Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 13:00:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за danieIa  (Прочетена 10398 пъти)
 
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« -: март 09, 2009, 13:03:33 »

Хайде Дани на столчетооо dodger



1.Кой е любимия ти цвят и с какво го свързваш?
2.Имаш ли осъществима мечта?
3.Коя е работата , която би работила с удоволствие?
4.Четеш ли книги , имаш ли любим автор?
5.Как би описала себе си като човек ?
6.Мнението ти за истинските приятели, имаш ли такива според теб?
7.Най-смешната случка , която се сещаш в момента? Бързо бързо sarcastic
« Последна редакция: март 09, 2009, 20:01:28 от [X] dgudge » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 10, 2009, 11:18:19 »

Добре дошла на столчето, Дани!!! Бързам и аз да ти задам няколко въпроса.

1.Какви бяха представите ти за брака преди сватбата ви и различава ли се брака ти от това, което си си представяла?
2.Опиши един твой ден;
3.За какво крадеш време само за теб?
4.Коя е била най-голямата провокация в живота ти?
5. Опиши се с три цвята, като обясниш защо точно тези цветове.
6. Би ли разменила живота си някого пък дори и само за един ден и ако отговора е ДА, с кого и защо?
7. Какви са според теб момичетата във форума? Защо пишеш с тях и какво ти дават взаимоотношенията ви?

Това е от мен, засега. Очаквай още!!! danceg
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 10, 2009, 21:53:13 »

Хи-хи, дойде и моя ред и най-хубавото е, че имам време да отговарям на спокойствие. Благодаря на dgudge, че ми напомни и след дъждовната си разходка из Търново, сядам да пиша smile.
Между другото столчето изглежда много удобно smile!
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 10, 2009, 21:58:42 »

 1.Кой е любимия ти цвят и с какво го свързваш?
Нямам любим цвят, май всички са ми любими  crazy. В гардероба ми няма дрехи с повтарящи се цветове, защото не съм постоянна в любовта си към цветовете. Но в момента налитам на светло зелено и тъмно розово-лилаво smile.
Само не съм фен на черно.
2.Имаш ли осъществима мечта?
Осъществима или осъществена?!
Те моите мечти са едни мечти smile. Много са прозаични и лесно осъществими. А пък не съм човек, който прави планове, схеми и се вижда години напред. По-скоро фантазирам, отколкото мечтая.
3.Коя е работата , която би работила с удоволствие?
Учителка по математика до обяд, а следобед да съм в собствената си книжарница-библиотека, предлагаща ароматно кафе и завладяващ роман smile - това може да мине за мечта, а?! smile
4.Четеш ли книги , имаш ли любим автор?
Чета smile, но не мога да кажа, че имам любим автор. В момента чета Паула на Изабел Алиенде. Предните три пак бяха нейни smile
Между другото сигурно 2-3 години нищо не бях чела /освен рекламните брошури в пощата/, но ми подариха Ева Луна и от там като се почна едно четене...
Иначе като ученичка не пропусках седмица без да мина през библиотеката - вземах хем за мен, хем за баба ми книги и голямото четене вървеше с пълна пара smile.
5.Как би описала себе си като човек ?
Мисля, че съм лесен човек.В смисъл, че не се вземам сериозно, не си придавам важности и не държа всичко да е на всяка цена. Старая се да съм коректна с хората и да не преча до колкото мога. Не държа да се харесвам на всеки, защото и аз се дразня от някои хора, но гледам да игнорирам. Много държа ни личната си свобода и пространство и обичам да оставам сама.
Мисля, че съм в повече уважителна, но съм отгледана от баба ми и дядо ми и ми останало от тях.
Ако можех по-малко да плача, или поне само за хубавите неща smile.
Странното е, че всичко се променя и хората най-вече. Ако ме беше питала преди няколко месеца сигурно друго бих ти казала, или друго щеше да ми е приоритетно. В момента това са нещата, върху които се замислям за себе си.
6.Мнението ти за истинските приятели, имаш ли такива според теб?
 crazy crazy crazy Не знам дали имам. Аз май повече разчитам на себе си и приятелствата ми са за весели моменти. Май не е хубаво това?! Някак си не ми идва, когато имам проблем да потърся приятел или роднина /особено роднина/. Иначе с много хора мога да си говоря с часове, да се хилим и забавляваме, даже и години да не сме се виждали.
7.Най-смешната случка , която се сещаш в момента? Бързо бързо sarcastic
Първо се сетих за една простия smile. Беше преди няколко години, когато работих в една фирма и всички колеги бяхме от Студентски град, на един акъл и хал smile. Шефката ни беше голям дразнител и то обикновено, когато врагът е общ, персоналът е единен smile. Един ден колега ме видя с китка /за някой подарък/, аз слизах от автобуса, а той се качваше и ме попита за кой е. За няколкото секунди се изцепих, че е за шефката, понеже утре има рожден ден. И нали мъжете не са клюкарки познайте....На следващият ден отивам нещо да я питам тая нашата шефка, а тя говори по телефона "Честото  бебе, Стефчо, .....ама какъв рожден ден, защо всички ми честите?!” Въпросният колега Стефчо беше разгласил на всички за шефския рожден ден, а в този ден му се роди и дете . И нали беше един от най-големите й фенове, се бил изцепил, че е много щастлив, че детенцето се е родило на нейната дата smile.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 10, 2009, 22:01:54 »

хайде Дани и тебе да те поизпържим  blum blum blum

ето и от мен въпросчета

за какво мечтаеш напоследък  ?
с мъже или жени - приятели  се разбираш повече ?
спомняш ли си някоя пакост от детството ти ???
с какво се занимаваш и искаш ли да смениш работата си ?
ако имаш възможност какъв бизнес би развила ?

чакаме отговорчетата  LAUGHTER LAUGHTER
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 10, 2009, 22:58:40 »

Рени, ето и твоите отговори smile

1.Какви бяха представите ти за брака преди сватбата ви и различава ли се брака ти от това, което си си представяла?
Не се различава smile. Не съм си представяла, че нещо ще се промени коренно. При нас нещата станаха постепенно и бракът беше най-естественото нещо. Нямала съм романтично предложение, а нормален разговор с уточнения smile.

2.Опиши един твой ден;
Скука!
Трудно ставане, закуска от мъжа, работа, обратно вкъщи или най-много до фитнеса, следва най-хубавият момент – вечеря с мъжа и после занимание по избор smile. В събота и неделя – кафе с приятели. По празниците – обикновено при роднини smile.
Много ми липсва спокойното ежедневие на малкия град, разходките по главната, безкрайните кафета и комшиите пред блока smile.

3.За какво крадеш време само за теб?
За компютърни игри smile, че мъжо ми се дразни.

4.Коя е била най-голямата провокация в живота ти?
Провокация в един обикновен човешки живот може да бъде нещо, което го променило, объркало или изненадало неочаквано.
При мен това беше смъртта на майка ми. Бях на 11-12 години и го изживях много тежко и сама. Баба ми и дядо ми са страхотни и много ги обичам и уважавам, но тогава не ми помогнаха да го преодолея. Не говориха смен и всичко научавах чрез подслушване.Става ми страшно, като си помисля за този период и не мисля, че сега ако ми се случи такова нещо, ще реагирам по-смело от тогава.

 5. Опиши се с три цвята, като обясниш защо точно тези цветове.
Зелен – свобода и независимост
Бял – искреност и прямота
Оранжев – отворен за нови неща

6. Би ли разменила живота си някого пък дори и само за един ден и ако отговора е ДА, с кого и защо?
Не бих, но не защото смятам, че имам най-вълнувашият и прекрасен живот. Бих си го сменила, с някой, който няма проблеми, всичко му е наред, много е красив, богат, ама такъв не познавам smile.

7. Какви са според теб момичетата във форума? Защо пишеш с тях и какво ти дават взаимоотношенията ви?

Вече година и половина съм тук и не съм се отказала smile, макар че на няколко пъти съм се замисляла Wink.
Харесва ми тук, защото хората са различни. Нищо, че темата е Сватба smile, всеки е различен, има различни виждания и очаквания. Точно този сблъсък на интереси и възрасти ми харесва.
Понякога влизам от чисто егоистични подбуди – да споделя неща, които не бих казала на хора, с които се виждам в реалния живот, а ми тежат.
Някои от момичетата познавам на живо и  good good good
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 10, 2009, 23:26:03 »

LAUGHTER LAUGHTER
Ели, тази заговорнически усмивки не ги бях срещала  funnytooth
за какво мечтаеш напоследък  ?
По-долу писах, че не съм от мечтателките smile. Но сега това, което ми е в главата, е че искам да стана майка. Вече ми е ясно, че не става толкова лесно, но имам търпение smile.

с мъже или жени - приятели  се разбираш повече ?
Май с мъже. Нещо не са ми в кръвта разговори от тип Космополитън. Пък и чувството ми за хумор е по-подходящо за мъже smile.

спомняш ли си някоя пакост от детството ти ???
Каква пакост, аз бях дете за пример! Колко комшийчета ме мразеха, защото майките им ме давали за техен пример smile. Сещам се, че нарязах чаршафите у нас, за да шия играчки на децата от Никарагуа - била съм на 9-10 години. Общо взето все от добри чувства и висши цели smile smile smile.

с какво се занимаваш и искаш ли да смениш работата си ?
По цял ден стоя пред компютъра и правя разни справки, отчети и анализи.....до  bad bad bad.Ако ви интересува колко вода в стъклена бутилка ще изпие един клиент в село Горно Нанадолнище в деветата седмица на 2011г. - насреща съм smile.
Не се оплаквам от работата си, но искам да работя с по-стойностни хора, от които мога да се уча и да са готови да дават от себе си. В момента съм сигурно най-немотивирания служител, даже съм загубила желание да се саморазвивам и това не ми харесва. Липсва ми тръпка и предизвикателство, нещо което да ме накара да мисля и да не мога да спя!

ако имаш възможност какъв бизнес би развила ?
И това го писах по-долу smile. Искам да си имам нещо като книжарница-библиотека. Да е пълно с книги, навсякъде, върху най-странни места, по земята, по стените, на маси, на интересни стойки. Да има място, където можеш да седнеш на тишина и да си почетеш или останеш насаме със себе си. Да мирише на хартия и кафе и да се носи духа на спокойни и свободни хора.....
Но едва ли някога ще имам такова нещо smile, освен ако не окажа единствена наследница на далечна леля-милионерка smile.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 11, 2009, 09:32:07 »

Дани, благодаря ти за отговорите. Изчетох ги с голям интерес. give_rose
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 11, 2009, 10:23:31 »

Дани, беше много изчерпателна give_rose
Ще има още въпросчета blum
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 13, 2009, 13:03:42 »

Хайде и от мен някае въпросче girl_wink

1.Би ли напуснала България и ако Да къде би искала да живееш?
2.Кое е най-романтичното нещо,което мъжът ти е правил за теб?
3.Как обичаш да разпускаш -като изключим компютърните игри  smile?
4.Кой е най-щастливия момент в досегашният ти живот?
5.Какъв стил обичаш-спортен или елегантен?
6.Ако спечелиш от тотото,какво би направила с парите?




Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 14, 2009, 11:16:23 »

maj4eto , отговарям ти smile:

1.Би ли напуснала България и ако Да къде би искала да живееш?
Не съм много сигурна, но ще ми трябва силно основание, за да го направя. Бих предпочела да я накъде, където е по-топло, по-спокойно и уредено.

2.Кое е най-романтичното нещо, което мъжът ти е правил за теб?
Малеее, не мога да се сетя за такова нещо. Май сме по малките жестове и моменти. Пък и аз самата не съм от романтичните...

3.Как обичаш да разпускаш -като изключим компютърните игри  ?
Обичам да съм сама, това ми е най-ефикасното разпускащо средство.

4.Кой е най-щастливия момент в досегашният ти живот?
Щастието ми е някакво илюзорно състояние. По-важни и запомнящи са ми разни други силни моменти, които не винаги са свързани с положителни емоции.

5.Какъв стил обичаш-спортен или елегантен?
Спортен или нещо смесено. Много рядко чисто елегантно, ама то и аз съм една елегантна smile.

6.Ако спечелиш от тотото,какво би направила с парите?
Първо ще уредя чисто битово живота си - наш дом, нова кола....Ще помогна на близките си, доколкото е възможно, подаръци за приятелите. Ако остане нещо - влагам в пътешествия smile.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 14, 2009, 11:24:43 »

Дани,благодаря ти за вниманието give_rose
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #12 -: март 14, 2009, 15:24:08 »

danieIa, в твоята тема се чувствам много приятно и уютно.
Няма да пропусна да задам няколко въпроса  Wink

Живяла ли си някога извън България? (защото съм виждала такива кафене-библиотека-книжарници навън и ми е било приятно да оставам в тях)  Reading

Кои са малките неща, които те карат да се чувстваш добре? Какво може да те усмихне?

Какви са любимите ти ястия/ храни?

Ако някаква ситуация или момент може да те накара да се почувстваш толкова добре, че да си помислиш "Ееех, това е живота! Не ми трябва нищо повече...", каква би била тя?

Май стигат толкова въпроси...  smile
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 14, 2009, 16:13:34 »

cherry_tea, мерси за въпросите smile.

Живяла ли си някога извън България?Винаги съм живяла само в България smile. Излизала съм единствено на почивка и то в съседните ни страни - Турция, Гърция и Македония.

Кои са малките неща, които те карат да се чувстваш добре? Какво може да те усмихне?
Много малки неща ме карат да се чувствам добре. Най-битовия от тях е примерно, когато в събота изчистя и оправя всичко и седна с чаша кафе smile.
На този етап семейството е това, което ме радва.
А най-лесният начин да се усмихна е, когато някой насреща ми се усмихва, пък дори и не на мен. Понякога си се усмихвам ей така, като се сетя за нещо дребно.

Какви са любимите ти ястия/ храни?
Сладките и тестените - най-вредните! Ако имаше шоколадов хляб сигурно само това щях да ям smile. Обичам и морски храни, даже вкъщи почти сме замесили месото с тях.

Ако някаква ситуация или момент може да те накара да се почувстваш толкова добре, че да си помислиш "Ееех, това е живота! Не ми трябва нищо повече...", каква би била тя?
Примерно, когато сме някъде далеч от София, насред природата и сме заобиколени от планини, и докъдето ти стига погледа са само зелени хълмове и скали, слънцето силно напича, динята се изстудява в рекичката.... Само и едни дечица да щъкат и вече наистина бих си казала "Ееех, това е живота! Не ми трябва нищо повече...".
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #14 -: март 14, 2009, 16:56:28 »

Благодаря за отговорите!.... на последния направо настръхнах.... Пожелавам ти да ти се случва често и един ден картинката да е допълнена изцяло!
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 26, 2009, 15:59:20 »

Това е най-увлекателния "стол",който съм чела и най-сладкодумната участничка,която е сядала.
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 26, 2009, 17:06:08 »

И аз имам няколко въпросчета към   danieIa
1.Кога осъзна че обичаш половинката си?
2.За  семейството си или за приятелите си правила повече компромиси?
3.Смяташ ли, че брака те е променил?
4.Какви и колко деца искаш да имаш?
5 Какво смяташ за многодетните семейства
6.Има ли нещо което искаш да промениш в себе си и какво е то
7.Какво би и какво не би простила?
8.Какво е за теб приятелството?
9.На какво държиш най-много в отношенията си с хората?
10.За какво мечтаеш?
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 28, 2009, 19:39:52 »

katya_79, мерси за въпросите и отговарям веднага /ее, след два дни smile/.

1.Кога осъзна че обичаш половинката си?
Доста в начален етап на връзката ни, но после имах тежък период, в който не бях сигурна дали има смисъл да сме заедно.

2.За  семейството си или за приятелите си правила повече компромиси?
За мен самата smile, май?! Нямам идея за семейството или приятелите. Не мисля, че съм правила нещо за сметка на друго, или пък ако съм имала такъв случай - не съм го възприемала като компромис. Не съм злопаметна и гледам да не оставям да ми тежи такова бреме.

3.Смяташ ли, че брака те е променил?
Не, защото това беше нещо естествено за нашата връзка и по никакъв начин не промени ежедневието ми.

4.Какви и колко деца искаш да имаш?
Като се има предвид, че съм на 29 и че още нямам нито едно sad, доста смело е да мечтая за няколко. Като дете мислех за три, после ги редуцирах до две, а сега и на едно ще съм благодарна. А някак по към момиченце ме влече smile.

5 Какво смяташ за многодетните семейства
 good good good Весела къща!
Особено, ако финансово са добре и родителите могат да полагат добри грижи за децата -  Bravo.

6.Има ли нещо което искаш да промениш в себе си и какво е то
Искам да съм по-амбициозна и напориста, повече да не ми пука, да не се привързвам толкова лесно и да малко повече да изглеждам като манекенка smile.

7.Какво би и какво не би простила?
Като се замисля - всичко прощавам smile. Или поне още не ми е правено нещо, което не бих простила. Но сигурно трябва да ме убият, че да не простя! Във всичка ситуация бих оправдала човек.

8.Какво е за теб приятелството?
Хубаво и необходимо нещо!

9.На какво държиш най-много в отношенията си с хората?
На уважението и на правото на избор.

10.За какво мечтаеш?
За едно такова smile


Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 29, 2009, 10:51:12 »

Скъпа Дани, както винаги докато разбера, че някойй се е настанил на горещия стол, вече вссички въпроси, за които се сещам са зададени, но все пак....
1. Каза, че би искала да пътешестваш, коя е най-желаната дестинация?И защо?
2. Коя част от деня ти е любима?
3. Кои са малките удоволствия, които си позволяваш през деня?
4. Без какво не излизаш от вкъщи?
5. Има ли нещо, което би искала да промнеиш чисто женски във външността си и какво, ако не е тайна?
6. Обичаш ли спорта, каза че ходиш на фитнес?
Това е от мен!!
Искам да знаеш, че изчетах всичките ти отговори и ти си страхотен човек, така земен и интересен!!
Пожелавам ти от цялото си сърце скоро и на вашия прозорец да кацне щъркелчето с така мечтаното бебче!
Малко по-натам във времето да станеш учителка по математика! girl_wink
И да имаш най-страхотната книжарница библиотека, а ако сервирате и чай бих прекарвала там с удоволствие почивните си дни!!!
Надявам се да не съм те отегчила с въпросите си!!
Хубава неделя!! give_rose
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 30, 2009, 14:31:27 »

Благодаря за изчерпателните отговори! give_rose
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines