Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:40:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булченска рокля по интернет!  (Прочетена 171973 пъти)
 
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #195 -: ноември 29, 2010, 17:21:20 »

Ето друг линк:
http://cgi.ebay.co.uk/Karen-Millen-Satin-Halter-Neck-Pencil-Dress-/270669064211?pt=Women_s_Clothing&var=&hash=item84b750ba85

Надявам се този да работи smile. Не е традиционна рокля, на тези снимки светлата рокля бие малко на златисто, но си е цвят слонова кост. Иначе на живо роклята е много изискана. По последна справка след огледа ми на БГ магазина на Карен Милън - цената на тази рокля ( подобен модел, който е от същия ценови клас) е 550 лева  crazy....Успех в търсенето и ако ти трябва помощ казвай! Не че съм факир де, но доста рових докато я поръчам  girl_wink
линка проработи. роклята е много хубава. стискам палци да е същата и като я видиш на живо. Късмет и ще чакам отзиви  good
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: ноември 30, 2010, 22:20:56 »

Аз наминавам оттук да попитам нещо встрани от темата. Роклята вече я купихме и то не по интернет.  pardon Сега обаче съм се наканила да си търся воал по интернет. Някой да има опит с воалите, продаващи се в мрежата, че лееекинко съм изостанала и това ще ми е първата покупка по този начин.  blush
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: декември 01, 2010, 10:20:13 »

Моят воал беше от интернет (от E-Bay). Бях много доволна, излезе ми 30 лв за 3м воал с шлейф. За съжаление нямам нито една снимка с шлейфа, тъй като накрая беше такава хектика, че не можахме да сложим воала правилно и дойде къс отзад. Иначе по-късно го носих като шал. Ето как трябваше да изглежда
« Последна редакция: декември 01, 2010, 10:23:16 от anelcka80 » Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: декември 01, 2010, 10:53:51 »

Моят воал беше от интернет (от E-Bay). Бях много доволна, излезе ми 30 лв за 3м воал с шлейф.
anelcka80, разгледах снимките ти и воала (както и ти) изглеждате невероятно! И аз съм се наканила на дъъълъг воал.
А 30 лв с шипинга ли ти излезе? Имаше ли критерии (или изисквания), по които да търсиш или стреля в тъмното, защото попадението ти е наистина много добро?
 Bravo
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: декември 02, 2010, 19:29:53 »

Аз имах предимството да ми го пратят до Германия и да ми го донесат до БГ. Като разглеждах сайта ми направи впечатление, че цените са се качили. Но ако имаш желание ще ти пратя да разгледаш. Тр да излизам, ще пиша утре. smile
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: декември 02, 2010, 20:46:48 »

anelcka80, искам, искам! И се извинявам на останалите момичета, че спамя темата за роклите. Ако модератор реши, че е необходимо може да направим и тема за воали  girl_wink
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: декември 03, 2010, 17:02:32 »

Пускам сайтчета за воали, който има интерес може да надникне.   yahoo
http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid=p4712.m570.l1313&_nkw=brautschleier&_sacat=See-All-Categories
http://www.google.de/products?q=brautschleier&hl=de&um=1&ie=UTF-8&ei=nwX5TKCFG8OChQfo_-j7CA&sa=X&oi=product_result_group&ct=title&resnum=3&ved=0CEYQrQQwAg

И ето един с доставка до България
http://shop.ebay.de/i.html?LH_AvailTo=34&rt=nc&LH_BIN=1&_nkw=brautschleier&_adv=1&_dmd=1&_in_kw=1&_ipg=50&_oexkw=&_okw=brautschleier&_sop=12&_trksid=p3286.c0.m301&_udhi=&_udlo=
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: декември 04, 2010, 12:57:04 »

anelcka80 , страхотна си! Благодаря ти!  give_rose give_rose give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: декември 05, 2010, 20:14:27 »

Vilify поздрави за смелостта. Още една булка в подкрепа на мойта "лудост", както ми казват. Ще споделиш ли дали си доволна от платовете и дали роклята е същата като на снимката? smile
Аз така и не можах да отворя линка, най-вероятно, защото търга е приключил.  sad
Активен
rapuntzel
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #204 -: декември 06, 2010, 08:55:26 »

Идеята за булченска рокля по Интернет и мен ме блазни, но се чудя дали не е по-добре да си наема.  Дали някой знае магазини (може и онлайн) за булчински рокли под наем? Ако си купя рокля, после какво ще я правя?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: декември 07, 2010, 23:02:11 »

rapuntzel, мила, цената на рокля под наем обикновено е 40% от продажбената и цена. А салон, който дава рокли под наем е например Романтика Фешън. Друг вариант е салон Арети. Цените в салоните, които дават под наем обикновено са доста високи, така че ако проблемът при теб не е в това, че роклята ще стои и ще събира прах, по-добре си поръчай по интернет, където ще ти излезе по-евтино, отколкото ако я наемеш. А и има невероятни красоти. Всеки сам преценява най-добре, разбира се!  smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: декември 08, 2010, 13:39:59 »

Момичета, аз също се бях замислила, дали да не си взема моята от интернет. Но през цялото време не можах да открия една булка, която да я има на снимка с роклята си. Това честно казано ме разубеди, малко странно ми стана и ме хвана страх... По снимките, които стоят в интернет-страниците никога не може човек да прецени, какви са платовете и дали наистина това ще получи, което си е представял... Възхищавам се на смеластта ви момичета, но си помислете и за план Б, ако нещо се обърка... smile
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: декември 08, 2010, 18:40:46 »

Привет на всички! Роклята е тук и е суууупееер! Без проблем - нито в доставката, нито в самата рокля! Сатенена е, средно между цвят крем и слонова кост - точно както си я представях!  yahoo

Като ми остане време дори може да я снимам. Продавачът беше ''top selller'' и определено си заслужава! Тази рокля струва около 3но повече в БГ! Има нужда от малки корекции на ханша, че ми идва мааалко по-широка, но тази работа ще се свърши непосредставено преди сватбата - да няма изненади. smile

Така че момичета - ако продавачът е надежден - давайте! Огледайте и снимките на роклята и ако може - поискайте от продавача допълнителни. В Ибей има такава опция.

Ако има такава марка в БГ - задължително наминете за сверка преди да поръчате - аз така направих!

Успех на всички в това начинание!  good
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: декември 08, 2010, 22:03:03 »

Кой е продавачът?
Снимка, подробности...?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: декември 09, 2010, 19:09:07 »

 Bravo Страхотно Vilify!!!! Много се радвам за теб!!!!!!! Даде и на останалите надежда!!!!! danceg yahoo Кажи наистина, мооооооооля тееееее, кой е продавача!!!!! Може и моята мечтана рокля да я предлагат!
« Последна редакция: декември 09, 2010, 19:10:55 от Monikamaria » Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines