Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 08:29:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Меден месец в края на септември - давайте идейки  (Прочетена 46300 пъти)
 
bebitta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« -: март 05, 2009, 09:19:17 »

Здравейте  smile
Предстои ни да организираме сватбеното си пътешествие, което ще започне в края на месец септември.
Искаме да е нещо топличко и екзотично, да има хубави плажове и добро обслужване. Бяхме се насочили към Доминикана, но това което ни претиснява е сезона на ураганите тогава. Моля ви, дайте идеи за подходящи места за меден месец в този сезон на годината. Полезни ще са ни и линкове към хотели, от които имате добри впечатления.

Благодаря предварително.
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #1 -: март 06, 2009, 18:52:18 »

мавриций държи първенството за мен .... разгледай тук

http://www.transatlantic-travel.com/
ама те предупреждавам, че е скъпичко. За "сватбен месец" обаче си заслужава  girl_wink
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #2 -: март 07, 2009, 10:16:36 »

http://www.lemauricia-hotel.com/accommodation.php

http://www.alfatour.bg/exotic.php
виж тук
Активен
bebitta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #3 -: март 07, 2009, 11:07:25 »

мавриций държи първенството за мен .... разгледай тук

http://www.transatlantic-travel.com/
ама те предупреждавам, че е скъпичко. За "сватбен месец" обаче си заслужава  girl_wink

Благодаря, наистина страхотни предложения има тук. Така обявени цените обаче не става ясно дали включват и самолетния билет. Имаш ли случайно идея за това?
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #4 -: март 07, 2009, 11:12:09 »

не съм сигурна... но по-скоро да. обади се и питай... друга подобна дестинация са Сейшелите... какви плажове, какво нещо.....мммммммммм
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 20, 2009, 22:51:41 »

не, не включват самолетните билети.
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 10, 2009, 12:43:54 »

о-в Корфу, там имам доста познати които го посетиха и бяха мн доволни.Имай на предвид,че колкото по-наделече, толкова повече условия ще има туоператора. Ние искахме някъде в Африка, като Сафари или нещо от сорта, но ни искаха имунизации, а и тези буболчеки,  nea , така,че дерзай и ти пожелавам един много готин Меден месец
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 16, 2009, 15:30:16 »

Мога да споделя за началото на октомври, тъй като нашата сватба беше ба 3.10. Бяхме за 5 дни в Сандански в един спа хотел. Времето беше повече от прекрасно, има какво да се разгледа в околностите, има с какво да се поглези човек (процедурки, джакузи...). Може да се иде и до Гърция на разходка за ден, ние например ходихме до Солун smile
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #8 -: май 05, 2010, 18:13:01 »

Предлагам ти Тайланд, по- скоро Пукет, не Патая. Също може Краби.
Края на септември, началото на октомври са много добри метеорологичните условия, но сезона още не е в разгара си и няма да е претъпкано с туристи. Температурите ще са умерени, около 30 градуса, няма да е жега. Имунизации не се изискват, виза се издава много бързо и лесно. Красотата на плажовете и природата е безспорна - гледай 'Плажът' с Леонардо ди Каприо и ще стегнеш куфарите моменталически за там  Bravo  На живо е и по- красиво дори. Облсужването е отлично, тайландците са изключително усмихнати и дружелюбни. Хотелите са много хубави, дори 4* хотел да изберете са много луксозни. За СПА процедури - тайландските масажи са световно известни, а там се предлагат на всеки ъгъл, на невисоки цени. Като цяло цените по заведения и т.н. са невисоки.
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #9 -: май 05, 2010, 18:18:27 »

Сега се сещам, че края на септември е много подходящо и за Венеция - класика за Меден месец!  heart  Може да се загубите в лабиринта на тесните улички и канали, много е романтично.
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 07, 2010, 23:34:16 »

Ние заложихме на Испания. ще сме в курорта Калея, който е близо до Барселона, така че ще съчетаем интересното с малко плаж. И аз вече съм очарована от Калея откакто разбрах, че там се намира най-дългата търговска улица в Испания!!!  girl_impossible
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #11 -: май 12, 2010, 10:00:54 »

Аз съм хвърлила око на Хърватска, нищо конкретно обаче. Аз също бих помолила ако някой има вшечатления да ги сподели. Млако туристически агенции я предлагат като дестинация за ол инклузив почивка, например ....  pardon
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #12 -: май 12, 2010, 10:21:44 »

Аз пък забелязах, че Хърватска е много предлагана дестинация от българските туроператори. Ние ходихме преди един месец и повечето от хотелите, от които трябваше да избираме предлагаха ол-инклузив като опция. Можете да изберете агенцията да ви уреди полет и настаняване, а оттам нататък (ако не харесвате организираните екскурзии) да си избирате сами къде да ходите или пък само да се възползвате от удобствата на хотела smile Дубровник и околните малки градчета, особено Цавтат  heart , са прекрасни. Освен това градът е много близко до границата с Черна Гора, а това е място, което  определено си заслужава да посетите!!!!!!
Активен
plushinka
Новак
*
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 05, 2010, 12:22:22 »

Ние заложихме на Турция, надяваме се, че в средата на септември ще е все още приятничко, защото искаме почивка, не екскурзия. Засега сме се ориентирали към Бодрум.
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #14 -: юли 12, 2010, 16:43:53 »

Я да повдигна малко темата. И ние планираме медена седмичка през септември, но още не сме избрали дестинация. За сега май Санторини ни е фаворит, но доста от местата, които съм проверила са вече резервирани. Искаше ни се да комбинираме малко мързел на приятно място с малко обиколки и разглеждане, да има и моренце а предпочитане. План Б - Испания, но къде?! За Турция мислехме, но ние трябва да заминем понеделник или вторник с връщане в неделя, а чартърите за отиване все са в събота като дати, а и трябва да си извадя паспорт за едното пътуване до там и после пак да го сменям заради смяна на имената. Въобще...сложен избор.
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines