Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 19:21:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194616 пъти)
 
ilit
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #225 -: април 05, 2009, 21:08:36 »

Здравейте smile
Моля за съвет, защото започвам да се побърквам, а до сватбата има още цели 3 месеца и половина!!! Само докато уточним къде ще я проведем и на мен вече ми беше втръснало... А сега придобих и проблем с роклята... Много мразя да обикалям по магазините, а още повече да пробвам!!! И затова реших първо да набележа всички места, които си струват и да ходя само там...
И преди да съм видяла и пробвала дори една рокля, аз вече се отчайвам и обмислям крайни мерки smile
Бях твърдо решила да НЕ шия рокля, а да си купя готова, тъй като имам не особено хубави спомени покрай балната ми рокля, която си беше добре ушита, но аз не бях съобразила плата и... Не бях доволна, а се наложи да я нося smile

И ето, че сега гледам аз из сайтовете и се опитвам да си харесам нещо... И тогава, когато се примирявам (четейки за цените из форумите), че явно ще трябва да си отделя към 1300-1500лв. колкото и да не ми се искаше и си харесах рокля!!! И всичко е прекрасно, но защо трябваше да си харесам на La Sposa??? И то от новата колекция!?!?!?  Няма никакъв шанс да мога да си я позволя sad

Започнах да търся алтернативни варианти, за да се сдобия с въпросната рокля smile И попаднах на следното http://www.wowbridal.com
Някой съвсем случайно да знае има ли шанс наистина, ако си поръчам от този сайт, да получа това, което очаквам? В ebay роклята излиза към 3600лв., а от този сайт около 1100... + доставка, за което още не знам дали е възможно за БГ smile!!!

Или пък да знаете как стои въпроса с ушиването на рокля с повечко дантела? Някакви препоръки за добри шивачи? Аз съм в София, но съм склонна да ходя и на други места, ако си струва smile
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: април 05, 2009, 21:33:46 »

ilit, моята рокля е ушита по модел на la sposa и е с доста дантела. Шита е във Враца. Дантелата сама си я избираш - има доста видове на доста различни цени. Но иамй в предвид, че ако решиш роклята да е ушита, около 2 месеца предварително се прави поръчката.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: април 05, 2009, 22:34:08 »

illit, От лични наблюдения - роклите на групата Проновиас, в които влиза и Ла Споса се намират на доста по-изгодни цени в Щатите. А що се отнася специално за Проновиас, в България също доста ниски цени практикуват - нещо като 400 евро по-малко от магазините във Франция например.
Така че ако тази фирма купува в Щатите, не би ме учудило да намира доста евтини цени. Но разликата за която ти говориш е доста голяма, освен ако не става въпрос за 1100 ЕВРО или USD.
Иначе самият сайт не изглежда супер професионално, може би наистина трябва да потърсиш мнение на други ползвали го, тук или на някой друг сайт (може би американски).
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: април 06, 2009, 07:47:58 »

Ето, че вече мога да се включа и аз тук! Харесала съм си рокля от един сайт, но не ми се рискува да я поръчвам така....За това реших, че ще дам да ми я ушият. Ще видим дали в крайна сметка това ще стане, но откровено казано, просто не се виждам в друга рокля  smile
Ето това е модела, ще се радвам да прочета вашите мнения!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: април 06, 2009, 07:53:49 »

Роклята е СУПЕР! Аз бях харесала точно този модел, но като го пробвах се оказа, че "ръкавчетата" не ми стояха добре,всъщност са презрамки, които се свалят, а без презрамки (колкото и да е стегната роклята) не искам да бъда. Та затова се отказах. Но модела, на мен лично много ми харесва! good
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: април 06, 2009, 08:03:29 »

Муци, къде си го пробвала, мила?
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: април 06, 2009, 08:04:20 »

В Лондон.
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #232 -: април 06, 2009, 08:04:30 »

ауууууууу beb4eto_na_me4o роклята е страшна  good  good  good
Въпреки, че аз не съм привърженик на целите рокли, предпочитам тези от две части, но тази е суперска  Bravo Имам въпрос... не те ли притесняват този тип презрамка ли... ръкавче ли е...? струва ми се, че непрекъснато ще се плъзга по рамото ти и ще пада, и ако трябва непрекъснато да го повдигаш.. незнам  :huh:И само на мен ли ми се струва, че дантелата дава някакъв жълтеникав отенък?  pardon
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: април 06, 2009, 08:07:16 »

Милизандра, миличка, понеже роклята мисля да си я шия по поръчка, ще напаснем ръкавчето така, че да не се пързаля. Мисля да бъде от еластична памучна дантела - това е много удобно, а в същото време гарантира, че няма да се пързаля. Иначе на синмката наистина изглежда с жълтеникав оттенък - оригиналния цвят, даден в сайта, е слонова кост, мисля, че за това така се получава. Но моята ще е в бяло  smile
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: април 06, 2009, 08:36:26 »

 Здравейте момичета, и аз да се включа. Много съм щастлива. След дълго умуване, харесах модел, който Нели Праматарова подобри и изработи чудесно. За съжаление ме е страх да кача снимки, защото бъдещият ми съпруг знае за този форум, мисля, че понякога чете...а не искам да вижда роклята преди сватбата, иска ми се да го изненедам. Роклята е права, с шлейф отзад.smile
Желая успех на всички, които още избират. Абитуриентската офанзива приключва скоро и булките ще се ползват с особено внимание!:)
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: април 06, 2009, 11:14:21 »

beb4eto_na_me4o роклята е много красива и нежна,само не знам дали те притеснява,че е по-дълга отзад.Бях на сватбата на една моя приятелка и тя беше с рокля издължена отзад и постоянно я настъпваха,особено на хората.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: април 06, 2009, 11:23:45 »

Гери роклята е убиййствена просто дано ти я направят такава каквато е на снимката  smile
Аз си я представих обаче без тези ръкавчета и някак по ми хареса без тях нооооо ти си я харесваш pardon
Иначе като цяло е много женствена и карасива
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: април 06, 2009, 11:52:41 »

beb4eto_na_me4o роклята е много красива и нежна,само не знам дали те притеснява,че е по-дълга отзад.Бях на сватбата на една моя приятелка и тя беше с рокля издължена отзад и постоянно я настъпваха,особено на хората.
Мила, мисля да я поръчам с еднаква дължина. Именно поради посочената от теб причина  smile
Диде, на мен ми харесват ръкавчетата, щото съм пълничка, а с тях на фигура като моята стои по-добре - пробвах подобно нещо и за това ми хареса повече.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #238 -: април 06, 2009, 11:55:22 »

А защо не пробвеш шлейфът да е дълаг и да може да се закача на роклята, когато не го искаш пуснат? Моята ще е така, за да няма проблеми с нъстъпването и танците. Пък и все пак хората внимават. Не са стадо, че та те изпотъпчат.
Активен
ilina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39


Be Best Bride


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: април 06, 2009, 13:30:31 »

Здравейте,искам да се похваля и тук ,че вчера си взех роклята и съм много щастлива,адски много се притеснявах,че може да не е това,което си представях,защото дори нямахме предварителна проба,но  всичко е прекрсано!
Успех на всички останали!
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines