Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:33:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булченска рокля по интернет!  (Прочетена 171955 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: ноември 04, 2009, 10:55:26 »

mucito роклята ти е страхотна, наитина не мога да повярвам, че е от ибей. аз също доста се чудих , зашото исках да си поръчам рокля ит интернет,защото тук нищо, което струваше под 2000лева не ми хареса, а и намяха моя номер, тоест трябваше да поръчвам и да чакам и ако не ми станше, какво правя????А в нета бяха наистина доста по-евтини.
аз само не разбрах първата рокля, която си поръчала, какво не и е било наред, имаш ли снимки?
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: ноември 04, 2009, 15:32:46 »

Благодаря много и аз си я обикнах роклята!
Първата си беше съвсем наред- аз не бях много май tease
Проблема беше в това, че смъкнах килограми и им се обадих да им кажа, е трябва да се корегират размерите. Когато я получих вместо с цип беше с вързалки и побеснях.  Оказа се, че докато аз съм обяснявала нещо за дантелата, човекът помислил, че му говоря за вързалки crazy crazy. И така- върнах я и ми направиха нова 1000000000 пъти по-хубава от първата. Затова пак казвам- реши ли се някой да поръчва така- да не спира да им пише и досажда. И да е сигурен, че са го разбрали както трябва tease
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: ноември 04, 2009, 15:50:16 »

браво на теб, наситина за смелостта и за красотата ма роклята  Bravo Bravo
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: ноември 17, 2009, 13:05:50 »

Момичета, аз нали останах много доволна от моята рокля и сега сестрата на бъдещият съпруг си поръча официална рокля за нашата сватба от моя китаец  tease Дано и нейната стане толкова хубава! Давайте смело - нищо страшно няма  pleasantry
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #94 -: ноември 18, 2009, 10:07:51 »

Момичета, аз нали останах много доволна от моята рокля и сега сестрата на бъдещият съпруг си поръча официална рокля за нашата сватба от моя китаец  tease Дано и нейната стане толкова хубава! Давайте смело - нищо страшно няма  pleasantry
me4enceto кажи сега името на твоя китайски шивач, че аз много им се точа на тея рокли от китай, ама от всичко което прочетох явно е важно с кой шивач работиш. Те иначе всичките шият едни и същи рокли.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: ноември 18, 2009, 11:23:54 »

Ами аз пазарувам всичко от й бей юк - та там моето китайче се казва hao1188 - ако се загледаш по снимките те са като брандирани отгоре. Той се води май бест селър или пауър селър, незнам точно, но съм доволна - е сега не е баш както е политиката на й бей - поиска ми 20 лири повече, че видиш ли БГ било далече, нищо че пише фрее шипинг, но карай, заслужаваше си! Ако не бързащ, след месец като получим и втората рокля, ще кажа как е smile
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #96 -: ноември 18, 2009, 13:56:51 »

Ами аз пазарувам всичко от й бей юк - та там моето китайче се казва hao1188 - ако се загледаш по снимките те са като брандирани отгоре. Той се води май бест селър или пауър селър, незнам точно, но съм доволна - е сега не е баш както е политиката на й бей - поиска ми 20 лири повече, че видиш ли БГ било далече, нищо че пише фрее шипинг, но карай, заслужаваше си! Ако не бързащ, след месец като получим и втората рокля, ще кажа как е smile
С нетърпение ще чакам. Аз хич не съм се разбързала smile Просто проучвам задълбочено въпроса преди да кажа ДА  Wink
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #97 -: ноември 19, 2009, 09:40:58 »

 Здравейте  smile Наистина има много хубави рокли,които могат да се купят онлайн. Аз си имам един любим сайт (дано не се сметне за реклама):

http://www.goodorient.com/

  Има толкова красиви нещица  pleasantry Ако бях по-смела, щях да си поръчам рокля от там  blush Дано е от полза на някой,пък дори и само с идеи  smile
Активен
simoneta
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #98 -: ноември 30, 2009, 23:22:47 »

Хей, момичета, как си поръчвате рокли без да сте ги видяли в действителност?
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: ноември 30, 2009, 23:31:18 »

Риск си е, но като виждам тези, които има по бутиците и нищо не ми харесва съм по-склонна по картинка да избирам, отколкото да си купя нещо, което със сигурност няма да харесвам.
Активен
thousand_smiles
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #100 -: декември 01, 2009, 23:59:22 »

Дами, аз често си поръчвам по нета разни дрешки. Но от проверени места - където съм изпробвала добре размерите и качеството. Но съм имала и големи разочарования така.

За сватбена рокля онлайн...   huhhuh.gif

Радвам се, че сте имали късмет и всичко (или почти) се е наредило добре за вас.

Но е доста е рисковано, според мен. А ако доставката закъснее? А ако не е както трябва и няма време или не са възможни корекции? Проблемът е, че някои жени имат 'стандартно' телосложение, а други - не чак толкова. А и понякога е нужно да покажеш наживо, отколкото да се обясняваш дистанционно, било и на родния си език. Това си е риск ако се пазарува онлайн...

Аз бих се замислила доста много, преди да се реша за сватбена рокля онлайн...
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: декември 22, 2009, 06:12:14 »

Според мен пък не е чак толкова голям риск да се поръча рокля по интернет, ако има достатъчно време, ако горе долу имаш идея какво искаш, и особено ако искаш 'маркова рокля', според мен си струва, особено ако цената е много по-добра.
Моята рокля си я поръчах от сватбен бутик (рокля на Casablanca Bridal), като първо пробвах мостра, после роклята се ши по мои мерки... но всичко това отне доста средства (около 2000лв) и толкова много време (6 месеца), че в последствие трябваше два пъти да се преправя от шивачка, понеже бях свалила няколко килца и дори в самия ден на сватбата ми беше широчка...
Та мисълта ми е, че няма гаранция всичко да е перфектно, дори и роклята да е видяна предварително и шита по мярка.  Аз лично малко съжалявам, че не си я поръчах онлайн...
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 22, 2009, 06:24:40 »

Забравих да спомена, че бях купила роклите на шаферките по интернет (както и много други неща за сватбата), и изобщо не съжалявах, изглеждаха страхотно smile
Активен
geryaleksa
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #103 -: декември 28, 2009, 09:43:31 »

Crystal , от къде по интернет купи роклите на шаферките ? А другите неща за сватбата ?
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: декември 28, 2009, 17:49:19 »

ами от различни американски сайтове,
шаферските рокли от http://www.gojane.com/
разните там подаръчета и шоколадчета от http://www.weddingchannel.com/ , http://www.invitationsbydawn.com/ и www.amazon.com
Но мисълта ми като цяло беше, че могат да се спестят доста средства с поръчване на неща за сватбата по Инет.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines