Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 19:43:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194649 пъти)
 
HaT
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 09, 2009, 14:02:42 »

Роклята ти наистина е чудна Ада_83. На мен много ми харесва това набраното на бюста. Харесала съм си нещо такова, но понеже не намерих точно такъв модел, ще ви покажа направена от мен снимка, смесица от два модела. Ако някой знае къде мога да си намеря такава да пише. Аз още не съм обикаляла, защото смятам, че има време, но Юни месец тръгвам по магазините.


* ISKAM.JPG (19.2 KB, 356x528 - видяно 292 пъти.)
Активен
HaT
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: април 09, 2009, 14:04:58 »

Незнам как да прикача втора снимка за това пак пиша. Тази тук най-много се доближава до мойта, но пак искам да е като набръчкана отгоре  blush


* 181758Rumina&Elegant.jpg (67.35 KB, 455x617 - видяно 303 пъти.)
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: април 09, 2009, 17:10:15 »

HaT миличка аз искам също такава рокля yahoo,точно за абсолютно същия модел си мисля,поне смятам,че такова нещо ще ми отива,защото досега не съм мерила нищо и все пак не мога да бъда 100% сигурно,но на там съм се насочила.За съжаление не мога да ти кажа къде има точно такива,но аз смятам,ако не намеря такава рокля готова,да си я ушия в Принцес/става въпрос за Пловдив/.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #258 -: април 10, 2009, 19:35:21 »

Amelia, моля те да дадеш координати на складовете за платове. Аз лично искам да ги разгледам и да си избера от там каквото ми харесва и да си ошия при една позната шивачка рокля.

Извинявай, че чак сега отговарям, но нещо съм се отплеснала...

1. на Раковски и Кирил и Методий - сива сграда точно срещу кръстовището. Правят отстъпки за количество
2. на гърба на търговски център Витоша - бул. Черни връх, близо до последната спирка на тръмвай 9
3. магазин на едро за шивашки материали - бул Сливница като тръгнеш от Ботев към женския пазар на Сливница е магазина. Но точно къде не мога да кажа, защото това го знам от съфорумка и не беше посочено някакво точно местоположение. Там има органза на ленти и др. шивашки материали.

Активен
bobsyn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


« Отговор #259 -: април 10, 2009, 20:15:11 »

3. магазин на едро за шивашки материали - бул Сливница като тръгнеш от Ботев към женския пазар на Сливница е магазина.
Няма платове в този магазин, но има какво ли не друго.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: април 10, 2009, 21:00:43 »

lady_in_love, Нат, подобна рокля гледах с магазина на Холидей Сона в София, на ул. Солунска.
същата рокля е публикувана в сп.Булка, зима 2009

Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: април 10, 2009, 21:15:25 »

Мерси много Alucinado  give_rose,аз също съм я виждала,роклята е точно такъв модел,само едно нещо на мен не ми харесва цялата отгоре е на точки,иначе бюстието и формата е перфектна.Трябва оабче да с еинтересувам дали няма и изчистена.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: април 11, 2009, 08:59:50 »

lady_in_love - принципно те нямат изчистена. Тази им е от колекцията "на точки" smile но не съм сигурна дали няма да се съгласят да ушият същия модел с различни материали.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: април 11, 2009, 10:24:26 »

Ще трябва да се позайнтересувам,обаче дори и да не намеря готово,а да се наложи да шия,аз мисля,че този модел не е много сложен и би трябвало да няма проблем да се ушие,и естествено да стане същия.Вие какво ще кажете момичета???
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #264 -: април 11, 2009, 17:53:07 »

Намери си добра шивачка, не разчитай на лесния модел, защото аз така веднъж си ших рокля и не беше нищо сложно и ми я съсипа една некадърница.  beating А плата беше спомен от дядо ми и беше страхотен...както и да е ...шивачката да е добра, независимо какво ще и дадеш като модел. Това е съветът ми.
Активен
Bulkata233
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #265 -: април 11, 2009, 18:06:30 »

Купи  си  новия  брой на Сватбен каталог има интересни  неща  с   дантелки ! girl_wink
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: април 11, 2009, 18:33:22 »

lady_in_love, тази същата рокля я гледах в Холидей Сона във Варна без въпросните точки, даже я пробвах. Много е хубава, от тюл е, ама тази ми се струва като че ли слонова кост, а в магазина беше шампанско или нещо такова. Иначе като цена беше около 560 лв.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: април 11, 2009, 18:34:41 »

Мерси за съветите момичета,Bulkata233 задължително ще си купя новия брой,Amelia ако се стигне до шиене аз и по горе писах,че ще шия в Принцес,там моята кума си ши роклята и я направиха много добре.Поне от това ще с ечувствам по спокойна,ако се наложи да шия.

Леле ¤ Enigma ¤  наистина ли,ах защо съм от Пловдив cray,и толкова евтина не мога да повярвам,това е направо мечта.Дано да е има и в София,защото до там мога да ида,иначе Варна ми е прекалено далече. sad
« Последна редакция: април 11, 2009, 18:37:09 от lady_in_love » Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: април 11, 2009, 18:41:14 »

Ами ако можех, щях да ти помогна с нещо, ама за такава покупка няма как pardon. Наистина е хубаво роклето, изчистено и същевременно красиво, отгоре има много нежна бродерия. Само че е за по-слабички момичета, защото корсетът идва доста надолу и е много твърд. Мен ми е по-голямо дупето и ми изхвърчаше с нея, та затова си купих друг модел blush.
Активен
simon
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #269 -: април 11, 2009, 19:03:37 »

здравейте момичета, аз съм нова тук и се интересувам  yahoo yahoo yahoo в кои от по добрите магазини за рокли в софия мога да си намеря булченска рокля до 1400 лева тъй като мисля че повече похарчени парички просто е прекаленно за 6-7 часа обилчане, да се надяваме веднъж в живота  cray cray cray
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines