Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:40:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194453 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #135 -: март 24, 2009, 23:53:04 »

Ами тогава обиколи всички магазини, които сме ти писали с момичетата и дано си намериш твоята. 1000лв не са малко и може да намериш твоята и в едните магазини, и в другите. Успех!
Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 25, 2009, 15:27:43 »

Дано успееш да намериш такъв модел на подходяща цена. посети и свтбев център София в Младост. Там роклите са на що годе нормални цени, но както те съветват и други- ако си нестандартен размер, искаш определени неща и достъпна цена- трябва да идеш до Асеновград. когато аз си търсих за малко да си купя от там точно със сребристи нишки, но на мен пък ми трябваха златисти.... girl_impossible Успех!
Активен
MaxxMarra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #137 -: март 25, 2009, 15:31:26 »

Момичета, моля за инфо. Харесах в M. Tyler един воал, дълъг до земята, испански май се нарича, но ми е скъп - 400 лв. струва  sad Някой виждал ли е такъв в друг бутик за по-малко пари?? Също така освен в M. Tyler къде мога да намеря подобни като цена рокли? Благодаря предварително  smile
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 25, 2009, 16:58:28 »

И аз мерих този воал в М.Тайлър, но и на мен ми се стори скъп. Мисля да поръчам да ми ушият някъде, може би като отида на проба за корекции на роклята ще говоря на място с шивачката на Проновиас. Все пак съм отворена за вашите предложения и колко по-рано да поръчам воала, защото за роклята ще ходя на корекции през май, а сватбата е юли?
Активен
MaxxMarra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #139 -: март 25, 2009, 17:33:38 »

tsvety, в Проновиас как са цените на роклите горе-долу? Имам предвид за 1000-1200 лв. мога ли да си намеря сравнително изчистена рокля, малък размер? Защото в M. Tyler такава рокля е 1500 лв. .... и на всичкото отгоре доставката трае 2 месеца, а аз нямам много време ...
Активен
sleepingbeauty
Новак
*
Публикации: 12



« Отговор #140 -: март 25, 2009, 17:45:24 »

Здравейте момичета,
В Проновиас цените са доста различни, но от миналата колекция съм почти убедена че имаше по-семпли рокли за около 1200лв.-мерих една такава, малък размер беше. А моята (така и не съм я снимала blush) я няма в каталога, единична бройка беше. Купих я защото много ми хареса линията й и дантелата, но направихме доста корекции-имаше ръкави, след като ги махнахме изглежда много по-добре, има нужда от стесняване, ще скъсяваме и шлейфа,...
За воала-по мое мнение, ако роклята е от дантела и стои ефектно, воалът може съвсем спокойно да бъде изчистен, без нищо по него, за да не се претрупват нещата. Освен това мисля, че воал с дантела като бордюр или апликация би тежал доста и ще дърпа главата назад...
Моят ще бъде абсолютно изчистен, от тюл, по тези съображения.
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 25, 2009, 18:15:35 »

аз като такава която е имала воал с дантела само мога да кажа за това че тежи и дърпа главата надолу е погре6но мнение,но всеки си преценя..........аз съм много доволна от избора си и не съжалявам,жалко че всичко мина smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #142 -: март 25, 2009, 18:37:14 »

А аз днес бях в магазина, в който искам да ми ушият роклята и ми казаха приблизителна цена каквото мога да си позволя и всъщност бях предвидила. Е, то ще има колекци в цената, защото не съм уточнявала нищо с дизайнерката, но нещо към 900лв съм подготвена да дам. Все пак умирах от страх да не ми кажат нещо като 1500, защото тогава  Oh my ... Та така днес - много съм щастлива!!! От три дена не се усмелявах да ида да попитам от страх да не ми кажат нещо такова - още не бях подготвена. Но днес отидох и сега се радвам на новината .  yahoo
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: март 25, 2009, 22:35:01 »

Имай предвид, че като отидеш да поръчваш цената може изведнъж да се окаже леко променена, познай в коя посока. Просто, аз, когато предварително ориентировъчно питах за цена ми казаха едно, а когато отидох да поръчвам ми се каза друго, като отново зависи от колко отидело като материали, но поне на поръчката записа един максимум, който ще настоявам да не превишава, но съм се подготвила да дам. Разликата в моите 2 цени беше 10-15%, което в пари не е толкова много, но е факт. Пробват хората, при мен мина, но вие не им се давайте, момичета Wink
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 25, 2009, 23:14:26 »

И аз искам изчистен воал само с мъниста по ръбовете, но да не е 400 лв., та споделете опит къде има или къде да го шия
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #145 -: март 26, 2009, 01:50:54 »

Пебълс, аз самата разбирам, че не съм дала модел, само бегло обясних какво искам, не сме уточнявали кройки, пратове, капризи, бродерии, камъни и т.н. Така че няма как да няма промяна в цената. Аз самата им казах да ми кажат нещо примерно, колкото да знам къде ще попадна преди или след хиледарката. Казах им диапазона да е 200лв, но поне да ме ориентират, ясно е, че ще се промени цената. Но все пак по раекцията им разбрах, че ще имам роклята за цената, която мога да си позволя и съм много щастлива!  yahoo Ама много!

Цвети, такъв воял може да ти направи всяка булчинска къща и то в рамките на 50-60лв. Може да ти го ушие и шевачка, която да няма общо с булченски магазин. Купуваш от магазин за платове мек тюл колкото ти трябва, избираш от магазин за шивашки материали камъните/има най-различни видове, цветове и големини/ та избираш си подходящите, занасяш и после си взимаш воала. Това е лесно и го прови всеки шивач.  Wink Успех! Ако искаш координати на магазини за платове и шивашки - в темата за украсата има доста.  Wink
Активен
fifi```
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 26, 2009, 07:46:51 »

Здравейте момичета  smile
Да ви се похваля, намерих си рокля, точно каквато си я представях girl_in_love
Взеха ми мерки и ще ми я шият.
Много се вълнувам  и съм много щастлива  yahoo yahoo
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 26, 2009, 10:07:59 »

Момичетааа!!!
Досега мълчах, за да не урочасам работата, но вече мога да крещя с цяло гърло! Вчера си прибрах роклята от шивачката! Божееествена е!!! Модел взех от предишното Cosmo Сватба и го занесох на обикновена, не булчинска шивачка. Изцяло от естествена коприна, роклята ми излезна 170 лева! И е точно такава, каквато винаги съм искала!! Уши ми я за около 2 седмици, ходила съм на 2 проби само. Толкова е лека, мека и ефирна.. все едно е самодивска премяна и ще хвръкна с нея. Рискът беше огромен. Но резултатът е повече от най-смелите ми мечти! Пожелавам на всички бъдещи булки да открият това, което наистина искат! Радостта е.. не-о-пи-су-е-ма!!  yahoo

Сега не знам какво да правя с воала. Дали не трябва да говоря с фризьора какъв воал да си взема като дължина? Кой да ми помогне, да ме посъветва? Освен тюл, използва ли се друг материал за воали?
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 26, 2009, 10:23:34 »

BASTET, поздрави за роклята, страхотно е, че се е получила точно както трябва Bravo А воали се правят и от органза със сигурност. Шифонът също е прозрачен плат, за него не съм чувала, но може и да има и шифонени воали. А ще ни покажеш ли снимчици?

Амелия, много се радвам, че роклята ще стане без да е безумно скъпа, не съм искала да ти помрачавам щастието, просто твоята ситуация много ми заприлича на това, което на мен ми се случи да кажа за да няма неприятни изненади. Дано и твоята рокля стане точно каквато я искаш smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 26, 2009, 10:29:57 »

Момичетааа!!!
Досега мълчах, за да не урочасам работата, но вече мога да крещя с цяло гърло! Вчера си прибрах роклята от шивачката! Божееествена е!!! Модел взех от предишното Cosmo Сватба и го занесох на обикновена, не булчинска шивачка. Изцяло от естествена коприна, роклята ми излезна 170 лева! И е точно такава, каквато винаги съм искала!! Уши ми я за около 2 седмици, ходила съм на 2 проби само. Толкова е лека, мека и ефирна.. все едно е самодивска премяна и ще хвръкна с нея. Рискът беше огромен. Но резултатът е повече от най-смелите ми мечти! Пожелавам на всички бъдещи булки да открият това, което наистина искат! Радостта е.. не-о-пи-су-е-ма!!  yahoo

Сега не знам какво да правя с воала. Дали не трябва да говоря с фризьора какъв воал да си взема като дължина? Кой да ми помогне, да ме посъветва? Освен тюл, използва ли се друг материал за воали?

честито!!! Bravo
Много се радвам, когато някой рискува така и после е на седмото небе от щастие!!! good
ама хайде, задоволи и нашето любопитство с някой друга снимчица blush

за воала аз лично нищо не мога да кажа, защото по всяка вероятност няма да имам такъв pardon
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines