Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:23:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булченска рокля по интернет!  (Прочетена 171936 пъти)
 
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 05, 2009, 10:37:13 »

сега се сетих, че съм го разглеждала и преди. Роклите са наистина уникални, нетрадиционни са и определено много различни от популярните по магазините тук. страхотен избор, прииска ми се пак да правя сватба:)
Активен
mili84
Новак
*
Публикации: 10


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 05, 2009, 11:32:51 »

Здравейте и на мен скоро ми предстои свтба е октомври месец, ама то времето минава. харесала съм ето тази рокля http://www.bridalonlinestore.com/Collection/product-page.asp?q=Wedding+Dress&SKU=Gwenivere&i=67290462730 но не знам какво да правя, а мечтая за нея още преди да тръгна да се женя. Но ако не дойде? Или не е същата? А има и друг проблем една приятелка си купи така рокля, но като пристигна на митницата, както роклята е била 200 долара някъде, така са и взели мито още около толкова или малко повече защото имала някакъв камък
Активен
BOAT
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #62 -: юни 05, 2009, 14:32:28 »

MILI84 роклята наистина е страхотна, но и на мен това ми е проблема затова исках съвет от другите момичета от форума, които саси поръчвали от интернет. мен ме интересува за колко време пристигат наистина ли са такива и т.н.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 17, 2009, 23:19:12 »

Момичета, няма как да не препоръчам този сайт: www.oncewed.com - американски сайт за дизайнерски рокли втора употреба (има и нови обаче lol Страхотен е, аз се зарибих и се прехласвам сега по една прекрасна рокля, не знам дали ще се реша да я поръчам обаче...

В сайта кликвате на Gowns for sale, не всички предлагат доставка до Европа, но има и такива Wink
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 25, 2009, 12:30:56 »

Аз съм си харесала рокля от ebay. Ако ми хареса супер, ако не ще я върна, а и аз тази цена си струва риска. Роклите в България изобщо не ми харесват, нито на снимка, нито на живо. Китайските едва ли ще са по-зле. Ще видим струва ли си риска. Само не знам колко ще ми вземат за мито. Който си е поръчал да сподели опит.
Активен
hubenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 29, 2009, 09:18:43 »

Недей да рискуваш.Аз участвах на търг в ebay и спечелих моята рокля,но уви не дойде.За малко щях да остана без рокля .Чаках е ,чаках е ,защото имаш 1 месец г/д докато разбереш да ли изобщо ще имаш рокля или не  и още време докато дойде и видиш да ли е същата.Да верно парите ми ги върнаха ,защото сайта е подсъдим (аз от френския ebay е купих),но толкова чакане и надежда,че ще дойде после остава разочарованието .По-добре иди с модела на роклята в някое добро ателие да ти е направят поне ще е правят по теб,а и ще виждаш да ли ти харесва,как ти седи
Активен
lyly
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #66 -: юли 14, 2009, 10:04:20 »

момичета,здравейте.някоя от вас чувала ли е за melange-store.weebly.com?гледах им моделчетата и се чудя дали си заслужава да рискувам да я поръчам от там *crazy*иначе и аз съм си харесала няколко модела на разл дизайнери,ама толкова пари.. GROAN


Поръчах си рокля от melange-store.weebly.com и много ми хаесва. Тя е точно като на снимката  Bravo
Единственото, е че се чака около месец и през това време много се притеснявах дали ще ми я пратят.

Еми, пратиха ми я и е много красива. good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 15, 2009, 09:17:10 »

 lyly моцеш ли да пуснеш снимка, мнго момичета наситина се вълнуват и чудят дали си заслужава и как изглеждат роклите, защото имаше и разочоровани
Активен
lyly
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #68 -: юли 17, 2009, 09:53:49 »

lyly моцеш ли да пуснеш снимка, мнго момичета наситина се вълнуват и чудят дали си заслужава и как изглеждат роклите, защото имаше и разочоровани


Снимки с нея още не съм си правила, но сватбата е септември и ще ви пратя тогава  smile
Някой друг поръчвал ли си е от там?
Активен
Jorjiana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #69 -: юли 18, 2009, 13:12:56 »

Здравейте момичета,

отдавна чета темата, но за първи път пиша. Моята сватба ще е октомври месец, и тъй като нямам особени претенции за роклята поръчах една от www.myeglobal.com, изглежда добре пък и си струва риска. Имам питане дали някои е поръчвал от там и дали може да ми обясни процедурата по подробно, все пак аз днес платих роклята, а сега следват и размери, ако има някои с опит в този сайт, ще съм му много благодарна.
Активен
svetleto24
Новак
*
Публикации: 12


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 28, 2009, 15:00:40 »

Здравей Jorjiana,

аз си бях поръчала моята рокля точно от този сайт и всичко беше наред. Доставката е около 1 месец след като си пратиш размерите и паричките. За абсолютно всичко можеш да се обръщаш към продавача с който водиш кореспонденция и ще ти обясняват всичко детайлно.
Успех и ти пожелавам една незабравима сватба каквото беше моята! Wink
Активен
veneciq
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #71 -: юли 28, 2009, 16:31:53 »

Момичета така не е ли малко рисковано, ами след като я видиш ако не ти хареса ???
Активен
Jorjiana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #72 -: юли 29, 2009, 18:48:47 »

Здравейте,
благодаря за инфото, ще разкажа моята като пристигне и ще кача снимки, заслужаваше си, а и аз съм стандартен размер и ми я изпратиха почти веднага.
Активен
swetla99
Любопитен
*
Публикации: 47


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 29, 2009, 20:12:31 »

Здравейте момичета.Харесах си една рокля от ebay uk все още се чудя дали да си я поръчам.Някой поръчвал ли е от този сайт и дали е доволен?Все още не мога да взема решение.Какво бихте ме посъветвали?Благодаря ви give_rose
Активен
swetla99
Любопитен
*
Публикации: 47


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 05, 2009, 22:24:34 »

ох почти ще се изкуша да си поръчам роклята по е-бау.Моля ви момичета ако сте поръчвали рокли от английският е-бау кажете си мненията моля ви.Благодаря ви give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines