Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 09:00:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194421 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 15, 2009, 18:31:30 »

Момичета,вижте на какъв модел рокля попаднах...на мен лично не ми харесва, но ми стана интересен замисъла...а и не е важно на мен да ми харесва а на булката която се е втъкнала в нея  blum


* fotki 143.jpg (37.63 KB, 343x512 - видяно 349 пъти.)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 15, 2009, 18:34:02 »

до тук добре ама какво става когато булката реши да влезе във вихара си...
интересно е ама...малко ми е като на палячо..


* DSCF0338.jpg (69.4 KB, 341x510 - видяно 333 пъти.)
« Последна редакция: март 15, 2009, 18:36:05 от BeRa » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 15, 2009, 18:35:36 »

ето как изглежда и отзад...


* DSCF0343.jpg (71.02 KB, 341x510 - видяно 304 пъти.)
Активен
dosibg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: март 18, 2009, 09:48:27 »

Момичета, най-официално да ви се похваля, че моята рокля пристигна и на живо е 1000 пъти по-красива. Не съм си и мечтала за по-красива рокля.Рискът си струваше - понеже я поръчах от представителя на La Sposa  в Дания, а не знаех до колко ще са сериозни-все пак не са малко пари... но всичко е наред и си имам рокля и съм много щастлива!!!!
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 18, 2009, 11:44:48 »

момичета кажете ми къде да отида в Асеновград за да ми ушият рокля по мой модел имам я на снимка, хем да стане точно така както го искам, хем да не ми свалят кожата  give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 18, 2009, 11:54:43 »

момичета кажете ми къде да отида в Асеновград за да ми ушият рокля по мой модел имам я на снимка, хем да стане точно така както го искам, хем да не ми свалят кожата  give_rose
аз чух много положителни отзиви за Милена в Асеновград, разгледай темата за Асеновград там има снимка на роклята на едно момиче, което си е шила там и роклята е много красива, добри отзиви чух и от момичета, които са от Варна и от Търново и са шили рокли там
аз също мисля да шия моята там
но да знаеш, че ако роклята ти е с дантела е по-скъпо, всичко си зависи от модела
успех good
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 18, 2009, 12:44:19 »

момичета кажете ми къде да отида в Асеновград за да ми ушият рокля по мой модел имам я на снимка, хем да стане точно така както го искам, хем да не ми свалят кожата  give_rose

Аз съм за "Милена" , балният ми тоалет преди няколко години е от тях и мога да ти кажа, че се справха отлично, сега в края на месеца ще ходя до Асеновград и за булченска рокля, но се надявам да я намеря готова, защото си нямам модел и смятам първо до тях да се отбия /дано имам късмет/
Активен
bless_girl
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: март 19, 2009, 14:49:49 »

dosibg роклята ти е много хубава и стилна, поздравления за избора ти  good
Аз вече съм купила своята рокля и много си я харесвам, но възникна един проблем - цялото бюстие е в камъни и се оказа, че адски се закачат по булото и ръкавелите, изобщо при всяко мое движение(дори единия ми ръкавел вече е леко закачен, когато я обличах, за да се видя цялостно  scratch one-s head). Моля ви, ако някой има опит с такова бюстие нека сподели как се е чувствал, неудобно ли е? Ами ако се окаже, че не мога да помръдна, защото закача   shok ...ужас! При това я облякох за 10 мин, а ще трябва да съм с нея цяла вечер  girl_impossible ...А иначе е такова бижу  cray
Активен
curls
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #113 -: март 19, 2009, 16:37:17 »

Здравейте,
аз само да благодаря отново на всички, които се отзоваха и да се похваля, че си намерих рокля тук в София от магазин Скарлет на Раковска.  yahoo Стилна, но не скучна и идеална за малка сватба! girl_wink
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: март 19, 2009, 17:41:33 »

dosibg роклята ти е много хубава и стилна, поздравления за избора ти  good
Аз вече съм купила своята рокля и много си я харесвам, но възникна един проблем - цялото бюстие е в камъни и се оказа, че адски се закачат по булото и ръкавелите, изобщо при всяко мое движение(дори единия ми ръкавел вече е леко закачен, когато я обличах, за да се видя цялостно  scratch one-s head). Моля ви, ако някой има опит с такова бюстие нека сподели как се е чувствал, неудобно ли е? Ами ако се окаже, че не мога да помръдна, защото закача   shok ...ужас! При това я облякох за 10 мин, а ще трябва да съм с нея цяла вечер  girl_impossible ...А иначе е такова бижу  cray
Горната част на моята рокля също беше почти цялата украсена с камъчета и перлички и не съм имала такива проблеми, макар че почти през цялото време бях с було. Обаче ако наиситна роклята ти закача толкова много, че това ти създава неудобство, по-добре се откажи от ръкавелите, а булото си го закачи по-назад в косата, така че възможно най-малко да се допира до роклята. Друго разрешение не ми хрумва  sad. Но все пак това е по-добре отколкото цяла вечер да се измъчваш.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: март 19, 2009, 19:45:11 »

 И на мен по проблема със закачането ми хрумна само да си без ръкавелите. Едва ли можеш да загладиш всички манистенца и кристалчета по корсета. Много жалко за този неочакван ефект.

curls, чакаме снимки  Bravo
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: март 19, 2009, 20:11:09 »

Момичете имате ли впечатление от това www.lita-wedding.com  интересуват ме най-вече цените, защото много ми харесват повечето модели.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 20, 2009, 09:50:34 »

Аз съм ходила миналата година в Лита (магазина на Сливница) и пробвах една рокля за 500 и няколко лева. Мисля, че цените се въртяха там някъде, не са супер скъпи. Кумата ми си поръча там да й шият рокля и излезе 180 лева. най-добре отиди на място. smile
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: март 20, 2009, 20:32:26 »

Момичета мислите ли че е рано да си поръчам роклята? От магазина ми казаха че изпълнението ще отнеме около месец, до сватбата остават 4 месеца, т.е. роклята ще е готова около 3 месеца преди сватбата... Не мисля да забременявам до сватбата, не смятам че ще променя драстично теглото си, модела е този за който винаги съм мечтала, но все пак - не прибързвам ли?!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: март 20, 2009, 21:13:35 »

 Роси, ако сега си  поръчаш роклята със сигурност няма да е готова за един месец заради абитуриентите. Ако я поръчаш на 15-ти май сигурно ще си я вземеш на 15-ти юни, но и да я поръчаш сега едва ли ще е готова преди 20-ти май. Освен ако не е в някое от мистичните ателиета, които се занимават само с булки и не шият абитуриентски рокли.

Лично мисля, че ще е по-добре да я поръчаш малко по-нататък във времето, защото като шият твоята рокля ще са по-свободни и съответно по-спокойни да вложат нужното старание. Но ако не можеш да устоиш - тичай към ателието speed
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines