Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 17:39:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194575 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: април 06, 2009, 13:39:16 »

Гери, мила, роклята е разкошна  Bravo
И презрамките също ми харесват. Мисля, че ако се преценят добре въобще няма да ти се изхлузват. И придават някаква нежност на роклята. Нямам търпение да се покажеш облечена в нея  Girl_hide

ilina, ако не ти е проблем, покажи снимки на роклята. И аз реално нямам междинна проба и малко се притеснявам какво ще видя като отида да си я взема  pardon
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: април 06, 2009, 13:42:39 »

Bubka, и мен това ме притеснява. Навсякъде ми казваха, че ще има само една проба и тя ще е накрая като отида да си взема роклята. И ако нещо не ми харесало щяло да се преправи. Нещо не ми допада метода им на работа така. Три проби мисля че са достатъчни. А ако роклята стане от първия път, вече тогава да е достатъчна само първата.
Незнам sad
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: април 06, 2009, 13:48:30 »

Да, и на мен ми казаха така. Като отида - меря, и на другия ден или на по-следващия съм готова.
Мен ме тревожи не това, че може да не я докарат - шият ми техен модел, просто по мой размер. Тревожи ми, че аз промених цвета и дантелата и са различни от тези, на роклята, която премерих. Но то реално ако нещо не пасват, аз ще съм си виновна, защото аз такива си ги избрах.
Като отида на 1-ви май да я меря ще ви кажа как е  girl_wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: април 06, 2009, 13:51:43 »

Успех! Аз смятам да отида тези дни пак да разгледам за рокли и да видя какво ще кажат за моя модел. А и ми препоръчаха още едно място да видим там какво ще стане.
Успех на теб, Bubka
Активен
ilit
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #244 -: април 06, 2009, 15:42:20 »

Благодаря за успокоителните думи smile
А някой случайно да знае добра шивачка в София?
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: април 06, 2009, 16:16:41 »

и аз няма междинна проба и съм много стресирана какво ще есе получи, но стискайте палци  Wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: април 06, 2009, 16:26:46 »

Ами то явно такава си е практиката. Ама ние като сме паники  Girl_hide
Tasty, ти кога ще я вземаш?
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #247 -: април 06, 2009, 18:50:46 »

Момичета, има още нещо, което може да е причина за 1-та поба - абитуриентската вълна по това време. Просто салоните не смогват. Лично на мен от няколко места са ми казвали, че като отмине май и вече започват спокойно да ти обръщат внимание за проби, изкусуряване на модели и т.н.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: април 06, 2009, 23:12:19 »

Tani4ka, къде във Враца ти шиха роклята и дали си доволна?Ако не си харесам нещо и аз мисля да си шия, а моят бъдещ мъж е от Враца. Хич не ми се ще да стигам до този вариант, защото и представа си нямам къде да намеря добър шивач ама ако се наложи..... scratch one-s head
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: април 07, 2009, 09:55:16 »

Благодаря за успокоителните думи smile
А някой случайно да знае добра шивачка в София?

Миличка, аз съм страшно доволна от моята шивачка, даже пратих две абитуриентки там. Но по моята рокля няма грам дантела, а доколкото четох, ти искаш нещо доста пищно. Тя не продава платове, ще трябва сама да си търсиш и ако не ползваш отстъпки току-виж роклята ти си стане на цената на оригиналната. Такива материи изобщо, изобщо не са евтини. А плата е половината от визията на роклята. Казвам ти го, защото аз в моя случай много се колебаех дали да взема евтин примамливо лъскав полиестер или по-невзрачно изглеждащата в магазина и значително по-скъпа естествена коприна. Разликата в резултата е от небето до земята обаче. За дантелите е още по-зле. Виждала си, предполагам, как изглеждат дантелите на 200 левовите рокли, как изглеждат и на 2000 левовите.. Щом искаш нещо подобно, трябва да намериш шивачка, която да ти предложи и подходящи материи на сносни цени. На мен ми намирисва на Асеновград в твоя случай..
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #250 -: април 07, 2009, 10:09:04 »

А защо не пробваш първо в складовете на едро за платове и тогава да си купуваш билет за Асеновград? Може пък да ти хареса нещо. Има няколко склада на едно за платове, в единия дори правят отстъпки, има и склад на едро за шивашки материали, ако ще трябват разни фиттифлюшки за и в допълнение на роклята.  Wink Знем адресите, ако искаш кажи, ще ги напиша.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: април 07, 2009, 13:10:05 »

Да ви кажа и аз се замислих за платове на едро и да си намеря някоя добра шивачка тук, ама нещо... Не знам, много се двуомя. В крайна сметка аз си знам какво искам да облека, не искам да обикалям за да видя дали нещо ще ми хареса.
Но пък в крайна сметка по-сигурния начин е да се довериш на специалист. Все пак веднъж си булка good
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: април 07, 2009, 14:51:59 »

Tani4ka, къде във Враца ти шиха роклята и дали си доволна?Ако не си харесам нещо и аз мисля да си шия, а моят бъдещ мъж е от Враца. Хич не ми се ще да стигам до този вариант, защото и представа си нямам къде да намеря добър шивач ама ако се наложи..... scratch one-s head
Магазина се намира до църквата, срещу банка ДСК, точно на ъгъла е. Аз съм изключително доволна от роклята, която ми ушиха, сега шият и балната рокля на сестра ми, даже братовчедка ми от Ловеч дойде да си шие балната рокля във Враца. Мисля че това доказва колко доволни сме останали от сватбената ми рокля smile.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: април 07, 2009, 17:42:45 »

Amelia, моля те да дадеш координати на складовете за платове. Аз лично искам да ги разгледам и да си избера от там каквото ми харесва и да си ошия при една позната шивачка рокля.
Активен
ilina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39


Be Best Bride


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: април 07, 2009, 19:43:30 »



ilina, ако не ти е проблем, покажи снимки на роклята. И аз реално нямам междинна проба и малко се притеснявам какво ще видя като отида да си я взема  pardon

да,ето ме  Girl_hide


http://img25.imageshack.us/my.php?image=img5773anx.jpg
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines