Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 04:39:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194848 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: април 22, 2009, 17:23:41 »

Тези с огромните и дълги шлейфове не са ли неудобни после за танцуване, а и предполагам че доста тежат.
Активен
ipls
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #361 -: април 22, 2009, 17:25:37 »

В Манийка има като първия модел, но без шлейф!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #362 -: април 22, 2009, 17:27:02 »

Ами не са неудобни, защото шлейфът може да се закачи и не се влачи. Аза тежестта - да, тежки са. То зависи и от каква мателия са, де, но имаме съфорумки, които когато беше дискусията за презрамките казаха, че изобщо не са им били нужни и роклята нее тежала толкова, пък и се стяга с връзките отзад. да ти кажа, не ми пука дали ще тежи - ще си я нося. Искам само да намеря къде да ми я направят и да не рискувам прекалено много.

В Манийка има като първия модел, но без шлейф!

Къде  е това? Всъщност аз на шлейфа държа много, но предполагам няма  да им апроблем да ми удължат плата отзад...
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: април 22, 2009, 17:28:10 »

Манийка е в Асеновград
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: април 22, 2009, 18:38:20 »

Манийка се намира точно в началото на Асеновград на булеварда като се влиза от дясно се пада.
За Милена съм чувала само добро, а също и за Александра.
По мои лични наблюдения, за шиене по модел-снимка и т.н. най добри са Принцес(има ги в Пловдив)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #365 -: април 22, 2009, 18:52:53 »

А в София има ли Принцес?

Между другото за Александра и Манийка има теми тук и са отрицателни мненията и за двете.
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: април 22, 2009, 19:04:20 »

Да Принцес има и в София, но не знам къде точно. Споделям мнения и наблюдения взети извън форума.
Активен
simon
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #367 -: април 22, 2009, 19:34:44 »

здравейте момичета , какво ще кажете за този булченски магазин-romantika?какви са цените там и добри ли са отзивите за техните рокли  girl_impossible Girl_hide girl_impossible Girl_hide girl_impossible Girl_hide
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: април 22, 2009, 20:35:58 »

здравейте момичета , какво ще кажете за този булченски магазин-romantika?какви са цените там и добри ли са отзивите за техните рокли  girl_impossible Girl_hide girl_impossible Girl_hide girl_impossible Girl_hide
На последните две сватби, на които бях булките бяха с рокли от Романтика и бяха  Oh my .... И двете бяха много доволни, бяха си ги купили от магазина на Витошка. За цените - едната беше 1200, а другата към 2000, но с много корекции, защото булката е дребничка и слабичка. Аз ходих до там, моделите и платовете са прекрасни, продавачките учтиви, но за мен малко цените са ми по-високи, от това, което съм планувала.
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: април 22, 2009, 20:41:43 »

Аз се влюбих  в една рокля на Мори Лий и само Романтика ги внасят, та от там си я поръчах - бяха много любезни наистина, но чак юни ще си видя резултата и самата рокля. Но наистина имат хубави маркови модели и все пак аз напоследък само лоши коментари чета  girl_impossible. Че се плащало да се мерят рокли и т.н., много гадно би било. Според мен важното е роклята да ти хареса (да се влюбиш heart), пък останалото, където и да си е късмет.
Активен
simon
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #370 -: април 23, 2009, 07:40:49 »

наистина е много странно ако те карат да си платиш за да премериш рокля, аз мисля да ги посетя Романтика и да разкажа след това smile smile smile
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #371 -: април 23, 2009, 14:47:32 »

Здравейте попаднах на тези 2 линка Сватбени рокли има доста от магазините в Асенов град, София, Варна Русе и тн.

http://www.bgfashion.net/ladies_fashion/bridal_garments.php
http://www.spisaniebulka.com/saloni.php


Някой може ли да ми каже кaк врвят цените в магазин Холидей сона и Холидей.
Активен
nincheto87
Новак
*
Публикации: 9


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: април 23, 2009, 15:01:19 »

Да наистина се плаща в Романтика, две рокли за 50 лв.И ако евентуално поръчаш ти ги връщат.Аз оттам си я поръчах моята,но чакам да ми я ушият май месец и тогава мога да коментирам за качеството.
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #373 -: април 23, 2009, 15:14:48 »

Това с плащането за проба на рокля е неЧувано.аз лиЧно немога да си харесам рокля при първата проба и ако трябва за всяка проба да плащам то ще ми излезе колкото една цяла нова рокля  NO
Активен
fifilotka
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #374 -: април 23, 2009, 16:44:03 »

здравейте момичета нова съм в форума.незнам дали е подходяща тази тема но искам да ви споделя че днес докато се разхождах видях че в магазина на грънчаров и син /който е на княз борис/ че има намаление и  ликвидация. влезнах да разгледам и смея да твардя че останах очарована от моделете и цените които предлагат пък и отношението беше хубаво!!!извинявам се ако не е било тук мястото където да споделя
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines