Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:30:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки !!!!! част 6  (Прочетена 145011 пъти)
 
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: април 10, 2009, 11:14:01 »

Валичка, и аз мисля че са много хубави. И аз съм на мнение че е по-хубаво да има за всички гости. В крайна сметка дали ще дадеш 5лв по-малко или 5 повече..... Къде ли не ги даваме pardon
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: април 10, 2009, 11:30:24 »

благодаря ви милички. сметнахме че всички неща , които ще подарим на гостите като дреболийки ще излезнат към 350лв, а така съм дала до момента 60-70лв. и пак по-ценното е, че ние сами си ги правим и изпитваме и двамата невероятно удоволствие. а аз съм още по-щастлива като виждам ентусиазма на милото и желанието да го правим заедно
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #392 -: април 10, 2009, 11:31:34 »

Момичета, панделкита за подаръчетата на гостите как ги сгъвате, че да станах хубави? Аз снощи пробвах по 1000 начина и все не ми харесват. Не ставах красиви, правилни и бухналииии   cray  cray Каете как ги сгъвате вешите
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: април 10, 2009, 12:13:59 »

ми аз ги сгъвам на две така че да са като ъгълче и отгоре лепвам едно сърце
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #394 -: април 10, 2009, 12:33:04 »

Уфф, аз искам да са на фльонгичка. пууу, малки хлъзгави нещица!  GROAN ама аз съм си виновна, мама казва, че са си добре, ама аз йок!


аз имам идея да лепя на поканите и на късметчетата едни мънички гълъбчета, които купих от Слънчоглед. Също имам идея само за късметчетата да лепвам едни миниатюрнички сърчица по края на тюла, които пак ще купя от там. Сърчицата са само очертания - не са цели, а само контур, отвътре са кухи и са страшно нежни. Оххх, имам толкова идеи, не мога да избер някоя.  cray измислила съм поне 15 късметчета как да си избера от тях... sad
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: април 10, 2009, 13:07:02 »

Амииииии - аз си купих панделковръзвачка tease Не че ми трябва за нещо, ама се забавлявам в къщи да творя като ми дойде музата. Ей така изглежда, стават супер yahoo


* dc53_35.JPG (5.24 KB, 300x217 - видяно 2865 пъти.)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #396 -: април 10, 2009, 13:10:10 »

от къде е това чудо?  Oh my ... Аз за първи път чувам за подобно нещо! От къде е, колко струва? Иначе е супер сладко. Аз пробвах на химикалка снощи, ама отзад остава дупчицата за химикалката, иначе самата панделка става супер така....
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: април 10, 2009, 13:10:50 »

skylife, как се работи с нея tease
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: април 10, 2009, 13:16:02 »

Ами купих си го от ebay. Струва с доставката 6 паунда (около 12лв). Как се работи - слагаш панделката на тези "шишчета", като те са за малка панделка (тези по- късичките вдясно) и за голяма, като има 2 размера (ширина), но принципно стават и 4. Та слагаш панделката да минава зад избрани 2 "шишчета" и я връзваш отпред. Така ушичките стават абсолютно еднакви и е лесно. Има си 2 дупки отстрани, ако искаш да си го забучиш на някоя дъска или нещо подобно, за да е стабилно, ама и така става girl_wink
« Последна редакция: април 10, 2009, 13:17:33 от skylife » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: април 10, 2009, 14:04:04 »

Уфф, аз искам да са на фльонгичка. пууу, малки хлъзгави нещица!  GROAN ама аз съм си виновна, мама казва, че са си добре, ама аз йок!


аз имам идея да лепя на поканите и на късметчетата едни мънички гълъбчета, които купих от Слънчоглед. Също имам идея само за късметчетата да лепвам едни миниатюрнички сърчица по края на тюла, които пак ще купя от там. Сърчицата са само очертания - не са цели, а само контур, отвътре са кухи и са страшно нежни. Оххх, имам толкова идеи, не мога да избер някоя.  cray измислила съм поне 15 късметчета как да си избера от тях... sad
ами правиш ги като на кръгче и с друга панделка или конче стягаш хубаво и после си подпъхваш пръстите витре и ги оформяш и придърпваш надолу стърчащите краища.Незнам дали ме разбра.за целта трябва някой да ти помага като държи.Довечера ще направя една и ще ти снимам и ако ти харесва ще ти го снимам стъпка по стъпка.
Ти от кой град беше.
А за късметчетата като си ги направил просто нека са различни защо трябва да са еднакви.Мите бяха поне 6-7 вида и беше интересно като всеки си имаше определен вид.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #400 -: април 10, 2009, 17:22:55 »

Да, може и различни да ги направя. Наистина ще е интересно.

А за панделката - мерси за идеята.  give_rose Няма нужда от снимки, разбрах какво имаш предвид. ще го пробвам като намеря помагач.  smile
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: април 10, 2009, 17:23:53 »

Ами купих си го от ebay. Струва с доставката 6 паунда (около 12лв). Как се работи - слагаш панделката на тези "шишчета", като те са за малка панделка (тези по- късичките вдясно) и за голяма, като има 2 размера (ширина), но принципно стават и 4. Та слагаш панделката да минава зад избрани 2 "шишчета" и я връзваш отпред. Така ушичките стават абсолютно еднакви и е лесно. Има си 2 дупки отстрани, ако искаш да си го забучиш на някоя дъска или нещо подобно, за да е стабилно, ама и така става girl_wink

Интересно е. Мерси за инфото Wink
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #402 -: април 10, 2009, 19:42:59 »

Намерих си проклетите пеперудки!  yahoo Най-накрая. вече се бях отказала...но няма да има по покани и т.н., както исках, защото ще ми излезе доста соленичко sad Все пак си взех няколко  blum
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: април 10, 2009, 21:01:43 »

Намерих си проклетите пеперудки!  yahoo Най-накрая. вече се бях отказала...но няма да има по покани и т.н., както исках, защото ще ми излезе доста соленичко sad Все пак си взех няколко  blum
дай снимка и цена
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #404 -: април 10, 2009, 21:38:20 »

Цената е 0.40лв за малките и 1.40 за големите.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines