Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 04:26:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви трябва да са брачните халки?
Традиционни!
С диаманти- най- добре!
Интересни и различни, ювелирни!
А трябва ли да има халка изобщо!?!?!
Една сребърна семпла халка и толкоз!
Нестандартни - даже по собствен проект!

Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 5 част  (Прочетена 193536 пъти)
 
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юли 20, 2009, 12:59:57 »

Здравей BuBsy,

без паника винаги има и втори вариант girl_wink Бих ти препоръчала NIXA , магазина се намира в Sky City мола в Гео Милев- за София говоря като влезнеш и по стълбите нагоре и веднага в дясно доста е голям магазина имат интересни модели, а и правят по модел на клиента. Много са любезни и работят бързо, нашите халки станаха за една седмица, а бяха казали 10 дни, но се обатиха по- рано..И годежният пръстен ми е пак от тами и всякакви подаръци от злато все от там купуваме....Даже доколкото знам тяхното ателие е  правило и  халките на Княгиня Калина и Китин Wink

Тъй, че ако те устройва определено съм за тях :)Успех
« Последна редакция: юли 20, 2009, 13:02:08 от Anne » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юли 20, 2009, 15:27:19 »

Момичета помагайте. Мойе ли някой да ми каже как се разширява тясна халка, преди да съм отишла при златаря за да съм подготвена
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: юли 20, 2009, 15:51:24 »

Ами на мен ми обасниха в едно ателие,че се разпъва,а как става те си знаят.
Активен
BuBsy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


"malka sladka gushki"


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юли 22, 2009, 10:03:24 »

Мерси за предложението!

А някой има ли отзиви за Mery Gold??
А за Джордано?
Дадоха ми оферти от тези места и сегасе чудя кой да избера.... scratch one-s head
Активен
nikol_80
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #409 -: юли 22, 2009, 16:04:35 »

не , че е по темата, ама да си споделя, за годежния ми пръстен е на Calvin Klein, да ни ви казвам цената му.Беше ми голям и нормално отидох на златар да ми го стесни, той беше със страхотни бели камъни , предаох му го, разбрах ме там кога ще готов.Като отидох да си го взема беше някакво момиче и ми даде мой пръстен, но с жълтеникави камъни, попитах какво е станало, че камъните от бели са станали жълти, а тя ми каза, че златаря бил го почистил, че бил замърсен.Аз не съм го слагала, защотото ми беше голям...незная какво да правя, сега ме е яд , че не вдигнах скандал. Аз мисля, че камъните са подменени, макар че никъде няма следа, че е наранен , знам ли..ама внимавайте с тея златари
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юли 22, 2009, 20:13:35 »

Обединявам постовете ви, момичета, защото се разводнява темата!!!

Как ще дадеш бели камъни и ще вземеш жълти и няма да направиш скандал?Аз ако съм  diablo!
И щом е на Келвин Клайн трябва да имаш сертификат,в който си пише всичко и можеш да докажеш,че това не са твоите камъни!

good как въобще си си тръгнала  Oh my ... Аз също смалявах моя годежен пръстен, който е със седем диаманта и за момент не съм се усъмнила че камъните са подменени, просто защото го дадох в престижен бижутериен магазин, където не биха си и помислили да направят такова нещо  crazy

прави сте момичета, бях със съпругът ми и той ме спря, а сега е късно ако се върна....много ме яд

Леле! ужас! Tc
наистина, иди със сертификата и докажи че са ти прецакали пръстена! А твоя мъж нека дойде с теб за подкрепа и да се скара малко! Как не ги е срам беееееее, лелее! beating angry
Мен, честно казано, още ме е страх да си дам годежния пръстен за смаляване! Наистина ме е страх да не ми подменят диамантите като видят че са качествени! Тук, на много места се оказа ,че предлагат ниско качество диаманти за по 20-30 лева бройката и такива неща!

Леле, как така ще си дадеш пръстена с едни камъни и ще го вземеш с други?! Това е нечувано. Аз бих ги направила на 5 стотинки. Как може такова нещо? И при съмнение, че са ти подменили камъъка.... Не знам, Nikol. Трябва да си много спокоен човек, за да не вдигнеш скандал. Или на момента да не си мислела.
Опази Боже от хората... Направо ужас...
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: юли 22, 2009, 20:57:57 »

nikol_80, това е недопустимо! Отидете да се разправяте, не оставяйте нещата така. Ако не си търсим правата, за къде сме?

Аз да се похваля, че вече си взехме халките. Не са точно същите като на картинката, но ще го преживея. Единствено трябваше малкото ръбче да е полирано, не както сега цялата повърност да е матирана. Още не съм решила дали да ги оставя така или да ги нося пак при златаря, защото така или иначе ще се виждам пак с него
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: юли 22, 2009, 21:23:16 »

Аз не мога да реша как ми харесват повече дали с полирано ръбче като на първата снимка или така като на втората pardon  и двата варианта ми допадат еднакво! good
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юли 23, 2009, 00:38:56 »

Момичета, аз да ви се оплача cray Поръчахме си халките да са с тънка лентичка бяло злато с 5 камънчета, а миналата седмица като отидохме да ги вземем се оказа че са ги направили наобратно - целите са бяло злато с тънка лентичка жълто.Не че имам нещо против бялото злато но си държа да си приличат на халки и да са си жълтички angry Сега ще чакам още 2 седмици cray
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: юли 23, 2009, 08:35:10 »

nikol_80, това е недопустимо! Отидете да се разправяте, не оставяйте нещата така. Ако не си търсим правата, за къде сме?

Аз да се похваля, че вече си взехме халките. Не са точно същите като на картинката, но ще го преживея. Единствено трябваше малкото ръбче да е полирано, не както сега цялата повърност да е матирана. Още не съм решила дали да ги оставя така или да ги нося пак при златаря, защото така или иначе ще се виждам пак с него


Много са хубави халките! Нашите са подобни! Бяха матирани посредата и имаше две полирани ивици! За няколко месеца носене мата падна и сега са изцяло полирани! Станаха съвсем различни халки! Златаря ни предупреди, че мата пада, но каза, че това се случва след много години, а не сле 5 месеца! Дано вашите излязат по- качествени!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #415 -: юли 23, 2009, 11:39:02 »

А знаете ли дали има възможност после пак да се матират като им падне мата?
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юли 23, 2009, 12:58:03 »

А знаете ли дали има възможност после пак да се матират като им падне мата?

Не е проблем да се матират отново! Става бързо и мисля, че не е много скъпо! Доколкото знам обаче се сваля част от златото, за да се постигне този резултат :)не съм сигурна обаче за последното!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: юли 23, 2009, 14:50:50 »

Аз вече си взех поправената халка. Нашият златар за съжаление е толкова далече от занаята си, че по добре да си хвърли дипломата. Дава ми халката с крив кант на бялото злато, върнах му я да го поизправи малко, че е точно отгоре и се вижда, а той така задълба човечеца, че изпили повече и развали улейчетомежду бялото и жълтото злато. За моя радост този път камъчето е сложено много по-кадърно, без гадните дупки отстрани. Ама вече не ми се занимава с тях и каквито са такива.


* halka.JPG (17.53 KB, 448x336 - видяно 464 пъти.)
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: юли 23, 2009, 14:59:41 »

Много харесвам халките с камъчета, слабост са ми yahoo, но на моята ръка не стой добре. Носете си ги със здраве, защото те са символ на връзката между вас Wink
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: юли 23, 2009, 18:28:37 »

Да ви се похваля,милички!Нашите халки също са готови,но понеже още не съм ги взела ви пускам  pleasantry демо pleasantry  снимка smile


* halki.JPG (12 KB, 150x150 - видяно 3722 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines