Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:20:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булченска рокля по интернет!  (Прочетена 171935 пъти)
 
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #30 -: април 28, 2009, 23:00:16 »

Роклите изглеждат страхотно!  Bravo Сигурна съм, че и твойта рокля ще е супер! Със сигурност са хиляди пъти по-добре от тези, които виждам по сватбените салони - кичозни, претруфени, лъскави материи...  ANGRY
Активен
Aiya
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 30, 2009, 00:14:21 »

цвета на роклята си го избираш сама (от цветовете, които те имат), аз не исках бяла, затова е слонова кост. Размерите са ти дадени в таблица, като за всеки е обеснено поробно и в инчове или сантиметри, за да ти е ясно дали наистина си този размер. Ако не си (както бях аз), се мериш (пак ти е обеснено точно как) и пращаш мерките. При мен бюста е голям, кръст и ханш са с два размера по-малки, висока съм 172 и общо взето меренето беше сигурно 100 пъти. Надявам се да не съм сбъркала нещо и наистина да дойде това, което поръчах и като цвят и като модел и като размер!
П.П. Също уточнихме и материята, защото моята можеше да бъде от шифон, тафта или органза. А модела- да, от каталог.

Zdrasti,
Ne iskam da te plasha oba4e i az si pory`ah roklqta ot E-Bay i pristigna predi 2 sedmici .. nishto obshto s tova, koeto beshe na snimkata! Ot togaVA SE razpravqm i 4akam da mi vyrnat parite, za da q izpratq ibratno...
Pishi mi LS kakvo e stanalo kato doide! Iskreno ti jelaq da ne se razo4arovash taka,kakto se razo4arovah az! sad
Активен
Aiya
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 30, 2009, 00:24:50 »

Здравейте момичета!
И аз от известно време се замислям да си поръчам роклята от интернет. Готова няма да си къпя, понеже тези, на които ми харесва цената не ми харесват, а тези които ми харесват са безбожно скъпи. Имам приятелка дизайнер, която ми прави балната рокля и стана супер, но там бе6е доста по - лесно (1 вид плат и готово). Не знам дали ако се опитаме да копраме някой скъп модел ще намерим материали, с които да се получи хубаво. Смятам, че щом така или иначе ще се рискува, то може да се престраша и да си поръчам от нет-а. Само се надявам някоя суфорумка, която вече е предприела тази ступка да сподели от кой продавач точно я е поръчала , дали материята е приемлива, до коло качествено е изпулнението, какво точно е плащала по транспорт и на митницата.
Поздрави на всички!

Kakto ve4e pisah i na edno drugo momi4e - po-dobre ne riskuvai! Az q polu4ih predi 2 sedmici i osven strahotnite nervi, koito izhabih predi i sled polu4avaneto na roklqta, sega se nalaga da habq oshte za da q vyrna i da si vzema parite... I to ne vsi4ki!
Az syshto kato drugi bydeshti bulki sym se zainatila i po vsqka veroqtnost shte si q shiq pri 1 poznata! Slava bogu, 4e se nae zashtoto se pribiram v BG 13 dni predi svatbata, a tova kakto predpolagame vsi4ki si e mnogo malko vreme i e kraino nedostaty4no... No da vidim!
Eto i moqt model:


i

« Последна редакция: април 30, 2009, 00:28:52 от Aiya » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 30, 2009, 07:24:31 »

  Offtopic Aiya Писането на кирилица е задължително good
Активен
Aiya
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 30, 2009, 10:19:08 »

  Offtopic Aiya Писането на кирилица е задължително good

Разбира се! Съжалявам  give_rose Просто съм новичка и не си дадох сметка...
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #35 -: април 30, 2009, 18:49:11 »

Муцито, хайде, не дойде ли твоята рокля? Чакамееее
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 30, 2009, 18:56:17 »

Моята ще дойде около 8 май. Тъкмо четях поста на Aiya girl_impossible
Ужас! Надявам се да не ме сполети нейната участ- ако съдя по последната снимка, която имам (на вече завършената ми роклята ) изглежда супер, но да видим като дойде! Още малко треперене pardon
Лелеее, сега съвсем се шашнах.... Ами - каквото такова! Ако не е това, което искам паричките обратно и купувам готова! Поне тук едната клауза беше, че връщат парите ако има гаф, ама знам ли ги....
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 30, 2009, 19:06:08 »

Здравейте на всички!  smile
За първи път пиша в сайта, но от доста време с интерес чета темите, които се коментират с такъв трепет тук.
Поводът, по който пиша е, че попаднах на сватбен сайт и се интересувам дали някой си е поръчвал нещо от него. Силно впечатление ми направи, че от него могат да се поръчат рокли, като Деметриос, Проновиас и др. , който едва ли отговарят на марката си.
Честито на всички бъдещи булки!   give_rose
Успех с голямото приготовление!!! smile
Ето го и сайтът: http://www.buyer100.net/home.php?cat=1
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #38 -: април 30, 2009, 19:53:38 »

Муцито, стискам ти палци да няма нищо такова, а роклята да етази, за която си мечтала!  good
Активен
Aiya
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 03, 2009, 20:48:04 »

Maya820528
Не си поръчвай на palace-art! Много е несериозна глупавата китайка! Страшно зле протича комуникацията, понеже много и куца английския... и моя китайски  Blush На всичкото отгоре роклите са боклуци!  hunter
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #40 -: май 09, 2009, 12:46:18 »

момичета,здравейте.някоя от вас чувала ли е за melange-store.weebly.com?гледах им моделчетата и се чудя дали си заслужава да рискувам да я поръчам от там *crazy*иначе и аз съм си харесала няколко модела на разл дизайнери,ама толкова пари.. GROAN
Активен
svetleto24
Новак
*
Публикации: 12


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 16, 2009, 17:33:55 »

Здравейте на всички - искам да се похваля, че моята рокля пристигна и с изключение на това че е по измачкана всичко друго е като от снимката. yahoo

Успех на всички
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 17, 2009, 10:26:49 »

Svetleto24 честито smile . Сега само чакаме снимчици
Активен
dundi8
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


« Отговор #43 -: май 17, 2009, 22:35:04 »

Здравейте на всички - искам да се похваля, че моята рокля пристигна и с изключение на това че е по измачкана всичко друго е като от снимката. yahoo

Успех на всички
Много се радвам за твоята рокля!
Активен
elizabeta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 18, 2009, 13:46:22 »

Здравейте, момичета! Видях и други такива сайтове, но пак много се съмнявам, цените са прекалено ниски. Mucito, за мен също 270 лири си е прилична цена за булчинска рокля, стискам палци всичко да е както си го искала, като пристигне.  good Ами това е, взимам отпуск и тръгвам към Асеновград, просто 2 бона няма да дам за Роклята, колкото и щурави мисли да ми се въртят из главата да тегля пари... Не знам, за мен това е най-важното - лично за булката, но все пак - много пари са...  nea Абе не знам, май накрая ще отида в Арети, но първо ще мина през Асеновград.

Бях си обещала да не си развалям настроението, но пак се вкиснах - малко съм предубедена към Асеновград...
   В Асеновград,скъпа има само отвратителни рокли,ужас,аз си поръчах моята там,но мой модел,аз си го измислих и се надявам да стане както си го представям,успех и на теб,дано си харесаш нещо,моя съвет е да разгледаш малко чужди списания и да си харесаш нещо ,после с добър шивач всичко става!!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines