Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:04:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант!!!!! част 4  (Прочетена 180821 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юни 01, 2009, 17:19:37 »

 Bravo Bravo, valia_diva, много хубавички изглеждат. За съжаление не успях да разбера как се правят, но може да си помислиш дали не можеш да ги стягаш отдолу с тел, обвита в хартия. Може да постигнеш много интересен стилистичен ефект  good
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юни 01, 2009, 17:29:58 »

В сайта, в който ги видях ги правят точно така с тел и топченце навърха и ги облепват около нея
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юни 01, 2009, 17:36:12 »

Валя супер идея даваш с тези цветчета!А ако се чудиш заа отдолу мисля че може малко зелена крепонена хартия да залепиш и да стане като листенца  butterfly
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юни 01, 2009, 18:35:52 »

Валя, цветчетата са много хубави Bravo Bravo Bravo
Момичета, аз искам да попитам колко време горе-долу горят тези свещички (плаващите)?
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юни 01, 2009, 19:55:18 »

и аз това се чудя Муци, трябва да издържат поне 6 часа според мен иначе милото не ще да чуе за тях  pardon
Валя дали може да ни пуснеш линк да видим как се правят там в сайта  blush
Активен
drstoyanova
Любопитен
*
Публикации: 22



« Отговор #425 -: юни 01, 2009, 20:03:49 »

здравейте от мен момичета страхотни идейки и съвети има тук в този форум...аз мисля да се спара на лила при това всичко ще е в този цвят и тук там може да има по светлата гама на цвета събитието ще бъде в лятна градина така че цвета  мога да си избера какъвто и да е give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юни 01, 2009, 21:08:16 »

и аз това се чудя Муци, трябва да издържат поне 6 часа според мен иначе милото не ще да чуе за тях  pardon
Валя дали може да ни пуснеш линк да видим как се правят там в сайта  blush
Водните свещи / поне тези които аз съм ползвала издържат 3-4 часа не повече . Може да има и такива които са за повече часове но поне аз не съм срещала .  good И определено са много по сладки от чаените . Поне на мен повече ми харесват !
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юни 01, 2009, 23:07:16 »

знам ли, може би ако заложим на по-големи плаващи свещи и не ги палим веднага  pardon
аз си правих експеримент с най-обикновенна чаена свещ от тези малките, махнах й металното отдолу и я сложих запалена в една стъклена купа да плува
че си плува плува няма грешка, обаче по едно време восъкът се разтопи, стана дупчица, наводни се и пламъкът изгасна
обаче си горя поне час, та си мисля все пак ако свещите са по-обемни може пък и да издържат
може да дадем на сервитьорите запалка за свещи от тези дългите и да ги помолим да ги запалят след началото на тържеството  pardon
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юни 02, 2009, 13:17:46 »

И аз исках да кажа това anbibian, в къщи си правя именно такива декорации. И наистина поне час и нищо, два часа издържат. А за тези които са плуващи, наистина не знаех ,че има такива. Ако не намеря ще си купя чаени. Мисля нама да представлява трудност на сервитьорите, ако изгаснат да ги сменят. Може би ще се запалят към 20.00 часа.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юни 02, 2009, 13:29:53 »

Днес сутринта си купих аз плаващи- плаваха и горяха точно 3часа и 25 мин. Малко ме взеха за  insane колегите, ама пробвах. А тея чаените... де да знам, сервитьорите да се грижат там за храна, пепелници и алкохол, сега да ги карам да бъркат да вадят потъналите и да слагат нови... Може пък да взема от онези по-дебелите просто ей така свещи.. те поне издържат около 7 часа разбрах. Но във всички случаи ще имаме някакви, не знам, на мен някак си със свещи ми изглежда по-завършена украсата.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юни 02, 2009, 13:39:11 »

А има ли по-големи плуващи, от тези които си взела Муци или ти най-големите взе и те горят 3 часа?
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юни 02, 2009, 13:59:51 »

не знам, аз намерих само такива, но то беше в 9 сутринта преди работа и не съм обикаляла. тези са малко по-големи от чаените.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юни 02, 2009, 14:17:56 »

Има и по големи такива плаващи.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: юни 02, 2009, 14:42:27 »

Е наистина би било по-добре да намеря наистина такива. Но ако не успея, т.к. най-близо ми е Шумен, до варна за едни свещи не виждам смисъл да ходя. Затова. Иначе си права да, но ние няма да сме толкова много маси затова си мислех за този вариант, иначе може и мама да се заеме.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юни 02, 2009, 15:02:31 »

Има и по големи такива плаващи.
е значи проблема е решен, поне за мен, успех и на другите, които търсят свещи
ако гори поне 5 часа мен ме устройва и съм убедена, че в джъмбо ще има такива  danceg
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines