Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 23:48:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194767 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: април 16, 2009, 12:51:47 »

Тони бонбони, благодаря ти! Много се харесах в роклята, стои много нежно.
То и аз направих мънички корекции - смених дантелата с такава без пайети, и отзад ще се закопчава с цип, а не с връзки. А, и панделката е лилава - да ми се върже на цвета  girl_wink
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: април 16, 2009, 13:26:40 »

Бубка аз също я харесвам тази рокля, даже мислих моята да е такава, но след като ми предложиха такава специално за мен, не можех да не се възползвам.
Според мен 500 лв са нормални пари за рокля, но това е че вече и булченските рокли станаха адски скъпи, но всеки си преценява, дали ще даде тези пари за един ден, в който ще се чувства неповторима. girl_wink
Явно тази година лилавото е още повече на мода ,особено за мъжете.
Активен
mimona89
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #332 -: април 16, 2009, 13:31:58 »

 някой знае ли какви са цените в  La Sposa  защотоо имат много хубави рокли
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: април 16, 2009, 14:19:59 »

Здравей
Мимона89, Роклите в La sposa са в порядъка от 1300 до към 2 хиляди и нещо. Малко са скъпички поне за мен. Някой ако знае добър шивач във Варна да помага че и аз съм си харесала модел ама не знам дали от нета да си го поръчам или при шивач(понеже не знам къде има добър във Варна). Ще съм благодарна на всички който помогнат:) с намирането на шивач.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #334 -: април 16, 2009, 15:13:52 »

Някой знае ли на Солунска има един магазин, мисля, че е от веригата на Романтика /нали те бяха с 4 магазина в София?/ ? та в него бях гледала зашеметяващи рокли...на зашеметяващи цени. Ако някой е ходил, може ли да сподели как са цените тази година и може ли да се намери нещо до 1000-1100лв. повече не искам да давам. То и тези са ми много, но ако е нещо божествено за мен, ще ги дам.
Активен
nincheto87
Новак
*
Публикации: 9


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: април 16, 2009, 16:09:55 »

Аз си поръчах моята рокля от там тя е от новата колекция струва 1900 лв. но имаше рокли от старите колекции които бяха по 800 - 900 лв., но много си зависи какво точно търсиш и дали ще ти допаднат.Определено имаше доста хубави модели.Аз си я поръчах от магазина на Витошка там ги има всички колекции,защото в другите им магазини ги няма всички.Успех в търсенето.Само и да кажа че моита рокля си я взех от първия магазин в които влезнах и първата рокля която премерих yahoo
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: април 16, 2009, 19:42:46 »

И моята рокля накрая е почти готова - страхотна е, супер ентусиазирана съм, надмина и най-смелите ми очаквания. Днес бях на проба и не снимах, но като ориентир мога да кажа, че е като роклята Pravia от колекция 2009 на Сан Патрик, само че талията е малко по-ниско и надолу е разкроена, а не толкова права. Шият е Принцес и макар че доста се забавиха, наистина е станала неповторима и супер семпла и красива - нямам търпение да й коригират дължината и да си я взема. danceg
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: април 17, 2009, 04:57:21 »

Момичета вече мога да ви се похваля и аз, след 4 месеца чакане и моята рокля е ГОТОВАААА   yahoo yahoo yahoo много и се радвам и съм напълно доволна от резултата. Има снимки в галерията ми, малко е измачкана, ще я изгладят и ще и направят нещото за закачване на шлейфа и си я взимам другата седмица.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: април 20, 2009, 08:54:41 »

Момичета , ако роклята е разкроена по ето този начин  не издължава ли сулуета?Само, че в долният край да не е чак толкова обемна!


* 50513_1770740.jpg (54.5 KB, 570x640 - видяно 335 пъти.)
« Последна редакция: април 20, 2009, 08:58:40 от nia » Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: април 20, 2009, 09:44:08 »

Привет и от мен! Аз в петък ходих до Асеновград с родителите ми, милото и майка му и...ами, въпреки, че си бях харесала модел от един сайт, в крайна сметка купихме готова рокля..Аз ужасно се притеснявах, че понеже съм пълничка, нищо няма да ми стане и да си призная, на много места още от вратата ме посрещаха с думите, че ще се шие по поръчка и е абсурдно дори да си мисля, че ще намеря нещо готово, но да не ставам  Offtopic, ще разказвам повече в темата за Асеновград...Та, роклята я харесахме всички, в екрю е - при все, че се бях навила за бяло, тази просто ми се видя неповторима! Общо взето нищо общо с модела, който бях пуснала... give_rose Не мога обаче да сложа снимки, щото семейния съвет не ми позволява - не било на хубаво да ме виждат много хора с роклята преди сватбата, и аз въпреки, че не вярвам в такива неща, ще уважа мнението им...Та..снимки ще видите като ми дойде време за темичката  smile
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: април 21, 2009, 08:39:37 »

Здравейте момичета,
някой шил ли е роклята си в Принцес и може ли да ми даде някакви отзиви за тях. Дали могат да шият добре по модел и изобщо всичко, което знаете за тях. sad
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: април 21, 2009, 08:50:03 »

Аз си ших роклята в Принцес в София и миналата седмица ходих на проба - наистина е станала много хубава, изключително съм доволна от изработката. Моделът сама си го бях харесала и даже занесох снимка на къса рокля, като оставих на тях да си представят как трябва да изглежда дълга. Доволна съм от това, че нямаха никакви възражения относно исканията ми, за разлика от почти всички останали шивашки ателиета. Единствената ми забележка е, че стана малко бавно - за 2 месеца, така че съветът ми е ако искаш да е готова по-бъзро да им кажепш по-ранна дата. Но роклята наистина надмина мечтите ми и си заслужава!
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: април 21, 2009, 10:24:36 »

http://www.maggiesottero.com/
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: април 21, 2009, 12:06:45 »

linna_1986 моята кума си ши рокля в Принцес и остана много доволна,материалите са много хубави и си личи още като ги видиш,а и отношението е много добро,е аз говоря за Пловдив,това,което съм видяла тук е наистина много добро отношение.Аз мисля,ако не харесам нищо готово,също да шия там.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: април 21, 2009, 12:33:51 »

и тук да кажа на  Cindarella ,че е  heart heart heart heart heart
Cinderella , за роклята ти мога само да кажа УАУУУУ СТРАХОТНА Е!
Чести то! Ще си прелестна булка!
А каква мислиш да ти е прическата, защото на снимката на която си беше вдигнала косата страшно ми хареса?!?
Cinderella прелестна си! Това ти го казвам абсолютно искрено, с ръка на сърцето! роклята ти е вълшебна и ти стои нежно и изящно!!! give_rose Направо настръхнах като те видях  Bravo
С такава рокля младоженеца ще си глътне езика, просто съм убедена!!!
Поздравявам те за избора  Bravo
Ох момичета, благодаря виии много, много ме трогнахте, вашата оценка е много важна за мен и сега направо ме накарахте да полетя от щастие, дано всяка принцеса тук има своята мечтана приказка
Лазаринче, мила, прекрасна сииииии, нямам думи простооо, върховнаааа.4-те месеца чакане са си заслужавали всяка секундааа, великолепна си, ще бъдеш най-прекрасната булкаа  give_rose
Аз сега писах и в друга тема,но не мога да не одбележа и тук Cinderella  просто си великолепна,направо нямам думи,страхотна рокля,а и ти толкова лъчезарна и усмихнатам,че просто ще бъдеш невероятна булка!!!
Аз също съм от булките с по-прибрани рокли, обаче искам да ти  кажа, че онемях като те видях! Като кукла си Girl_hide Просто нямам думи!!!
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines