Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 06:31:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви трябва да са брачните халки?
Традиционни!
С диаманти- най- добре!
Интересни и различни, ювелирни!
А трябва ли да има халка изобщо!?!?!
Една сребърна семпла халка и толкоз!
Нестандартни - даже по собствен проект!

Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 5 част  (Прочетена 193614 пъти)
 
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: юли 10, 2009, 08:46:59 »

Момичета,ние утре отиваме за халките  danceg danceg danceg
Стискайте палци да намерим това,което искаме  smile
Като се върна,ще се отчета за (не)свършената работа!  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: юли 10, 2009, 08:56:12 »

да имате някакви идеи за поднос на халките с морски елементи, като изключим това да с ав миди? Нищо не ми идва на ум. Много обичам тези като бодливи рапанчета, но нямам конкретна идея как да се вържат за подносче.  vivasvat

Амелия, сега ми хрумва вариант - може да се ползва някоя от тези готовите сувенирни кутийки, които са облепени с малки мидички и рапанчета или, дори да не е кутийка - има доста морски сувенирчета, които могат да се пригодят за подносче за халките.
Другото е да си купиш миди и рапанчета и да ги налепиш на някаква основа, като оставиш примерно по средата място за халките. Или пък да залепиш вертикално две рапанчета и да ги "нанижете" на тях халките.
Незнам дали нещо се разбира от тези обяснения  girl_impossible
« Последна редакция: юли 10, 2009, 08:59:11 от bubka » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юли 10, 2009, 08:59:16 »

Амелия, аз си мисля ако можете да намерите от тези големите миди като бисерни и да е отворена мидата и вътре да са халките, а отстрани покрай нея може да залепите малки охлювчета.Мисля че ще е много ефектно все едно от дълбините на морето в една мида са били вашите халки.Но предложение само.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #393 -: юли 10, 2009, 12:42:33 »

Благодаря, момичета! Аз се извинявам, че писах тук, то си имало отделна тема за това. После вече си пуснах там поста.

Не знам сега къде да пиша - тук или там? Ама щом вие сте ми отговорили тук, тук ще ви споделя.
Мен ми хрумна следното: В стъклена правоъгълна купичка / не много малка/ да сложа пясък и отгоре да наредя не много нагъсто миди, рапанчета, рокивини, морски кончета и в единия ъгъл да има две морски звезди, върху които да съм залепила две малки офлювчета, за да задържат халките. И, разбира се, халките ще са на тях  blum Как ви се струва?

А за хавайски вариант ще има повече цветя и по-малко морски елементи или пък изобщо няма да има морски неща.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: юли 10, 2009, 13:43:53 »

Нещо подобно имах и аз впредвид с второто си обяснение. Даже в пясък е по-добре  good
Активен
asinka
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #395 -: юли 10, 2009, 14:26:00 »

Някои скоро проверявал ли е цените на гарм злато. На мен тези дни в магазините ми казват цени 50-55 лева за грам (Варна)?
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: юли 10, 2009, 14:35:45 »

Ами ние сега като ги правихме грама беше 43 лв., но това в Раковски, ако се сещаш за коя фирма говоря  girl_wink
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: юли 11, 2009, 10:40:03 »

Здравейте, момичета!

Ние преди няколко дни си поръчахме халките по този модел. Дамската ще е без камъче. Видях го в тази тема и много ни харесаха. Тъй като си имаме халки и те са 21 карата, златарят ще разкарати злаатото до 14 и ще ни ги направи по нашия модел. На ширина ще са 6 мм. Дано да се получат, а това ще разбера към края на другата седмица.

Иначе за цената на златото и аз съм с впечатление, че е под 50 лв./ грам
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юли 11, 2009, 11:20:15 »

Аз съм в момента в Плевен - намерих злато за 38 лв/г. Дори и халки харесахме, но ще видим оттук ли ще поръчваме, че до нашата сватба време бол smile
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: юли 16, 2009, 17:04:08 »

Нашите халки ги правихме при един златар във Варна, първоначалната цена на златото беше 50лв/гр. но след като си избрахме модела, златаря ни поиска 46лв/гр. понеже не били сложни за изработка  Bravo
много съм доволна  blush 


* SP_A0532.jpg (23.05 KB, 320x240 - видяно 3111 пъти.)
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: юли 17, 2009, 10:34:23 »

Биби, много са красиви, поздравления  Bravo
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юли 17, 2009, 10:59:27 »

Мерси и аз много си ги харесвам  yahoo
Активен
dundi8
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


« Отговор #402 -: юли 18, 2009, 13:42:22 »

Биби, много са красиви, поздравления  Bravo
Със здраве да си ги носите!
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юли 18, 2009, 21:33:21 »

Със здраве да си ги носите!
Мерси мила    danceg
Активен
BuBsy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


"malka sladka gushki"


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: юли 20, 2009, 12:43:21 »

Момичетаааааааа!!!!!!!! cray
Поредната истерия около нашатата сватба!!!!!!!!! Плачещо момиче Boy cry
Моля помагайте...
Препоръчайте ми златарско ателие или магазин в София, моля, моля, моля!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Остана ни само месец, а "изненадите не престават"!
Поръчахме си халките по наш модел в един супер реномиран, страхотен, огромен, известен и тн магазин в чужбина с бижутерни традиции. Модела си го харесахме от един американски сайт. Вярно, малко е нетрадиционен като за халка, но не е нищо кой знае какво! Не мисля, че е толкова сложен за изпълнение... не са няколко вида злато, нито плетки, плетиници, завъртулки, камънаци и незнам си там какво! Приеха ни поръчката...ние супер доволни... те- супер прехвалени! Работели само с минимум 18к злато, само с качествени дииаманти и тн., един куп глупости!
Като видях какво са ни направили щях да полудея!!! GROAN Няма абсолютно нищо общо със снимките, които им дадохме!!!!! Ние искаме символа да е издълбан в пръстена, те са го нарисували отгоре.Това което трябваше да е на женския в момента се намира върху мъжкия. Чарджат ни по 60 лева и отгоре на грам... няма този финиш... абе изобщо нямам думиииииии!!!!!!!:SUICIDE:
 Просто ще откача! Такъв рев му сложих- цял ден!
 :pill:Изобщо не сме го очаквали! Годежния ми пръстен е от там! И е супер наистина!  :ashamed:Бяло злато с диаманти, модела е на Сваровски, изработката е много добра! Браво и на милото за избора..... но с халките се оклепаха тотално!
Моля дайте ми някакви спешни предложения! Нямам време да ходя по другите градове! l_bye_girl
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines