Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 15:39:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194536 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: април 02, 2009, 11:22:14 »

аз на моята рокля още преди да я ушият ще им кажа да ми сложат от вътре гайки
и ще се запася с презрамки
надявам се да не ги ползвам
но искам да съм подготвена за всичко
Активен
sunflower_mv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: април 02, 2009, 13:20:42 »

Мацки, я споко!!!  blum Толкова булки са се омъжили в рокли без презрамки! Да не би да са си ги гонели на тържеството? Щом компететнтни моделиери са измислили такива варианти, значи няма защо да се шашкате толкова - ще падне ли роклята или не!  pardon В този ден съм сигурна, че ще има много по-вълнуващи неща, които да обмисляме и изживяваме, че хич няма да се сетим за презрамки!  girl_wink
На princesata9 искам да благодаря за подкрепата. Доста бях депресирана, а сега съм обзета от постоянно гадене, което не минава от нищо и не ми идва на ум да се притеснявам за роклята и моя корем!  bad Знам, че имам неговата подкрепа и това ме успокоява!
Успешно търсене и намиране на роклите на всички!!!  Good luck
Активен
Cool
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #212 -: април 02, 2009, 18:39:09 »

Много ми помогнахте, БЛАГОДАРЯ ВИ!  give_rose
Нямам снимка на роклята за да ви я покажа (занесох я при майка ми за да я скрия от младоженеца  Girl_hide), но е нещо подобно на роклята на Alucinado. Между другото Alucinado - прекрасно изглеждаш в нея!!!
Реших като отида да скъсят роклята (защото като я взимах още не си бях купила обувки) да ги помоля да ми направят гайки за презрамките - ей, така за мое успокоение. Иначе роклята е с връзки отзад и ще я стегна здраво smile пък дано издържи!
Иначе когато я избирах изобщо не мислех за това - преди извстно време ходих с една приятелка и я видях и когато дойде време за моята сватба просто само за нея мислех ... е пробвах и други но само за да се убедя че тази е моята.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: април 02, 2009, 21:20:57 »

Cool, мерси за комплимента.
Аз искам само да дам един съвет относно презрамките - не се съгласявайте да са с копченца тик-так. Аз така се бях разсеяла относно моята рокля, че на всичко се бях съгласила и ми сложиха точно такива - те са пластмасови мънички тик-так копченца и дерат УЖАСНО.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: април 03, 2009, 09:48:46 »

Извинявам се,но не можах да разбера за цяла рокля ли говорите или за пола и бюстие.Аз бях с пола и бюстие и нямах абсолютно никакви проблеми ,като се стегне няма как да падне Yes
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #215 -: април 03, 2009, 11:15:46 »

Жасмин, за цяла рокля говорим. Нищим проблема с презрамките kezz Но да ви кажа, сега се замислям, че ако деколтето е затворено на гърдите, няма как да ни подне роклята. Вса пак нали има релефи, които ще и попречат  Wink
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: април 03, 2009, 11:53:34 »

Ето я, ето я! Тук е преди да е направен подгъва, така че не важи суеверието, че някой може да ме види в роклята - тя не е готова на снимката  blum
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: април 03, 2009, 18:40:05 »

Здравейте момичета,някой може ли да ми каже как варират цените на роклите в Simon (Гергана Симеонова)?
Активен
sunflower_mv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: април 03, 2009, 20:18:23 »

Хубава е роклята на Bastet!  Bravo Аз също все още се двуомя дали да е нещо по-стегнато или ефирна  scratch one-s head, например тази:


* merlin1.jpg (62.09 KB, 400x640 - видяно 333 пъти.)
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: април 03, 2009, 22:13:38 »

sunflower_mv Аз също имам подобни колебания. Според мен плюса на такава ефирна рокля, е че е по-лека и по-удобна за носене. Пробвах няколко различни варианта и по-класическите са ми доста стегнати и малко неудобни. Моята сватба е в разгара на лятото - август и изтръпвам от мисълта, че ще съм с рокля, която ми е неудобна.
Надеждата ми е, че все още не са пуснали летните модели - дано платовете да са по-леки scratch one-s head

bastet поздравления за роклята - много е нежна Bravo
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: април 04, 2009, 00:09:31 »

Здравейте, нека и аз да се похваля - днес ходих да пробвам рокли smile. Искам роклята да е по мен в горната си част а на долу не харесвам много много тип камбана, пак да се разширява на долу но без обръч. Има и още една осебеност - с по-голям бюст съм и ще трябва да съм презрамки. Но учудващо пробвах рокля тип корсет, която на линията на ханша се разширява и е надиплена надиплена от долу с няколко пласта за обем и няма обръч... абе заспа ми.  Girl_hide Някой има ли инфо за булчинска къща Емоция - Варна, намира се с/у ритуалната зала нагоре към центъра - ул.Пирот - шият ли добре. Защото сега пък почвам да гледам рокли без призрамки
Активен
vaniana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: април 04, 2009, 11:07:11 »

krisssy, цените на роклите в Simon (Гергана Симеонова) започва от 1200лв.  най-евтините, но почти няма на тази цен, поне аз когато  ходи. 1400-1500 са повечето модели
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: април 04, 2009, 19:03:11 »

благодаря ти vaniana,явно ще се купува от друг магазин,иска ми се рокля до 800-900лв.Мисля в края на този месец да ходя до София,но изобщо не знам към кои магазини да се насоча,ще ти бъда благодарна ако ми препоръчаш някои.
Активен
sunflower_mv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: април 04, 2009, 21:00:51 »

Да, бе, Murche, това лятно, топло време ми е в главата (а и не само то) постоянно. Моята сватба е на 20. юни. Хората вече си мислят, че съм луда та си нямам рокля  crazy. Аз още се омайвам и не мога да стигна до консенсус с никой - себе си, майка ми, годеника ми! (да, него също го включвам, защото не вярвам на такива суеверия!) На картинка моделът, който публикувах много ми харесва, но когато облека тази рокля имам усещането, че съм с пижама!   pardon Чудна работа! Другата рокля, която е стегната е много хубава, но майка ми и бебето не ме одобряват!  huhhuh.gif Ще ставаме на кълбета усещам!   beating
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: април 05, 2009, 08:32:22 »

sunflower_mv,  не се притеснявай! Всички магазини, в които ходих напоследък повтарят едно и също - края на април приключват с абитурентските рикли и зареждат само булченски. Идват и новите колекции - летните модели и надявам се летните платове. Така, че имаш достатъчно време. Няма значение кой какво ти казва - роклята за една булка е много важна - тя трябва да ти е удобна и да ти харесва. Ако не е изпълнено едно от двете условия ти няма да се чувстваш добре. Така че към края на месеца почни пак да обикаляш магазините. Стискам ти палци good
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines