Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 08:25:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви трябва да са брачните халки?
Традиционни!
С диаманти- най- добре!
Интересни и различни, ювелирни!
А трябва ли да има халка изобщо!?!?!
Една сребърна семпла халка и толкоз!
Нестандартни - даже по собствен проект!

Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 5 част  (Прочетена 193649 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: юни 07, 2009, 23:08:05 »

аз мога да ви кажа че доста мъже само се правят че не искат да носят халки а всъщност и те нямат търпение...моето например съо никога не е носил пръстени и прочия ама аз за една годишнина му бях подарила златен пръстен и в началото му беше малко терсене и казваше че се чувствал като жена  beating щях да го убияя ама пък оттам свикна с пръстен и сега няма търпение да си вземем халките...
бяхме си купили едни халкички от тука от някакво сребро ли какво  беше няма значение...щяхме да ги пращаме в бг за да ни изработят нашите...та моето мило всеки ден като излизаше и си слагаше тази халка....то мерак и чудо...викам му не дей може да не е за хубаво... Yes и покрай него и аз си я слагах и като седнехме някъде на кафе бяхме големи образи...
така че ще свикнат няма къде да идат...а и не приемайте нещата така че на кого да му личал че е женен и на кого не...халката се носи с удоволствие а не по задължение...

мен което ме притеснява обаче е че от всякъде чувам че златото било много поскъпнало...можете ли да ми кажете в Сара Трейд как излиза златото горе долу...
Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юни 08, 2009, 07:26:03 »

можете ли да ми кажете в Сара Трейд как излиза златото горе долу...
  Ние за нашите халки дадохме около 19 гр. злато, халките ни са 12 а остататъка го приспаднаха за изработка и сме платили още 90 лв. Ако искаш хвърли един поглед на сайта им там моделите им са с цени и ще си направиш сметката сайта е www.sara-trade.bg. Само да допълня, че ние ги поръчахме в магазин, който работи с тях, а не в техния си магазин и там ни сметнаха 37 лв. на гр. бяло злато ( понеже и двамата носим сребро решихме да са само от бяло злато) и 17 лв. за изработка ако не се лъжа,ако намеря бележките ще ти пиша точни цифри
« Последна редакция: юни 08, 2009, 07:30:10 от nevVn_Sm » Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: юни 08, 2009, 10:21:45 »

Аз пък не мисля, че за да си носи мъжът ми халката, символ на нашето семейство, трябва да правя някакви жертви! Както аз ще я нося, така и той! Не може аз да се обезличавам като личност и да взимам неговата фамилия, защото не иска да си носи халката! По-скоро ще откажа и за да я нося. Ми каго иска да се прави на ерген още - ок! или няма да има сватба, щом не е готов, или просто и аз няма да си я нося!

Значи получава се много тъпо - ние ще си носим халките,  ще виждат всички, че сме омъжени, ама видиш ли нашите свидни съпрузи ще ергенуват още, а ние даже ще им взимаме фамилиите, че да склони да я турне на пръста си! Помислете малко и ще видите, че не е особено справедливо.

Моя мъж пък си умира да се хвали че ще се жени. Предполагам че почти няма такива, които да не се радват, не ги съдете строго, а им покажете колко ги обичате и веднага ще си сложат халките  smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юни 11, 2009, 00:27:41 »

nevVn_Sm благодаря ти за информацийката...ние смятаме да идем директно там в Раковски защото чуваме много добри отзиви...много мои приятелки са си вземали халките от там и казват че като са им струпали цели куфари с халки и се побъркваш докато си избереш...и били много любезни...

siiu напълно съм съгласна с теб...още повече че мъжете по някога си говорят ей така колкото да се намерят на приказка и се отнасят шеговито към въпроса...но веднъж като я сложат и им става хубаво...поне първите години от брака  pleasantry от там нататък вече си е персонално за всеки...  Girl_hide
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: юни 11, 2009, 08:06:35 »

Да ви се оплача за нашите халки. Вчера ни се обажда човека, от който са поръчани и ни казва, че не можел да ги прати до България, пробвал всякакви начини cray Та единствения ни вариант е да ги пратят на кума ни, който е в Ирландия и той ще ни ги донесе като се прибере. Лошото е, че той ще си дойде седмица преди сватбата. Уж мерихме, не би трябвало да имаме проблеми с размерите, но все пак няма да имаме никакво време да реагираме, а и аз толкова исках да си ги видя.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юни 11, 2009, 10:27:56 »

BeRa, отивайте направо в Раковски. Миналата седмица си взехме халките от там. Много съм доволна от всичко. Изработката и надписването, което ни направиха, са супер. А когато отидохме да харесваме ни извадиха най - малко 6-7 куфарчета пълни с такива пръстени. Избора е огромен. А цените варират от 36лв. до 42лв. на грам, като в тази цена влиза и изработката. А в Пловдив цената на грам е същата, но отделно плащаш за изработка. Просто поради причината, че те ги поръчват също в Раковски, а след това си слагат парички и за тях. Да е говорим, че има магазини, които казват че моделчетата са тяхни и затова е по - скъпа цената на изработката, а после кото отвориш каталога на Сара - трейд и ги виждаш. Така, че палете колата и направо там. Препоръчвам ти! good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юни 11, 2009, 18:55:54 »

Да ви се оплача за нашите халки. Вчера ни се обажда човека, от който са поръчани и ни казва, че не можел да ги прати до България, пробвал всякакви начини cray Та единствения ни вариант е да ги пратят на кума ни, който е в Ирландия и той ще ни ги донесе като се прибере. Лошото е, че той ще си дойде седмица преди сватбата. Уж мерихме, не би трябвало да имаме проблеми с размерите, но все пак няма да имаме никакво време да реагираме, а и аз толкова исках да си ги видя.
Че къде ви ги правят халките, та да не може да се изпратят до България?! shok
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юни 11, 2009, 22:23:43 »

В Англия, защо? Проблемът предполагам е, понеже се застраховка пратката с доста висока стойност.
Активен
dundi8
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


« Отговор #353 -: юни 15, 2009, 12:34:29 »

Момичета ,здравейте ! Най-накрая и аз да се похваля,не само да чета.Поръчахме си халки  danceg и ще са готови след 17.06.09 .
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: юни 15, 2009, 14:08:16 »

Момичета да ви се похваля и аз, преди малко се върнахме от Раковски, много съм доволна, поръчахме нашите халки  yahoo доста време избирахме от 8-9 куфарчета и накрая избрахме този модел http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=4560&cat=3&page=3 на живо стои още по хубаво, ще излязат приблизително 14 гр. общо и ще ни струват по 41 лв за грам, много ни харесаха и на двамата, ще станат към 25.06. Момичетата са много мили и търпеливи.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: юни 15, 2009, 14:13:10 »

Честито Лази,  Bravo много красиви халки. И нашите са модел на Сара Трейд. Така като ги гледам на снимката и грамажа, който каза май ще са около 7мм , нали
Активен
bejkite
Сватбар
***
Публикации: 252



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юни 15, 2009, 23:39:53 »

Здравейте, момичета!
За халките от Сара Трейд:
1. Само с поръчка ли се купуват.
2. За колко време най- бързо могат да ги изработят.
2. Къде се намира магазина.
Блаодаря ви  give_rose
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #357 -: юни 16, 2009, 09:57:29 »

Срока зависи от модела.Нашите са изчистени и ни казаха до 10 дни,а ни се бадиха на 6 ден!А това беше по великденските празници!
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: юни 16, 2009, 10:41:57 »

valia_diva 8 мм са ни халките, но и двамата сме с дълги пръсти и ни стоят много добре, изобщо не ни притесняват, за срока на изработка не знам дали зависи от модела, понеже нашите не са класически и на нас ни дадоха 10 дни, вече кога ще станат ще видим. Магазина е в Раковски на мн лесно място, ако иска някой ще пиша на лични
Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: юни 16, 2009, 13:24:40 »

   на нас ни казаха 10 работни, като в тази рамка влизаше и времето за доставка до смолян (модела е H1098 на мен ми се видя сложен, защото малките плочици-хромираните, са поставяни отделно, поне така седи) и дори подраниха с един ден
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines