Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:38:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булченска рокля по интернет!  (Прочетена 171971 пъти)
 
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #150 -: март 07, 2010, 22:23:16 »

svetleto24 видях ги в албума ви. Страхотна ти е роклята, направо уникална smile А как стана твойта поръчка? Избра си продавач и си даде мерките, нали?
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 14, 2010, 04:20:43 »

Здравейте момичета, бъдещи булки give_rose Благодаря за полезната тема и информация, която намирам тук. Виждам, че има доста различни мнения, относно купуване на рокля по интернет, аз както много от вас по различни причини си мисля за тоз вариант, макар и да не се осмелявам. При мен причината е, че не живея в БГ и ще се върна 20-ина дни преди датата за 2рата сватба ( вече имаме подписване), която още не сме определи по разни причини. Но така или иначе няма да има време за ходене по магазини и тн. Тук в Прага това, което съм видяла на едно-две места хич не ми хареса. Познат ми каза, за голям магазин в град извън Прага, и си мисля да направя разходка до там, но интересното е, след като им разгледах сайта и си набелязах една две рокли - днес докато четях и разглеждах сайта препоръчан и опитан от 2 момичета по-горе в темата..за моя изненада точно в този сайт видях същите модели shok. Това ме кара да се замисля дали някои магазини не купуват така рокли онлайн и ни ги препродават на 3-на цена crazy, както е в моя случай, цената, която в магазина искат за същата рокля от картинката е на 3 цена. Ще си направя разходка до там, да видим как е положението на живо. Искам да споделя с вас моята рокля мечта, по която бленувам вече 1 година и нищо не може да ми грабне сърцето, както тази прелест girl_impossible heart. ( трябваше малко да рязна размера на снимката) Някой ми каза, че модела е деметриос, харесах я от един сайт, които за съжаление няма много добри отзиви и се отказах да поръчам от там. Ако някоя от вас я е виждала в някой сериозен сайт, моля кажете ми. Успех на всички в търсене на роклята - мечта, по какъвто и метод да е good give_rose


* E112.jpg (74.92 KB, 383x551 - видяно 308 пъти.)
Активен
svetleto24
Новак
*
Публикации: 12


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 14, 2010, 18:34:35 »

Katrine, аз си  избрах  за продавач CindyWedding защото имаше най-висок рейтинг,а и роклята беше с безплатна доставка. smile  Изпратих абсолютно всичко, което ме интересуваше като материя, цветови и мерки на продавача, платих  и след това чаках. Хубавото беше, че през цялото време можех да следя статуса на поръчката.
Активен
vess_bj
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: април 23, 2010, 23:48:53 »

Eeee и аз съм една от вас престрашила се да си поръча  рокля от Китай:) Сега само нервно ще чакам резултат  Girl_hide Ще споделя когато получа нещо postman
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: април 24, 2010, 18:30:45 »

Момичета, някоя информирала ли се е как е с митницата. Girl_sing Над 30$ или € се доплаща май ДДС и данък митница.  :bqsnasym:Аз бях решила да си я шия в америка, но това което накрая щеше да се получи като сума с данъците (близо 30% отгоре) ме отказа.  hysteric
Активен
bencheze
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #155 -: април 25, 2010, 13:30:01 »

Eeee и аз съм една от вас престрашила се да си поръча  рокля от Китай:) Сега само нервно ще чакам резултат  Girl_hide Ще споделя когато получа нещо postman
стискаме палци миличка!!! Аз мисля, че всичко ще е както го искаш. Чакаме с нетърпение да разказваш  good
Активен
bencheze
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #156 -: април 25, 2010, 13:33:13 »

Момичета, някоя информирала ли се е как е с митницата. Girl_sing Над 30$ или € се доплаща май ДДС и данък митница.  :bqsnasym:Аз бях решила да си я шия в америка, но това което накрая щеше да се получи като сума с данъците (близо 30% отгоре) ме отказа.  hysteric
наистина се плоащат някакви такси, но ако на пратката ти никъде не е обозначено колко парички струва, всичко е ок. Те няма как да ти начислят ДДС , без да имат стойността на поръчката. Начисляват ти го само върху тяхната такса. Аз си бях поръчала нещо от Америка и си бях платила по нета, и като си получавах стоката платих някъде към 18 - 20 лева - незнам какво точно. Някакви пощенски разходи за Бг. smile good
Активен
kakareni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #157 -: април 25, 2010, 23:31:09 »

Здравейте момичета, аз си купих рокля от e-bay (интернет) и да ви кажа много съм доволна, е не е точно като на снимката, защото те правят копия, единствената разлика са камъните. В китай  шият с перлички,  прозрачни мъниста и паети и с по-евтини материяли.Малко моите паети ме боцкат, но ще ги махна само тях кадето се допират до ръцете ми (подмишниците) малко и дантелтака се допира до тялото ми, но аз много съм капризна на нещо да ми пречи, всички етикети на блузи ги магам, може и това да не е проблем за другите момичето.Иначе роклята ми струва 150 пауда с обръчите от долу.Мисля, че е много хубава, но и сватбата не е само роклята, то е комбинация от рокля, прическа грим и аксесоари.Не ме е яд че не дадох за оригинал 700 пауда.Това са доста парички.Купона винаги може да стане с по евтина рокля.А до колкото размерите си ги дадох и ми седи като излята и мисля, че има доста детайли който не съм знаела, че се слагат за да държи роклята и отзад шлейфа.Абе с една дума китайците не са толкова невежи.СТРУВАСИ ЦЕНАТА
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: април 26, 2010, 10:03:12 »

Рени, пусни снимка моля те и кажи от къде си я купи, сигурна съм,ч е ще е полезно за момичетата, които се колебаят, важно е да се види, кой си върши добре работата
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: април 26, 2010, 10:48:51 »

bencheze благодаря за отговора give_rose. Аз накарах баща ми до митницата да се обади, и му казаха че таксите са 20% ДДС ако не е пръчано от Европа и 7% нещо друго. С роклята щяха да ми пратят и сметката..... sad, така че със сигурност щяха да ми ги надчислят. А и от митницата имат право да решершират в интернет за цената.
Аз все още съм болна по тази рокля и се надявах да намеря тук някой който вече си държи роклята в ръцете и да ми каже как стоят нещата наистина..........
Активен
kakareni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #160 -: април 26, 2010, 11:14:41 »

снимката не е много добра, ме ми я стехнаха от зад и не седи хубаво, скоро ще помоля някой да ми помогне с обличането и ще я кача.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: април 26, 2010, 13:25:12 »

Здравейте момичета,
Чета форума от доста време и страшно много ми помагате по време на подготовката. Благодаря ви! smile искам да попитам дали някоя от вас има мнение или опит със сайта storeofdress.com , бях чела из форума, че има момичета, които са си поръчвали от там и са доволни, но не мога да открия къде го четох. Благодаря предварително!
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #162 -: май 01, 2010, 12:32:49 »

Някой знае ли "tatit" от кой продавач в ebay си е купила роклята?
Активен
kokotseva
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #163 -: май 04, 2010, 08:35:16 »

Здравейте момичета,
Чета форума от доста време и страшно много ми помагате по време на подготовката. Благодаря ви! smile искам да попитам дали някоя от вас има мнение или опит със сайта storeofdress.com , бях чела из форума, че има момичета, които са си поръчвали от там и са доволни, но не мога да открия къде го четох. Благодаря предварително!

Здравей, и аз бях "чула" от тук, че има поръчали момичета от този сайт и реших да си поръчам було. но, се отнесоха много непрофесионално, сайта е китайски и през времето когато пуснах имейл запитване не отговориха поне седмица. оказа се, че човека с английския бил в отпуск(това го разбрах по тел, аз им се обадих), после човека се появи и поръчах було на хенри рот, което е с много красива дантела. платих и зачаках...и като минаха 5 дни поисках да знам тракинг номера на поръчката за да мога да я следя, оказа се че нямало точно това було и се извинявали и щели да ми върнат парите! то добре, ама на мен пари не ми трябват оставват ми 3-4 седмици до сватбата! много се разочаровах! това е моя опит с този сайт, но и другите момичета могат да кажат дали са имали проблем.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #164 -: май 04, 2010, 11:14:10 »

Здравейте момичета,
Чета форума от доста време и страшно много ми помагате по време на подготовката. Благодаря ви! smile искам да попитам дали някоя от вас има мнение или опит със сайта storeofdress.com , бях чела из форума, че има момичета, които са си поръчвали от там и са доволни, но не мога да открия къде го четох. Благодаря предварително!

Здравей и от мен. Аз не съм си поръчвала от този сайт, но имах това желание по едно време. Свързах се с тях по е-mail, отговори ми една жена с лош английски. Така, комуникацията хич не им беше сила, все едно си говориш с някое 10 годишно лапе, което за трети път пише e-mail. Питам ги за нещо и те не ми отговарят точно на въпроса. Плюс това трябва да чакаш поне един ден за отговор, заради часовата разлика и това ми изгуби поне 1 седмица. После питах за снимки на роклята, която ме интересуваше, както те са я направили. Но и това нямаха. Пратиха ми други снимки, които нямаха нищо общо с роклята, която исках. Роклите изглеждаха добре обаче. Казаха ми, че могат да ушият роклята и от коприна за още 200$ отгоре, но тогава няма да мога да я върна, ако не ми е харесала. Също така ме съмнява, че имат точно тази коприна, която исках, защото ги питах и не ми отговориха. Това обаче може и да не е така, защото в Китай има всякаква коприна по принцип.  pardon  Последното нещо, заради което реших окончателно да не си поръчвам е, че по едно време сайта им изчезна за около 10 дена - явно не си бяха платили хостинга. Tова беше един знак за непрофесионално отношение според мен.

Имаше и още едно нещо - като ходих по магазините да пробвам рокли, пробвах много рокли на скъпи дизайнери, които приличаха на тази, която исках. Тъй като бях пробвала моята, можех да направя разлика и наистина имаше много голяма разлика в това как ми седеше една рокля, която беше почти същата като моята. И тогава се убедих колко всъщност е лесно да се направи роклята не както трябва.  nea Може би, ако не беше 470$ от коприна и ако не бях намерила моята рокля изгодно, щях да си поръчам, но това наистина ми беше последния вариант. За вечерна рокля за някое прати бих пробвала, но за булченската реших да не рискувам. Успех на теб. Може би шият наистина много по-добре, отколкото пишат E-mail-и и поддържат страницата си, така че, ако си поръчаш се надявам всичко да е наред.  good

И един съвет - ако можеш и поръчваш от тях, нареди нещата така, че роклята да пристигне месец-два преди сватбата ти, ако не и повече, за да имаш време да реагираш, ако нещо не ти хареса роклята.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines