Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:45:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булченска рокля по интернет!  (Прочетена 171978 пъти)
 
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #300 -: януари 29, 2011, 12:38:24 »

не че нещо ..ама то оригинала е едно на ръка smile за да добием и ние представа и смелост да си поръчаме онлайн ще е добре да покажеш роклята, която е при теб.. оригинала се вижда много лесно в интернет..
Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: януари 29, 2011, 15:10:57 »

не че нещо ..ама то оригинала е едно на ръка smile за да добием и ние представа и смелост да си поръчаме онлайн ще е добре да покажеш роклята, която е при теб.. оригинала се вижда много лесно в интернет..


Набързо изрових две снимки. Незнам колко добре изглежда роклята на закачалка, но днес просто нямам никакво време да я облека и да направя снимки smile. Аз избрах да е в цвят "крем", но по-скоро на дневна светлина изглежда като шампанско  smile.


* rsz_dress_front.jpg (49.32 KB, 342x456 - видяно 338 пъти.)
Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: януари 29, 2011, 15:15:56 »

а може ли да ни покажеш снимка на роклята, която всъщност дойде при теб ?

Ето как изглежда и гърба, според мен в това е чара на роклята Wink.


* dress_back.jpg (47.02 KB, 342x456 - видяно 306 пъти.)
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #303 -: януари 29, 2011, 15:56:44 »

cvetina_ilieva благодаря ти за снимките! Лично аз мисля,че роклята изглежда много добре!! Ще имаш ли обръчи отдолу? И да те питам може ли да контактуваш с доставчика? Например да питаш нещо преди да поръчаш? Аз харесах рокли, но може би ще искам малко болеро към тях от същата дантела най-малкото за църквата,защото е малко недобре да влезна вътре поразголена. И също много рокли отзад са с копченца а аз искам с връзки,че ако кача килца или отслабна (аз доста играя надолу-нагоре) да може да се коригира с връзките. Какъв ти е опита с тях?
Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: януари 29, 2011, 16:30:50 »

cvetina_ilieva благодаря ти за снимките! Лично аз мисля,че роклята изглежда много добре!! Ще имаш ли обръчи отдолу? И да те питам може ли да контактуваш с доставчика? Например да питаш нещо преди да поръчаш? Аз харесах рокли, но може би ще искам малко болеро към тях от същата дантела най-малкото за църквата,защото е малко недобре да влезна вътре поразголена. И също много рокли отзад са с копченца а аз искам с връзки,че ако кача килца или отслабна (аз доста играя надолу-нагоре) да може да се коригира с връзките. Какъв ти е опита с тях?

Честно казано аз не съм правила запитване към доставчика. Единственото нещо, което направих беше да променя цвета (има го в опциите). Роклите се шият в Китай, но като контакт е посочен и тел.номер в САЩ. Има и опция за запитване- в горният десен ъгъл (Contact Us).
Всъщност намерих инфо, че могат да ти направят промените, които ти искаш, стига да им опишеш в детайли идеята си (което е доста добре, за да не се получават грешки). Пускам ти линк, за да прочетеш и ти самата girl_wink
http://www.beautifulbridaldress.com/About-custom-order
« Последна редакция: януари 29, 2011, 16:38:23 от cvetina_ilieva » Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #305 -: януари 29, 2011, 18:30:19 »

Цветелина, благодаря за снимките, роклята ти изглежда чудесно smile със 100% сигурност мога да кажа, че вдъхна кураж на много бъдещи булки smile
А относно роклята на Мануела.. мале и аз я имам свалена тази рокля.. уникална е smile нямаше я в магазина в Бургас, но в София ако я има ще я меря smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: януари 29, 2011, 20:18:38 »

Monikamaria до колкото виждам тази рокля не е от e-Bay а от друг сайт. Бих ви посъветвала да купувате от изпитани вече продавачи, какъвто в случая е този сайт на cvetina_ilieva.  smile Не всички китайски продавачи предлагат качество, за това не слагайте всички под общ знаменател... good
cvetina_ilieva страхотна рокля!!! Ти си първата , която до сега е публикувала вече получена рокля. Имало шанс значи да се получи платеното... и то от китай  blum pardon Шапка ти свалям за смелостта и късмета
« Последна редакция: януари 29, 2011, 20:21:31 от anelcka80 » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: януари 29, 2011, 20:30:12 »

anelcka80, права си.  good Късно видях какво съм написала. Имах предвид интернет-покупката по принцип (за фустите си говорех за ebay).
Наистина е по-добре покупката да е от изпитано място. За ebay например аз бих се доверила единствено на топ-селър. smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: януари 29, 2011, 21:37:37 »

Tоп селър, ама зн ли 2-ма жълтури как ме мотаят.
Искам да видя снимка на дантелата и 1-ят ми пише, че понеже роклята има мн тюл и дантела не може да ми я покаже, ама ако поръчам, ще ми прати снимки на моята рокля като стане готова. Аз му писах, че докато не видя дантелата не поръчвам и той ми отг, че нямали други снимки. А, познай дали ще поръчам от тоя!
ОТ другия чакам вест, че в момента я нямали налична. Съмнявам се да ми отговори.
Оня, с когото водих дъъъъълга дискусия, и за когото ви помолих да му пишете, при добро желание, увърташе за снимка и аз му поставих ?-а ребром. Каза, че ще снима дантелата след пролетния им фестивал. След седмица някъде. А давидим smile .
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #309 -: януари 29, 2011, 22:11:17 »

е добре де, ти искаш само дантелата да видиш, не цялата рокля нали ? не виждам причина да те мотат.. и да не ти я показват..или имат дантелата или не ..
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: януари 30, 2011, 10:17:41 »

Toчно! Искам да видя дантелата.
Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: януари 30, 2011, 13:30:26 »

Cvetelina, чудесна е, цветът също мн ми хареса.
Колко е доставката и като цена, и като време? В пощата ли дойде?

Мануела, роклята е на наша съфорумка, дори я продава в темата за продажба на рокли.


Доставката беше около 30 евро. Доставиха ми я в Берлин, тъй като сега живея тук. Не вярвам да има огромна разлика в цените за доставка до България. Поръчах роклята на 16 Декември, а на 31 Декември сутринта ми я доставиха (направиха ми страхотен новогодишен подарък yahoo). Пристигна с DHL,но  има някаква "стандартна доставка", която отнема около месец. Обикновено, когато си поръчам нещо по интернет, избирам винаги DHL.
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #312 -: януари 30, 2011, 14:21:08 »

Аз днес намерих още един такъв сайт . Още разглеждам роклите. www.mnweddingdresses.com  Много от тях ми харесват!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: януари 30, 2011, 20:24:15 »

Cvetina_ilieva, роклята ти е разкошна! Покрай такива успешни покупки като твоите може би ще се поразчупи малко скептицизма на повечето булки към онлайн пазаруването за сватбата Wink Дай Боже и аз да не се разочаровам - съвсем скоро мисля да влизам в боя и да си купувам най-после роклята, пък да става каквото ще pleasantry

Между другото, "моят" жълтурко предлага и доставка с DHL и твоят опит ме накара да се замисля дали пък да не се доверя на тях... Хм, ще го мисля smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: февруари 03, 2011, 23:11:23 »

Задължително ще споделя преживелиците си с великото поръчване на рокля от нета Wink - ще е полезно, мисля. Дано само всичко при мен завърши благополучно, толкова я искам тази рокля heart
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines