Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:49:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194504 пъти)
 
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 28, 2009, 21:40:57 »

Мерси за идейките, момичета. Вярно имало много хубави къси роклички. Ще го посетя този безистен на Пиротска, знам го кой е. Тъй като имам време, ще изчакам да отмине абитуриентската инвазия и надуването на цените и края на май, началото на юни ще обиколя.
Активен
Daisy_d
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 29, 2009, 11:53:37 »

Привет на всички! Бихте ли споделили какви са цените на чуждите марки роклички, примерно La Sposa или цените в M. Tyler? Благодаря ви! Хубав ден!
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 29, 2009, 12:25:25 »

Рубин, честито за роклята  Bravo а снимчици за нас няма ли да я видим??  tease
Mucito, какво стана с твоята рокля?
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 31, 2009, 15:19:09 »

Здравейте, момичета.
Прочетох почти всичко написано по - нагоре и ми направи най - голямо впечатление коментарите за бебето. Да ви кажа каква е моята история.
Ние с моя приятел бяхме решили, че първо бебето и после сватбата. Така сметнахме, че е по - разумно, незнайно защо. Както и да е. Опитвахме доста време, може би половин година и повече. Преди Нова Година решихме да се оженим първо и направихме годеж, както и сега продължаваме да подготвяме всичко за сватбата. Когато съобщихме за годежа си, естествено и аз ни попитаха дали не чакаме бебенце. И както прочетох при някой момичета бебенцето е станало след това. Да ви кажа съм и малко разочарована от това, че някой от вас съжаляват че се е получило така. Ние с моя приятел се опитваме както казах от доста време да си имаме бебенце и даже ще се радвам ако стане така, че на сватбата съм с корем. Вярно е, че ще има малко промени в плановете, но такива хубави неща не трябва да се връщат. Идеята ми беше, че има хора, които се молят и ходят на какви ли не изследвания само и само да си имат наследник. Това, че малко са се объркали плановете ви не означава, че трябва да се натъжавате. Бебенцето е най - красивия подарък, който можем да получим за сватбата, момичета. blum
Активен
Cool
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #184 -: март 31, 2009, 22:17:35 »

Здравейте и от мен  smile
Чудех се какво е мнението ви за целите рокли? За или против? Аз точно такава си купих (цяла, не от 2 части, без презрамки - с гол гръб) и сега съм много притеснена че по време на тържеството ще пада  cray
Как мислите?
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 31, 2009, 22:27:13 »

Здревей Cool!Аз на моята сватба бях с цяла рокля (и не съм имала и ни най малък проблем с нея) ,без презрамки в галерията на сватбения албум  може6 да види6,деколте "честна дума"и останах  много доволна! pleasantry
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 31, 2009, 22:29:51 »

Здравейте и от мен  smile
Чудех се какво е мнението ви за целите рокли? За или против? Аз точно такава си купих (цяла, не от 2 части, без презрамки - с гол гръб) и сега съм много притеснена че по време на тържеството ще пада  cray
Как мислите?
ако може да пуснеш снимка ще е супре
и аз такава рокля ще си шия и това супр много ме притеснява, дали няма да пада
дори си мисля да помоля шивачката да пришие за прикачване на призрамки и да си нося резервни
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 31, 2009, 22:40:12 »

Здравейте и от мен  smile
Чудех се какво е мнението ви за целите рокли? За или против? Аз точно такава си купих (цяла, не от 2 части, без презрамки - с гол гръб) и сега съм много притеснена че по време на тържеството ще пада  cray
Как мислите?

на мен също ми харесват целите рокли...и ако модела който искам изнася да е цяла бих си я направила цяла...а за да не ти пада можеш да сложиш някакви нежни призрамчици...само за самото тържество когато ще сте в ритъма на танца...
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 31, 2009, 22:45:30 »

ами поне при готовите рокли не би трябвало да го има този проблем ,а и при 6итите съ6то ,слагат не6то твърдо в бастите под деколтето,поне мойта бе6е така а и роклята е по теб  доста стегната,не ти е 6ирока от никъде,освен това точно на биуста от вътре6на страна от където започва деколтето има6е един силиконов конец
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #189 -: март 31, 2009, 23:01:33 »

Аз също искам цяла рокля и при мен положението е още по-утежнено, защото искам да имам шлейф и роклята ще стане много тежка. При пробата шивачката ме посъветва да имам някакви поне тънички презрамки. Аз също се чудя, защото не ми харесва да имам презрамки. На роклята от бала ми имах такива, но се оказа, че изобщо не са нужни...сега доста се чудя какво да направя.
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 31, 2009, 23:16:15 »

Амелиа  и моята рокля бе6е със 6леиф и не съм имала грам ама грам проблем
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 31, 2009, 23:22:26 »

всичко зависи от това как ще бъде направена нагоре ...ако е предвидено всичко няма да има проблем...има толкова много модели на цели рокли и без призрамки...така че нещата са в ръцете на шивачката...  smile
Активен
mgoranova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 01, 2009, 07:58:36 »

Момичета много се чудя спрях се на две рокли:
Първата е на Александра/ Асеновград/ с обръч, разкрояването започва под гърдите. Цена около 400 лева.
Другата е на Грънчаров и син - без обръч, прилича на римска туника, прилича на роклята на Магдалена. Цена около 500 лева.
Знаете ли нещо за тези фирми?
За по пухкава булка с обръч или без?
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 01, 2009, 08:08:07 »

mgoranova, по принцип е добре да не се разширяваш допълнително с големи обръчи, обаче ти трябва да си прецениш, облечи ги и двете и решавай. А кройката с висока талия издължава силуета, знам, защото съм обличала, прикрива килца. Във всеки случай роклята не трябва да е много широка за да не разширява оптично и да не е много тясна за да не очертава проблемните зони. Но можеш да си вземеш нещо с не много голям обръч и пак да стои прибрано. Зависи дали предпочиташ обем от обръчи или от плат. И двете си имат плюсове и минуси. Погледни назад в темите за рокли, има едно момиче от форума, мисля че беше Гери79 (със 79 в ника, за другото не съм сигурна в момента), нейната рокля е просто десятка. good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 01, 2009, 08:08:44 »

Аз мога да кажа за Грънчаров и син понеже сама си видяла, че моята рокля е от там.Аз лично съм много доволна от отношението им и от роклята.Беше ми много удобна и не съм се притеснявала с нея въобще.А и да кажа аз не съм слаба напротив.Висока съм 1.72 и бях 70 кг на сватбата, това хич не е слаб човек.
Но най-важното според мен е ти как се чустваш и кое ти харесва.Защото аз като я видях тази рокля реших, че е моята.Така трябва и ти да се почустваш  good
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines