Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:46:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194497 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 27, 2009, 19:45:32 »

Мацка, дотогава ще си със съвсем прилично малко коремче (което ще е точно толкова голямо, колкото да се роди най - хубавото здраво бебе), така че поръчвай каквото ти харесва. Може, евентуално от ниската талия да се откажеш, но действай смело. А пробата, така или иначе ще е май месец, така че ще ти я направят така, че да  не ти стиска. Ако не ти се рискува, вземи си нещо с висока талия.
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 27, 2009, 19:47:10 »

До 20-ти юни може и въобще да не ти проличи че си бременне, но не можеш да си сигурна в това. Според мен задължително роклята трябва да е с връзки на гърба, за да можеш да коригираш ширината й, ако се наложи. Можеш да си вземеш модел, който е по-свободен от гърдите надолу и така няма да си проличи нищо. Незнам какви са роклите, които сте харесали с майка ти, но е възможно и някоя от тях също да е подходяща.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #167 -: март 27, 2009, 19:53:45 »

В повечето магазини самата продавачка пита дали не се очаква бебе, за да ти препоръчат нещо и да си преценят и шивачките как да дайстват. Мен лично на няколко места са ме питали при поръчка, както и всички жени покрай мен. Ако не те попитат - кажи си сама. Така ще те насочат към подходящи модели. Иначе тези, които са с висока талия стоят много изящно и са много подходящи за случая.  Wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 27, 2009, 20:33:11 »

В повечето магазини самата продавачка пита дали не се очаква бебе, за да ти препоръчат нещо и да си преценят и шивачките как да дайстват. Мен лично на няколко места са ме питали при поръчка, както и всички жени покрай мен. Ако не те попитат - кажи си сама. Така ще те насочат към подходящи модели. Иначе тези, които са с висока талия стоят много изящно и са много подходящи за случая.  Wink
eх тези продавачки, че и приятели и роднини - в днешно време като кажеш, че ще се жениш и първото, което те питат е дали си бременна PREGQ laugh

аз също съм привърженик на роклите с висока талия и въпреки че не съм бременна на сватбата си ще бъда с такава, пожелавам ти успех в търсенето, а ако решиш да шиеш и искаш моделчета, аз вече съм свалила доста снимки на такива рокли - пиши да ти ги пратя ако искаш good
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 27, 2009, 23:08:03 »

Роклите с висока талия са изключително елегентни, издължават силуета и поприкриват някой и друг "дефект" по фигурата безотказно. Мисля, че който се е спрял на подобна рокля няма да съжалява Bravo Винаги съм си представяла, че дамите, които носят такива рокли са аристократки - толкова изискано стоят. Аз самата имам 2 такива и съм влюбена в тях blush

Искам да ви питам от къде мога да си намеря красива къса сватбена рокля, но да не е много скъпа. Аз вече си имам Роклята, но сега ми съобщиха, че ще трябва да се подпиша преди деня на сватбата ми, та затова ще ми трябва и втора рокличка. Но искам да е нещо, което ще мога да нося и след това. Отворена съм за всякакви идеи, тъй че ако някой знае нещо, моля да ми помогне.

Мерси
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #170 -: март 27, 2009, 23:23:39 »

От кой град си? И какъв стил предпочиташ?
Мога да ти прероръчам един магазин - в него сестра ми си поръча блната рокля - ниски цени, правят това, което кажеш и както си го описал, нестандартни модели също. Там имаше къси булчински роклички. А както ти каза, че обичаш с висока талия, може да е свободна надолу и да има някакъв набор или да е с волани и тъл отдолу, нищо че е късичка. Магазина е на Пиротска - първото безистенче, което можеш да слезеш надолу по едни стълби. Защото в съвсем първото няма стълби надолу. Там има много магазинчета и мисля, че беше нещо като Радина-Мария. не съм много сигурна, но беше с 2 имена и е на ъгълче!

Активен
sunflower_mv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 28, 2009, 09:03:43 »

Виждала съм рокли на този бутик в списание Сватбен каталог  girl_wink. Интересни нещица си имат. Нами ра се на ул. Пиротска №5, търговски комплекс Перфект, [email protected]. Това е, ако жалаеш да провериш или да ти пратят каталог, ако не можеш да отидеш.
А моят съвет е да си потърсиш из небулчинските магазини нещо. Щом гражданският брак няма да е в обявеният ден, значи можеш да си позволиш и нещо по-свободно  smile. Довери се на инстинкта си и виж дори за някоя по-цветна рокля  good. Ако си твърдо убедена за бялото, провери в Грънчаров и син  Wink. Там имат добри и сносни идеи!
Успех!  smile
Активен
sunflower_mv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 28, 2009, 09:17:16 »

eх тези продавачки, че и приятели и роднини - в днешно време като кажеш, че ще се жениш и първото, което те питат е дали си бременна PREGQ laugh

аз също съм привърженик на роклите с висока талия и въпреки че не съм бременна на сватбата си ще бъда с такава, пожелавам ти успех в търсенето, а ако решиш да шиеш и искаш моделчета, аз вече съм свалила доста снимки на такива рокли - пиши да ти ги пратя ако искаш good
Да! И така както си отричах и сякаш те го предизвикаха! Хич не го планирахме  pardon , а всички ни питаха дали не съм бременна! Дори и свекърва ми! А какво излезе?!  pqz   Че си направихме подарък с годеника ми!  Обявихме дата и направихме бебе! Не си представях така сватбения си ден, но никой не ми е крив ...    Сватбаааа
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 28, 2009, 11:18:52 »

snowhite, аз си бях харесала тази в  списание космополитан, но за да съм с нея на следващия ден след сватбата.

http://www.ikks.com/eshop/fr/36/432170/robe_1168/robe.htm

Реших че ще е готино пак да се размотавам по бяла рокличка, и тъй като тази е фeeрична (от коприна е), ми хареса защото сватбата ще е на морето. Сега обаче се чудя, защото ми се струва че такива рокли без талия пасват повече на мацки с малък бюст.

А за твоите нужди, може и да е малко неглиже

ПП : сега се замислих че и бял бански мога да си купя да съм и булченски облечена на плажа smile
« Последна редакция: март 28, 2009, 11:22:23 от minalina » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 28, 2009, 11:27:51 »

sunflower_mv спокойно всичко ще ок, не се притеснявай good и милото искаше бебе преди сватбата ама аз тропнах с краче и казах "няма" girl_wink и така първо сватбата после бебчето при нас
много се вълувам и нямам търпение
а за роклята реши ли готова ли ще търсиш или ще си шиеш?

snowhite и аз бих ти препоръчала да обиколиш по бутиците, които не са булченски, бялото си е все още на мода, така че има голям шанс да откриеш някоя много шик рокля за подписването в бяло
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: март 28, 2009, 11:37:45 »

Тук има много сладки къси роклички, ако би си купила по интернет smile http://www.apart-fashion.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Apart-ApartDe-Site/de_DE/-/EUR/AP_BrowseCatalog-Start;sid=ql-OkEBWJjX6kQmbRfmTUhUGp665lk5MzSYFV1Cwg845mWnHHVYFV1CwRpFzhg==?ls=0&CategoryName=sh7820138
Активен
sunflower_mv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: март 28, 2009, 11:43:41 »

anbibian, то ако ме питаш мене така е най-добре: първо булка, после люлка! И аз не исках, но Божа воля! tuktuk Сега си блъскам главата, но файда няма да има!  sad
За роклята - все ми се върти първият модел, който пробвах. Харесвам много дантела, а този е точно такъв - набран по бюста, а оттам надолу е с дантела. Стои много изящно и аристократично!  good Дори нощес я сънувах, но ме притеснява коремът!  huhhuh.gif Колко ще е голям? Иначе на пробата ми пасна перфектно! Може и тази да е, а аз да се постарая малко с фигурата ...  Wink
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: март 28, 2009, 13:33:49 »

sunflower_mv, кога ви е сватбата?
И за постараването с фигурата - то по принцип не е хубаво да се качва много по време на бременността, но много сериозно си поговори с чичо доктор в какво може и в какво не може да се ограничаваш за да е всичко оптимално за малкото човече. baby_girl baby_boy
 Едно супер сладко рокле, дано този път вече се покаже, че с това изчерпано място напоследък нищо не ще да се качва
Активен
sunflower_mv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 28, 2009, 14:19:47 »

Сватбата е на 20. юни. Уж не е много далеч ...
Роклето си излезе. Верно е готино!  good
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 28, 2009, 18:15:02 »

sunflower_mv не се притеснявай изобщо...дори и с коремче пак можеш да имаш страхотна сватба и да изглеждаш дори много по сладурско в булчинската си рокля...вярно е че на всяка жена и се иска да не бъде бременна точно на този ден но пък погледни от хубавата страна на нещата...предстоят ти двете най вълнуващи неща в живота...   weddingday  Baby_G така че гледай максимално да се наслаждаваш на момента...и ще видиш че всичко ще бъде както трябва  good

Поздравления  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines