Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 09:34:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194439 пъти)
 
mariana__m
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #120 -: март 21, 2009, 13:06:12 »

Rosi, изчакай с поръчката поне до 2 месеца преди сватбата. Аз така си взех абитуриентската рокля много по-рано и накрая от толкова гледане и обличане толкова кусури и намерих и толкова ми писна, че си взех друга преди бала.

Bergeria, в Лита роклите са между 300 и 500 лв средно. Техни рокли има и на Пиротска 10- срещу залата, където се записват  гражданските ритуали. Но в магазина на Мадрид има най-голям избор
Аз им писах и ми върнаха отговор за цена на моята рокля. И на мен много ми харесват smilesmile затова и оттам поръчах. А и девойките са много мили, което за мен е много важно.

Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: март 21, 2009, 22:50:56 »

Вече си поръчах рокля!!!! *YAHOO*Днес се връщам от Асеновград! Изключително много се радвам, че мога да се хваля, а не да се оплаквам. Обиколих няколко сватбени къщи. Там има много  blum Проблема беше, че аз носех модел на снимки, който исках да ми ушият. От няколко къщи или ми казаха, че не могат, или ми се сториха доста некомпетентни, но в може би 4-тия или петия магазин ме посрещна много компетентна жена, която ми каза о, да този модел го имаме, описа го подробно какво представлява в действителност и аз просто пляснах с ръце. Питам колко струва тя ми казва уверено 450 лв и аз казвам ок, давайте да поръчваме. Изпратиха кола, която ни закара до цеха, в който трябваше да ми вземат мерките. Магазина се казва Милена пропуснах да спомена. Вземат ми мерки моделиерките, които бяха невероятно мили момичета, просто супер сладурани и звъни телефона и ми казват, че всъщност роклята ми ще струва 550 лв от което аз полудях. Оказа се, че новата цена я е опредилала управителката, а аз съм говорила с майка й. За моя голяма радост те изгладиха недоразумението като казаха, че щом ми е казана по-ниска цена ще ми продадът роклята ако трябва на загуба, но няма да ме оставят да си тръгна с неприятно впечатление за магазина. Макар и с малко отрицателни емоции аз съм доволна от това че собствениците на магазина постъпиха изключително коректно в настоящата ситуация и получават  judges така се работи радвам се че управата е осъзнала колко са важни клиентите. Роклята е просто превъзходна ще кача снимки разбира се. Сега с нетърпение чакам 09. май когато трябва да си взема роклята и ще ви държа в пълно течение  yahoo Но магазин Милена определено попада в белия списък, надявам се да мога да поставя отлична оценка и след като си я получа. А между другото повечето им модели са просто АХХХ много красиви. Препоръчвам Ви да се отбиете там  good
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 22, 2009, 00:47:10 »

tasty, честито за роклята!!! Ще чакаме с нетърпение да видим снимките като е готова. Аз също съм с две ръце за Милена  judges . Моята рокля също я шиха там и останах много доволнаи от обслужването, и от качеството. Моята също е по снимка и до последно бях на тръни и не смеех да си помисля резултата какъв ще е, но след като отидох и си я видях готова, вече знаех, че съм избрала правилните хора. Сигурна съм, че ще останеш доволна. Късмет!!!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #123 -: март 22, 2009, 03:01:51 »

Момичета, не знам дали съм уцелила правилната тема....
Дайте ми идея, моля ви. Искам сватбената тема да е бяло и оранжево. Кажете на тези цветове какъв цвят рокля отива/освен бял/. Не мога да реша. Дали шампанско би вървял??? а за шаферките няма да пиша тук, но те са ми още по-сложни, защото не искам да се разхождат като оживели портокали наоколо...
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 22, 2009, 08:33:09 »

Amelia, аз, доколкото разбрах, шампанското е  шампанско само като го сложиш до бяло, иначе не може да се направи разликата. Така че, действай смело. Важното е на твоят тен какво от бяло-до-златните цветове отива.

 За шаферките, вече, въпросът е по - сложен. То, не всяко оранжево е точно портокал. Може да се роклички с бяла основа и горен полупрозрачен слой от оранжево. Така хем няма да се набива на очи много оранжево, хем няма да са с бели рокли, защото това е твоя територия този ден. Или да вмъкнеш някакво зелено, каквото на теб и на тях допада, за основен цвят на роклите, а да има оранжев акцент - коланче, панделка. Зелено така или иначе ще има, защото едва ли ще орежете цялата зеленина от аранжировката и според мен няма да стане твърде шарено. Успех  good
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 22, 2009, 10:00:10 »

Малко рокли от мен. Не мога да свалям от там, но пък то, как да избереш кое точно да свалиш. Така че, копирам линковете

http://www.divinasposaamericas.com/divinaflashgallery/

http://www.amandawakeley.com/web/bride1.html

и една картинка


* big_2008-4.jpg (32.5 KB, 300x405 - видяно 3652 пъти.)
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 22, 2009, 10:16:46 »

Още малко рокли  Wink

http://www.anacristache.co.uk/bridal_Collection+I_ana_cristache_1054_1056.htm

и малка рокля girl_wink


* big_2007-18.jpg (25.99 KB, 300x405 - видяно 3670 пъти.)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #127 -: март 22, 2009, 14:46:09 »

На мен ми отива златисто. Аз съм с по-особен тен и съм със зелени очи и тъмна коса. С бяло аз си мисля, че изглеждам жълта - като болна от хепатит. Приятелките ми ми казват,че е поредният ми глупав и нереален комплекс, но аз така мисля. За това се притеснявам. Защото бяло и оранжево е красиво, но не мисля, че ще ми отива... Дано златисто или там някакъв нюанс да ми пасне и да си върви с оранжевото. А за шаферките си мислех да са с бели рокри и с коланче от органза в оранжево. Идеята за зеленото обаче е много добра!!! Благодаря!
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 23, 2009, 13:45:54 »

Аз вече съм купила своята рокля и много си я харесвам, но възникна един проблем - цялото бюстие е в камъни и се оказа, че адски се закачат по булото и ръкавелите, изобщо при всяко мое движение(дори единия ми ръкавел вече е леко закачен, когато я обличах, за да се видя цялостно  scratch one-s head). Моля ви, ако някой има опит с такова бюстие нека сподели как се е чувствал, неудобно ли е? Ами ако се окаже, че не мога да помръдна, защото закача   shok ...ужас! При това я облякох за 10 мин, а ще трябва да съм с нея цяла вечер  girl_impossible ...А иначе е такова бижу  cray

На мен сценичните ми костюми са целите в пайети, мъниста и камъни. В тях ми се закача косата, ръкавите на костюма, изобщо.. иска ми се да ти кажа нещо ободрително, но не се сещам за такова. Има риск да скъсаш мънистата, обикновено те са на цели орнаменти и става доста неприятно. Доста по-неприятно от това да пораздърпаш ръкавчето, което на дали някой ще забележи. Трябва много да внимаваш. Не може ли тия ръкави само в църквата да ги носиш? Там не се очаква много да се движиш. Внимавай при влизането и излизането от колата. Внимавай когато прегръщаш други хора, ако на друга жена й се заплете примерно медальона в декорациите ти.. става доста конфузно. Внимавай с къдричките и шнолките на децата, те имат навик да те прегръщат през кръста и да си натискат главичките в областта на корема и гърдите ти, зависи докъде могат да стигнат. Да няма ревове после.

Истината обаче е, че релефните декорации с мъниста обикновено са по ефектни. Ама красотата ще има цена. Поне в началото на деня се постарай. После.. каквото дойде.
Активен
jullsy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #129 -: март 23, 2009, 21:59:25 »

Здравейте! Туко що се регистрирах и се нуждая от съвет. Не живея в България, но искам да си купя роклята в София (не ми се дават 1000 евро за рокля, ще влоим повечко в свадбеното пътешествие).  До сега не сам пробвала нищо, но ще съм в София за Великден за 10 дена и ми се иска да пробвам няколко рокли.

Проблема ми е че не съм със стандартни размери (163см., 75кг.). Знаете ли магазини кадето бих могла да пробвам рокли с моя размер?
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #130 -: март 23, 2009, 22:06:03 »

Тук се процедира така - имат в магазина някакво количество рокли, обикновено стандартен размер някакви, които са изложени и може да се пробват. След това се доутомняват корекциите, които са необходими. Няма как да има 1000размера в магазина. Завесе каква рокля търсиш вече /имам предвид ценовия диапазон и модел/ може да те насочим към съответните магазини. Иначе традиционната улица е Пиротска за сватбените неща.  smile
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 24, 2009, 01:45:03 »

Иначе традиционната улица е Пиротска за сватбените неща.  smile
охх, аз не бих пратила никого на Пиротска, с много неприятно впечетление останах от магазините там, в един дори ми се развикаха, че пипнах една от роклите  pardon

jullsy, ако имаш време, отскочи до Асеновград, там има страшно много сватбени бутици (повече инфо в темата за Асеновград).
В София има също хубави магазини, M.Tyler, Bridal Fashion, Романтика, Demetrios... напиши ги в Google, за да разгледаш сайтовете им.
Съветвам те, също така, да прочетеш темите за булченски рокли, там има много инфо.
Успех  give_rose
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #132 -: март 24, 2009, 01:57:14 »

Аз за това попитах за парите, които е готова да отдели и за типа рокля, който търси. Защото ако иска рокля за 400лв няма как да я насочим към M.Tyler, както и обратното Пиротска е доста неподходящ избор ако иска качествена и скъпа дизайнерска рокля. Просто го дадох като нааай-травиалното направление. Ама момичето тока и не е писала.

А иначе, не че му е тук мястото, но чашите, шампанско и т.н. си ги избрахме от един магазин до залата за записвания на Пиротска и са невероятни!   Girl_hide Е, поне на нас ни харесват.
Активен
sisonik
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 24, 2009, 10:02:21 »

Привет и от мен! Аз препоръчвам сватбен салон Милениум. Намира се на Княз Борис 1, но в сайта им можеш да погледнеш и другите адреси. Аз си поръчах от там роклята и останах много доволна от обслужването. Правят поръчките за месец и половина. А що се отнася до цените моята рокля струва 390 лв., но за другите незнам, защото аз така и не пробвах друга  danceg Късмет на всички  give_rose
Активен
jullsy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #134 -: март 24, 2009, 23:13:47 »

Мерси момичета heart! За сега съм прочела само тази част, но ще прочета и другите. Записах си магазините които препоръчвате  smile. Сега само трябва да ми остане време да разгледам и сайтовете blush.

Колкото до роклята искам да е бяла със сребърни орнаменти. Мисля че най-добре ще ми стой корсет, но ощте нищо не съм пробвала, така че не знам... Няма да дам повече от 1000 лева и то на тази цена роклята е трябва да е зашеметяваща.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines