя се между този и един друг сайт...Успех ти желая и чакам с нетърпение да споделиш опита си и да ни покажеш снимки!

Здравей, как по - точно ще мериш рокля от интернет, имам предвид, нали я доставят и край?  crazy smile
Иначе подкрепям, роклите са разкошни и ако наистина изглеждат така като от снимката или поне плата е толкова хубав, ще сте истински късметлийки и много се радвам за вас, има невероятни модели! smile Но мен нещо ме е страх, понеже съм адски капризна... а и скоро ми изскочи друг повод, брат ми ще се жени и май ще ме изпревари, та сега малко ще мисля за малка черна рокля smile
Нямам търпение да покажете снимки на роклите си smile
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #331 -: февруари 06, 2011, 18:56:49 »

Когато се си изпращам мерките ще се меря с обувките за дължината за роклята.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: февруари 06, 2011, 19:55:59 »

И аз така. Преди малко си поръчах обувките.
Тези дни - и роклята.
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: февруари 06, 2011, 20:12:38 »

Ох, момичета, да ви кажа само да внимавате с нюансите на поръчаните рокли, че моята дойде в много приятен цвят крем/слонова кост, обаче да знаете сега какъв е зор с аксесоарите!  angry
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #334 -: февруари 06, 2011, 20:31:26 »

posum от къде си поръча обувките?
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: февруари 06, 2011, 20:38:44 »

От ибей.
Аз се чудя от известно време каква да е роклята ми.
Има различни нюанси на ивори-то, кои по-тъмни, кои по-светли, как да уцелиш правилния цвят?
Не искам роклята ми да е бяла, ама не искам и ивори, защото абит ми беше такъв цвят. ИСкам слонова кост, но как се води той на англ?
Ами ако поръчам бяла основа, но с ивори дантела отгоре мислите ли, че акцентът на иворито ще е по-мек?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: февруари 06, 2011, 21:22:33 »

posum, мила, ivory на английски е именно слонова кост. Наистина са малко кофти тези нюанси. Трудно се улучват.
soulless, роклята е страхотна!  :bravo:Нямам търпение да я получиш!
Искам само да припомня на поръчващите да пробвате да помолите да ви пишат пратката като подарък, за да избегнете митото и ддс-то. При китайците става, според мен не само за ebay. smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: февруари 06, 2011, 21:31:16 »

posum, мила, ivory на английски е именно слонова кост. Наистина са малко кофти тези нюанси. Трудно се улучват.
Така ли? Ей, супер.
Да ти кажа миналата година 1 колежка се жени и роклята ѝ не беше снежнобяла, а 1 такова бяло... Каза, че се води слонова кост. Понеже имам гривна от слонова кост и мн добре знам какъв е цветът, ми се стори подозрително. Значи, нея са я излъгали tease.
Иначе, от този сайт http://www.beautifulbridaldress.com/ не ми хареса нито 1 рокля по начин, по който да кажа, че е моята. Сега им писах да ги попитам дали биха ушили рокля, която да угоди на моите капризи. Стискайте палци да кажат да и да е под $200. tease
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: февруари 06, 2011, 21:41:03 »

В нито един от сайтовете, които показвате я няма "моята" рокля.  sad  Но поне ще разчитам, че в ebay клиента е много добре защитен и ще мога да я върна, ако има някакъв проблем. pardon
posum, да ти кажа нещо не им вярвам и аз на техните определения на цветовете. Моята я срещах и слонова кост, и шампанско, а тя май по-скоро е светло капучино. Най-добре си се ориентирай по снимките и да стискаме палци. good
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: февруари 06, 2011, 22:05:12 »

Аз съм добре, понеже мониторът ми е калибриран и показва реални цветовете... уж. За Близо 300 лв се надявам да е така де.
Твоята какъв модел е?
Да ти кажа, мн рових в нета. Обаче, когато ги помолих за снимка, всички се покриваха. Един нямал дантела, друг бил на фестивал, трети иска да я платя и тогава да ми я покаже.
След като видях роклята на съфорумката реших да поръчвам от този сайт.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: февруари 06, 2011, 23:04:22 »

Определено се крият. Не знам защо. На мен никой не ми прати. Иначе са ултра-любезни, обаче снимки не пращат. nea Само на Soulless май и пратиха. Моята можеш да я видиш в галерията ми. Тъкмо ще си кажеш мнението за цветовете и комбинацията. smile
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #341 -: февруари 06, 2011, 23:17:39 »

Monikamaria твоята рокля я видях май не само в е-вау. Със сигурност съм я засичала често. Обаче аз токлова сайта гледах,че.... www.tiffanybridals.com   www.perfredtdress.nl    www.mnweddingdresses.com и този , в който  posum ще поръчва. Вече не се сещам къде точно беше..... Загледах се в чантичката ти. Снощи просто ахках в един сайт, където имаше много чанти и подобна на твоята. Бяха около 100 лева ...
« Последна редакция: февруари 06, 2011, 23:19:52 от Denitsa_Holland » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: февруари 06, 2011, 23:24:34 »

Denitsa_Holland, свиркай, ако мернеш пак роклята, моооооляя!(не откривам емотиконче за "моля", хихихи)
 Offtopic чантата ми е от американски сайт.  mail-for-you
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #343 -: февруари 06, 2011, 23:36:26 »

Ще свиркам!  good
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #344 -: февруари 06, 2011, 23:46:50 »

soulless, роклята е невероятна. Точно мои стил. Аз също си се представям в такава. Ще чакам с нетърпение да качиш снимки, като пристигне. Стискам палци да няма никакви проблеми по доставката ти.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines