Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 15:23:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194517 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 01, 2009, 20:50:30 »

Аз също искам цяла рокля и при мен положението е още по-утежнено, защото искам да имам шлейф и роклята ще стане много тежка. При пробата шивачката ме посъветва да имам някакви поне тънички презрамки. Аз също се чудя, защото не ми харесва да имам презрамки. На роклята от бала ми имах такива, но се оказа, че изобщо не са нужни...сега доста се чудя какво да направя.
Amelia и Cool, аз също бях с цяла рокля (доста тежка) и с шлейф. Не съм имала проблеми със смъкване изобщо. Роклята ми имаше връзки на гърба, което позволяваше да е много стегната по мен. Освен това самият корсет има по дължината си нещо като банели, което го прави много твърд. Ако роклята е изработена както трябва, не би трябвало да се смъква и не би трябвало да имаш нужда от презрамки. Можеш да видиш моята в албума ми.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #196 -: април 01, 2009, 22:37:54 »

Дано да стане с банелите, защото не искам презрамки. Балната ми беше с банели и нямаше нужда от презрамки, въпреки че имаше. Сега ме подсещаш за връзките на горната част - аз за тях бях забравила, защото моделът, който си харесах е с цип и ми бяха изхвъркани от главата като вариант. мерси!  good
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 01, 2009, 22:40:31 »

И аз не искам моята да е с презрамки, но познатите твърдят, че ако не е, цяла вечер ще съм се притеснявала да си вдигам бюста. Ми да ама пък мисля, че голите раменца са много женствени, особено когато са подчертани с сватбена рокля pardon
Абе в крайна сметка - на който каквото му отива good
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 01, 2009, 23:02:48 »

Момичета, не се притеснявайте за презрамките, който търпи стегнато не е проблем и без тях. Аз, вече писах, но да кажа пак, обличах една такава рокля, наистина беше доста лекичка, но и горната част беше сравнително мека и лека, но хич не мръдна при всички подскоци и навеждания (бях сама с продавачките и им направих това шоу), а аз се притеснявах, че моят бюст няма да стои в такова нещо. Има си начини, просто ако поръчвате роклята - пробвайте там няколко техни бюстиета за да знаете дали правят нещата както трябва. Ако е готова роклята - още по-лесно, пробвате я нея. И наистина, голите раменца стоят много нежно и булчинско.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #199 -: април 01, 2009, 23:07:09 »

 sad Аз много се притеснявам, защото като моята рокля в магазина няма. И ще трябва да обикалям по други магазини да меря, а това ми се струва много ромска работа. Все пак да знаеш, че няма от там да си я купиш и само да мериш, а продавачките да те обслужват с мачтата да спечелят от теб...ох, много срам ще бера, но все пак трябва да  меря такива рокли, защото на картинка всичко е хубаво, а на теб как ще ти стои е отделна работа...малее, срам...
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 01, 2009, 23:12:14 »

Амелия, ако пуснеш една анкета за клиенти, влезли с твърдото намерение само да разгледат или да премерят ориентировъчно и излезли си с половината магазин, ще получиш много огромно число в резултат. Така че, не се измъчвай излишно. Хората са казали "Залудо работи, залудо не стой!", така че, те жените ще се позанимаят с теб, пък може и да се върнеш. Никой не очаква, че всеки, който мери булченска рокля, непременно е влязъл с намерението да си тръгне с рокля.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 01, 2009, 23:12:44 »

Е... Спокойно. Всяка една продавачка знае, че не всеки клиент е нейн от вратата. Все пак съм била продавачка и знам какво. Ако на един клиент не му харесва стоката, естествено че няма нищо да си вземе. За това има и толкова различни магазини. За всяка една от нас good
Пък и нали ще мислим за себе си, не за продавачките. Егоистично звучи, ама е така Wink
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: април 01, 2009, 23:13:04 »

Момичета, и аз като булка с цяла рокля се притеснявах (по-точно майка ми се притесняваше, защото на мен изобщо не ми беше дошло на ум), че роклята ще ми се смъква докато танцувам, затова помолихме да ми направят презрамки, които могат да се закачат. Презрамките ми бяха в чантичката цяла вечер - не ги ползвах, но бях спокойна, че ако се наложи имам вариант.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 01, 2009, 23:16:46 »

Да, и това също е страхотна идея. Добре, че в днешния свят всичко е възможно smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #204 -: април 01, 2009, 23:31:54 »

Мерси за успокоенията, момичета! Сега ми е по-добре, честно казано!

А за махащите се презрамки - идеята наистина е супер!  Bravo И този проблем реших вече  yahoo   give_rose
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: април 01, 2009, 23:35:48 »

А някой да знае къде продават хубави свалящи се презрамки-бижу за сутиен, защото те ще паснат супер? Само че все ги правят едни груби или кич.
Аз имам едни супер, но имат малки черни камъчета по тях, не става да се сложи на бяла рокля
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #206 -: април 02, 2009, 09:16:02 »

Аз преди време си бях взимала точно такива нежни презрамки с кристалчета.И мисля че във всеки по-голям магазин за бельо има такива!Аз исках да си смевя презрамките на една рокля и си взех презрамки които стоят така все едно са само камъчета,а и бяха удобни!Успех и съм сигурна че ще откриеш!Провери и в магазините за офицялни тоалети и абитюрентски рокли!
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: април 02, 2009, 10:22:37 »

Хубаво е обаче да сте сигурни, че на роклята могат да се слагат презрамки. Защото това трябва да се уговори предварително с кроячката или да се гледа когато се взима роклята, да не стане гаф. Представяте ли си, някоя от нас си купува рокля за която си мисли, че могат да се слагат презрамки и накрая... Опа, изненада! Дори не искам да си го представям ако стане с мен
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: април 02, 2009, 11:02:40 »

Трябвяа да се пришият 2 миниатюрни ластични гайки или каквито са там ( не съм сигурна), за да може да се закачат презрамки... проблемът е никакакъв от тази гледна точка smile Друг е въпросът, че според мен на рокля с такова деколте, предвидено за без презрамки, хич не стоят добре презразмки  sad
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: април 02, 2009, 11:19:16 »

Раличка, наистина може да се пришият двете гайчици или там каквото е, но на мене не ми се иска след като ми е готова роклята изведнъж да се слага пак нещичко там. Незнам, въпрос на избор
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines