Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 10:22:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви трябва да са брачните халки?
Традиционни!
С диаманти- най- добре!
Интересни и различни, ювелирни!
А трябва ли да има халка изобщо!?!?!
Една сребърна семпла халка и толкоз!
Нестандартни - даже по собствен проект!

Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 5 част  (Прочетена 193700 пъти)
 
Бояна
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юни 06, 2009, 20:42:52 »

Благодаря ви, момичета  bouncinggirl  Благодарности и на Сара Трейд Bravo
Вече нямам търпение да са ни на ръцете  pardon И мъжо все пита дали не може да си ги носим преди подписването  Wink 
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: юни 06, 2009, 20:57:10 »

Честито Боби и браво на мъжа ти  Bravo
Аз съм от булките, чиито мъже не търпят бижута по тях. От сега мрънка как щял да я носи постоянно и не можело ли да не я носи.
 gape Ма ще я носи и песен ще пее  ROFL
Някой друг имал ли е такива проблеми с халките и мъжете?
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #332 -: юни 06, 2009, 21:01:32 »

Аз имах такъв. Ама с малко мрънкане и цупене и сега казва, че ще си я носи. Ще я носи, ми къде ще иде? Той не искаше, защото не е носил никога бижута и не ги долюбва, пк и смята, че няма да му стои добре, но с времето ще свикне. Убедих го и сега даже активно се включва в избирането и мерака да идем до Раковски да си изберем вече  blum
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юни 06, 2009, 21:04:59 »

О моето се включи активно в избора на халката, ама продължава да мрънка, тц тц тц  beating Туй мъжете са страшна работа
Ама като види че съм забравила да си сложа годежния и   Oh my ...  funnytooth Та съм сигурна ще си  носи с малко мрънкане от негова страна и малко цупене от моя - винаги помага  girl_wink
Активен
Бояна
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юни 06, 2009, 22:02:46 »

И моят така не долюбваше пръстени, но за един Св, Валентин му подарих пръстен и нямаше как да не го носи,защото аз се сърдех...та сега с халката проблем нямаме danceg По пронцип сме на мнение,че халката трябва да се носи и от двамата и ,че не е обикновено бижу, за да не го носим  pardon, а то е символ на нашето семейство  pardon
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юни 07, 2009, 05:53:14 »

Честито Боби и браво на мъжа ти  Bravo
Аз съм от булките, чиито мъже не търпят бижута по тях. От сега мрънка как щял да я носи постоянно и не можело ли да не я носи.
 gape Ма ще я носи и песен ще пее  ROFL
Някой друг имал ли е такива проблеми с халките и мъжете?

И моят мъж беше заявил, че така или иначе няма да я носи след сватбата,/не носи никакви бижута и аксесоари/, но откакто съм му я сложила не я е свалил вече 10 месеца. Това не му пречи да се оплаква, че не му е удобно, но явно и на него му харесва да си я носи.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: юни 07, 2009, 08:01:04 »

Аз съм от булките, чиито мъже не търпят бижута по тях. От сега мрънка как щял да я носи постоянно и не можело ли да не я носи.
 gape Ма ще я носи и песен ще пее  ROFL
Някой друг имал ли е такива проблеми с халките и мъжете?

Аз при избора на халки с мъжа си проблем нямах. Дори той ги избира. Обаче с носенето е доста трудно. Пречела му на работа и не я носеше. Верно, че работата му е такава, че ако му се закачи халката може да му откъсне пръста, ама като е в почивка може да я носи. Ама той не. Забравя я, абе ужас. Обаче да видиш като свалих и аз своята колко бързо започна да я носи като е в почивка. laugh
Активен
kaliakra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


Моето момиче казва: "Бау, бау" :)


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: юни 07, 2009, 09:35:49 »

 laugh страхотни сте момичета, аз пък моя инат така и няма да мога да го убедя да си я носи на работа, ама и предвид това че работата му е доста мръсна май е по- добре наистина да не я слага, но за сметка на това пък си направихме красиви халки /по мое предложение  diablo/ за да я слага през другото време laugh
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юни 07, 2009, 09:53:50 »

Честито Боби и браво на мъжа ти  Bravo
Аз съм от булките, чиито мъже не търпят бижута по тях. От сега мрънка как щял да я носи постоянно и не можело ли да не я носи.
 gape Ма ще я носи и песен ще пее  ROFL
Някой друг имал ли е такива проблеми с халките и мъжете?


И моят съпруг е така! Мнооооого трудно свикна да я носи- все му пречела angry! Но аз не се отказах и държах халката да е на ръката му blush Вече свикна и не я сваля! Миналата седмица я свали с оправданието, че му станала раничка на пръста, но на третия ден му я надянах пак, да не вземе да отвикне случайно!!!
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юни 07, 2009, 12:34:27 »

Хаха, и моя човек само мрънка че няма как да свикне с халката, щото не носел никакви бижута, ама като каже нещо такова и аз го контрирам с това че и аз няма как да свикна с нова фамилия и ще взема да  си запазя моята (а той много държи да сме с една фамилия) и ако знаете колко бързо млъква и само измрънква "Еми то... с малко повече упорство и ще свикнаа..."  blum
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юни 07, 2009, 13:46:59 »

Роси това е брилянтна идея с фамилията и халките - ще я приложа активно  blum
Активен
Бояна
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: юни 07, 2009, 19:15:08 »

Това с фамилията е убиец  good good good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #342 -: юни 07, 2009, 20:39:21 »

Аз пък не мисля, че за да си носи мъжът ми халката, символ на нашето семейство, трябва да правя някакви жертви! Както аз ще я нося, така и той! Не може аз да се обезличавам като личност и да взимам неговата фамилия, защото не иска да си носи халката! По-скоро ще откажа и за да я нося. Ми каго иска да се прави на ерген още - ок! или няма да има сватба, щом не е готов, или просто и аз няма да си я нося!

Значи получава се много тъпо - ние ще си носим халките,  ще виждат всички, че сме омъжени, ама видиш ли нашите свидни съпрузи ще ергенуват още, а ние даже ще им взимаме фамилиите, че да склони да я турне на пръста си! Помислете малко и ще видите, че не е особено справедливо.
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юни 07, 2009, 20:46:59 »

E Amelia, мила, аз на шега го казах, не исках да те ядосвам. То и милото на шега казва че няма да я носи, и аз на шега го плаша за фамилията. Никога не съм имала нищо против да взема фамилията на мъжа ми, не го и смятам за обезличаване или жертва, по-скоро като още един символ на семейството и на ставането на двама  - едно цяло...
Извинявам се за офф-а!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #344 -: юни 07, 2009, 21:59:56 »

ама аз не съм ядосана! Така ли звуча / изглежда писаното ми/? Май много удивителни слагам...май те правят недоразуменията  pardon

Неее, не съм ядосана. Просто казах своето мнение.  smile

Извинявам се и аз за оффа.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines