Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:11:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булченска рокля по интернет!  (Прочетена 171928 пъти)
 
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: август 24, 2010, 13:31:07 »

bellka, като ти чета постовете и виждам себе си преди 3-4 месеца, и аз така се ровех из интернет и търсех перфектната рокля и се чудех да я взема ли да не я ли взема, в крайна сметка не са чак толкова много пари, имах време, но да ти кажа честно ... излез по магазините пробвай рокли, ако е необходимо и имаш възможност отиди и в друг град и чак тогава ако не си харесаш нищо поръчвай по интернет. И в предни постове съм казвала, че се възхищавам на момичета, които поръчват така роклите си, но колкото и невъзможно да ти се струва има хубави рокли и по нашите скромни сватбени салони.
незнам дали досега си обикаляла по магазините, но ако не си - задължително първо пообиколи, виж кой е твоя модел и тогава поръчвай smile
Активен
bellka
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #181 -: август 24, 2010, 13:52:48 »

Здравей smile Да аз съм като дете в сладкарница smile Още не съм ходила по магазините понеже мисля, че е доста рано. Мисля да отида към края на декември месец, за да ми остане време да реагирам ако нищо не си харесам .......... нямам търпение и само разглеждам рокли в интернет smile
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #182 -: август 24, 2010, 14:36:40 »

smile Напълно се присъединявам към Виленцето. Няма значение, че е рано. Може да пробваш различни модели, за да се харесаш в нещо, ей така като стил. А пък после може да поръчваш. И аз бях такав  началото, защото никога не съм влизала в салон, а като разбрах че ще се женя, първо в нета се порових и се влюбвах във всеки втори модел. Имай предвид, че до сватбата ще смениш и предпочитанията поне някаолко пъти. Ще се луташ между изчистена, принцеска, тип русалка, пък цвят ..........
Направи една обиколко с приятелки, вярвам че на всички ще ви е много забавно. А на продавачките спокойно можеш да кажеш че се жениш другия месец Wink
Активен
bellka
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #183 -: август 25, 2010, 10:56:41 »

Благодаря на всички за отговорите smile Аз честно казано искам след като запазим дата през декември тогава да почна с приготовленията, понеже може нещо да се случи и за това не искам да избързвам и после да остана разочарована. Искам да знам , че датата е запазена и връщане назад няма lol
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: август 26, 2010, 11:21:10 »

Имай предвид, че до сватбата ще смениш и предпочитанията поне някаолко пъти. Ще се луташ между изчистена, принцеска, тип русалка, пък цвят ..........
Ne съм съгласна с теб. Мерих МОЯТА рокля на 23. 06 тази година (помня датата, понеже бяхме на концерт на Рамщайн). Винаги съм знаела, че ще съм с такъв тип рокля, след като я премерих и видях как ми стои, знам, че ще е ТЯ. Момичето може да е като мен.
Това не ми пречи да се забавлявам като меря рокли в магазините и да казвам, че събитието е след месец blush.
Активен
Freja
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #185 -: септември 02, 2010, 19:21:10 »

Здравейте момичета! докато търсех коментари за рокли, поръчани от нета, попаднах на този форум.

Някой случайно да е поръчвал от този сайт:
http://www.lightinthebox.com/wholesale-Wedding-Apparel_c1180] [url]http://www.lightinthebox.com/wholesale-Wedding-Apparel_c1180 [/url]

Изскачат ми често в гугъл, и изглеждат легитимни...има инегативни коментари за тях, но като че ли повечето хора са доволни...Какво мислите?

Eто тук намерих доста коментари от хора, пазарувалли от сайта, ако на някой му се чете подробно:

http://www.resellerratings.com/seller18368-p2-s1-d1.html] [url]http://www.resellerratings.com/seller18368-p2-s1-d1.html [/url]
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: септември 03, 2010, 07:09:55 »

Аз лично съм против поръчването по интернет особено на булчински рокли.Все пак на дали няма във всеки град булченски магазини ,които биха ви направили роклята дори по модел от интернет или някоя опитна шивачка, която също би свършила това доста добре.По- добре е от колкото да ви пристигне нещо ,което няма да ви хареса в крайна сметка.Друго е да пробвате роклята да видите как ще ви стои ,защото има различни кройки и на манекените стоят по един начин ,но като я облече някой друг няма да са толкова положителни отзивите.А да не говорим че стават гафове дори когато всичко се изработва на място , а какво остава когато ви пристигне директно без да сте правили предварителна проба.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: септември 23, 2010, 01:12:40 »

Момичета и аз много се вълнувам относно http://melange-store.weebly.com !!! И много се притеснявам дали ще получа това, което искам!!! girl_impossible Тук една съфорумка беше казала, че е доволна, но снимка така и не е пожелала да качи. На всичкото отгоре видях Любимата Рокля в два от сайтовете, които други съфорумки са препоръчали на по-ниска цена. Съвсем се побърквам вече!  crazy Айде остави по-ниските цени, предпочитам да е от български сайт, дори с надценка, за да има по-добра комуникация. Но ми се иска подкрепата и на някое друго момиче поръчало от там! Наистина ли няма и други?!?!?!?!
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: септември 24, 2010, 03:44:24 »

Здравей, искрено ти пожелавам да получиш това, което си харесала и поръчала good. Интересно ми беше да разгледам сайта и видях много модели, снимки на рокли, които съм виждала от чужди сайтове crazy, тъй като преди време се рових доста за рокля по интернет. Според мен има 2 варианта или този БГ сайт поръчва роклите от чуждите сайтове и ги доставят на по-висока цена или наистина те ги шият...
Дано да бъде твоята рокля мечта, когато отвориш кутията! Girl_hide girl_wink


Момичета и аз много се вълнувам относно http://melange-store.weebly.com !!! И много се притеснявам дали ще получа това, което искам!!! girl_impossible Тук една съфорумка беше казала, че е доволна, но снимка така и не е пожелала да качи. На всичкото отгоре видях Любимата Рокля в два от сайтовете, които други съфорумки са препоръчали на по-ниска цена. Съвсем се побърквам вече!  crazy Айде остави по-ниските цени, предпочитам да е от български сайт, дори с надценка, за да има по-добра комуникация. Но ми се иска подкрепата и на някое друго момиче поръчало от там! Наистина ли няма и други?!?!?!?!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: септември 26, 2010, 01:15:25 »

Благодаря ти много Paradisa!  give_rose Аз мисля да им пиша и да попитам къде ги шият. Тъкмо да разбера имат ли вариант да ми направят и подходящо було. А когато я получа (евентуално huhhuh.gif) ще пиша за инфо на някоя друга мераклийка! girl_wink
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: септември 30, 2010, 04:18:30 »

Здравейте момичета  smile Намерих един невероятен сайт, с невероятни рокли, невероятни цени и избор  Girl_hide..За тези, които имат кураж да поръчат своята рокля мечта по този начин..споделям го тук:
www.dhgate.com  Аз лично си харесах много модели  на моята мечтана рокля, но ми липсва кураж да си поръчам. Замислям се обаче за други аксесоари. Успех на всички в търсенето! give_rose
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: септември 30, 2010, 04:44:34 »

Здравейте момичета  smile Намерих един невероятен сайт, с невероятни рокли, невероятни цени и избор  Girl_hide..За тези, които имат кураж да поръчат своята рокля мечта по този начин..споделям го тук:
www.dhgate.com  Аз лично си харесах много модели  на моята мечтана рокля, но ми липсва кураж да си поръчам. Замислям се обаче за други аксесоари. Успех на всички в търсенето! give_rose

п.с в галерията си сложих снимка на рокля от сайта ( макар и да съм подръжничка на класическо бяло, тази рокля е приказна)
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: ноември 27, 2010, 12:19:15 »

Момичета, и аз си поръчах роклята през интернет и не съжалявам! Никога не съм си се представяла с традиционна булчинска рокля, а и в БГ хората не са настроени все още достатъчно към по-нестандартни решения и свободомислия в това отношение. Нито съм искала да бъда принцеса като малка, нито да съм задължително с дъъъългаа рокля.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=280574651170 Това е линка, ако някой иска да види.

Поръчах я след като се измерих, може би ще има нужда от малки корекции, но не се притеснявам. А и ми излезе на много добри пари - 185 лева. Нямах проблеми с доставката, всичко си дойде опаковано и навреме.

Така че ако и вие искате нещо по-различно, а и го намерите по-евтино през интернет само проверете какъв е продавача - следете за отзиви, статистики, мнения на стари клиенти. Ако ви се струва ОК - инвестирайте!

При целия кич, който цари наоколо не съм се колебала. Да не говорим, че открих че роклите, които предлага едно модно студио тук в София в ebay за 150-200 лева, чисто нови. А те ги продавата за 600 до 700 лева crazy Егаси нахалниците!
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #193 -: ноември 27, 2010, 23:34:42 »

Момичета, и аз си поръчах роклята през интернет и не съжалявам! Никога не съм си се представяла с традиционна булчинска рокля, а и в БГ хората не са настроени все още достатъчно към по-нестандартни решения и свободомислия в това отношение. Нито съм искала да бъда принцеса като малка, нито да съм задължително с дъъъългаа рокля.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=280574651170 Това е линка, ако някой иска да види.

Поръчах я след като се измерих, може би ще има нужда от малки корекции, но не се притеснявам. А и ми излезе на много добри пари - 185 лева. Нямах проблеми с доставката, всичко си дойде опаковано и навреме.

Така че ако и вие искате нещо по-различно, а и го намерите по-евтино през интернет само проверете какъв е продавача - следете за отзиви, статистики, мнения на стари клиенти. Ако ви се струва ОК - инвестирайте!

При целия кич, който цари наоколо не съм се колебала. Да не говорим, че открих че роклите, които предлага едно модно студио тук в София в ebay за 150-200 лева, чисто нови. А те ги продавата за 600 до 700 лева crazy Егаси нахалниците!
Здравей, поздравявам те за смелостта! Bravo Преди време бях пощуряла да си поръчвам рокля по интернет, защото тази, която си бях харесала в БГ струваше 2000 Oh my ... crazy. Отказах се ,защото продавача ми беше съмнителен, но ако наистина намеря нещо впечатляващо и на добра цена и аз бих рискувала. Относто този линк - не иска да се отвори, а много бих искала да я видя. Изпрати го отново . Благодаря ти
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: ноември 28, 2010, 13:59:59 »

Ето друг линк:
http://cgi.ebay.co.uk/Karen-Millen-Satin-Halter-Neck-Pencil-Dress-/270669064211?pt=Women_s_Clothing&var=&hash=item84b750ba85

Надявам се този да работи smile. Не е традиционна рокля, на тези снимки светлата рокля бие малко на златисто, но си е цвят слонова кост. Иначе на живо роклята е много изискана. По последна справка след огледа ми на БГ магазина на Карен Милън - цената на тази рокля ( подобен модел, който е от същия ценови клас) е 550 лева  crazy....Успех в търсенето и ако ти трябва помощ казвай! Не че съм факир де, но доста рових докато я поръчам  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines