Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:35:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булченска рокля по интернет!  (Прочетена 171962 пъти)
 
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 05, 2010, 14:56:49 »

Много ви благодаря за отговорите kokotseva и tsvetentse.
Kokotseva, искрено се надявам да получиш на време булото си, това което ти се е случило е отвратително, аз бих се побъркала от притеснение.
Иначе след като писах тук пратих е-мейл до storeofdress.com и ми отговориха след около ден-два. Цената която ми казаха за роклята, която си избрах е 350$ , което си е 450 лв, аз имам много време до сватбата (10.10.10), но ако нещо стане и не ми хареса или въобще не я получа трябва да си търся нова рокля... много парички ще станат, някак си не мога ей така да кажа ще рискувам за 450 лв, пък и опита, който вие имате със сайта.... май по-добре да си обиколя из магазините.
Много благодаря отново!
Активен
darling_a
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #166 -: май 09, 2010, 09:56:49 »

Здравейте булки,
Може ли тези които са доволни да написхат имената на шивачите си в е-бей,защото този хао 1188 неможах да го открия!
 cray
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: май 14, 2010, 18:22:00 »

Ето в този сайт има доста хубави мнения на доста от роклите и цените са прилични. Като цяло момичетата са доволни smile Може да си харесате нещичко Wink
http://www.lightinthebox.com/wholesale-Wedding-Dresses_c1181
Активен
vess_bj
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: май 17, 2010, 21:35:22 »

Здравейте, момичета! Бях обещала да пиша като получа моята рокля.Днес я получих,почти месец от както направих поръчката.Роклята е това което поръчах, по размер е добре малко в бюста е хлабава, но има едно Ноooooooooooooo.......... дантелата която са използвали е малко простовата и това като цяло ми  помрачи настроението.Навярно ще си купя нова дантела и да ми я смени някой шивач  :huh:Ако имате въпроси ще помагам
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #169 -: май 21, 2010, 16:59:47 »

погледнете този продавач: asapbay в еbay. Може да е полезно на някого
Активен
moni80
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58



« Отговор #170 -: май 28, 2010, 14:42:30 »

Олеее, убийте ме, но не бих си купила рокля по интернет, друго си е да я видя, да я бутна, да я пробвам и т.н. Лично мое мнение си е, не ангажирам никого с това
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 28, 2010, 16:36:50 »

донякъде си права moni80, но когато роклите които харесваш не са по джоба ти е добра опция, разбира се винаги има риск, но смятам че си заслужава. За жалост аз се разубедих, но се възхищавам на момичетата, които имат смелостта да си ги поръчат така. Стискам ви палци момичета, много се радвам когато някоя от вас се похвали че е получила "Роклята" и е доволна. Следя темата с интерес
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 10, 2010, 13:50:24 »

Здравейте момичета,аз снощи се престраших и поръчах от английския ибей.Ще видим какво ще пристигне,и дали ще пристигне на време.Ако не,имам резервен вариант.Ще купя от тук рокля.И аз доста обикалях ,но след акто видях роклите в нета, в нищо не се харесвам.По-добре да ме е яд,че не е пристигнала на време,от колкото ,че не съм си я поръчала.Ще пробвам да кача снимки  smile


* BscJnwCWkKGrHqIH-DgEvDjtgeBL304E-1.jpg (15.84 KB, 365x550 - видяно 303 пъти.)
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 10, 2010, 23:22:36 »

Dano да се похвалиш с перфектно изпипана рокля Wink.
Живо се интересувам от темата. Харесала съм си рокля за 2400, която не бих си позволила, ако не спечелим 6-ца от тотото. Намерих същия модел за 2000 по-малко. Успокоявам се, че имам много време good.
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #174 -: юли 22, 2010, 11:14:17 »

здравейте,момичета. и аз като много от Вас сам ми харесал рокля от ebay и не само тово- ще я поръчвам. комуникурам си с продавача, но той има 94 позитив sad това е chftyoum. някой има ли информация за него?
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: август 14, 2010, 08:44:05 »

Здравейте!Вчера ми донесоха роклята  yahoo Много е красива,изобщо не съжелявам,че я купих през интернет.Става ми,направо ми залепна!Това малко ме изненада при положение,че си вземах сама размери с ролетката  smile Единствената корекция която смятам да направя е да и сложа обръч.Пратили са ми и два чифта ръкавици (в сайта беше пояснено,че се купуват отделно,но явно бонус)Самата поръчка беше изпълнена за около една седмица.Казаха,че съм стандартен размер и имат готова рокля.Пътува също около седмица.Остава да намеря къде да я изгладят,че е супер намачкана.Пристигна в едно много малко кашонче  smile
« Последна редакция: август 14, 2010, 08:55:01 от Bademka » Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #176 -: август 14, 2010, 09:10:27 »

Здравейте!Вчера ми донесоха роклята  yahoo Много е красива,изобщо не съжелявам,че я купих през интернет.Става ми,направо ми залепна!Това малко ме изненада при положение,че си вземах сама размери с ролетката  smile Единствената корекция която смятам да направя е да и сложа обръч.Пратили са ми и два чифта ръкавици (в сайта беше пояснено,че се купуват отделно,но явно бонус)Самата поръчка беше изпълнена за около една седмица.Казаха,че съм стандартен размер и имат готова рокля.Пътува също около седмица.Остава да намеря къде да я изгладят,че е супер намачкана.Пристигна в едно много малко кашонче  smile

Супер,много се радвам,че роклята е това което си поръчала.Аз лично не се престраших,да си поръчам.честито и да ни я покажеш give_rose
Активен
bellka
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #177 -: август 18, 2010, 16:21:18 »

Здравейте на всички,
нова съм във форума и след няколко месеца и аз ще съм булка... живот и здраве. Харесах си доста модели в интернет, бихте ли ми казали някой сигурен сайт или мислите ли, че ако занеса снимка биха ми я ушили, говоря най-вече за варна.

Благодаря ви предварителн smile
Активен
bellka
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #178 -: август 20, 2010, 11:05:29 »

Някой поръчвал ли е от

http://melange-store.weebly.com/


??? smile
Активен
bellka
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #179 -: август 24, 2010, 12:41:17 »

Момичета открих роклята мечта, щом я видях се влюбих...

http://shop.storeofdress.net/product.php?productid=41283&cat=346&page=3


Има ли препоръки към този сайт, дали да рискувам sad Много я искам ... sad
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines