Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 19:30:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194631 пъти)
 
mimona89
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #300 -: април 14, 2009, 13:07:14 »

благодаря ви моми4ета и то много има много време и незнам,аз съм и ниска и саби4ка,само 47 кл. и 1.54.направо ужас.искам много да пробвам вси4ки модели и с обръ4и и без ,но искам да си намеря моята рокля.много сте мили благодаря.
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: април 14, 2009, 13:30:04 »

Здравейте момичета,
Искам да попитам някой може ли да даде инфо за цените в ателие Симон.
Благодаря
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: април 14, 2009, 15:37:23 »

За ателие "Симон" - 800 - 1500 лв., но роклите на Роса Клара започват от 3000,00 лв.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: април 14, 2009, 19:45:34 »

anbibian  кога е твоята сватба? имаш ли ве4е нещо приготвено за страхотния ден ?
Сватбата е на 30.08.09 във Велико Търново  give_rose
За сега имам само модела на роклята и оферта от Милена Асеновград за цена за него.
Сега чакам само да минат баловете, че да отида по-спокойно на разходка до там  smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: април 14, 2009, 20:23:39 »

Моят проблем е, че са скъпи. Изборът не ми е проблем.

Миличка, моята рокля струваше 380лв, което е прилична цена според мен. Оригинала на моята рокля е на Бенджамин Франклин ако не греша, а я шиха в Пловдив. Не я направиха точно същата, защото аз не исках едни елементи. Получи си прекрасна булчинска рокля. Мисля че да си ушиеш рокля по модел на известен дизайнер е добър вариант за булки, които не искат да дават много пари за рокля smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: април 14, 2009, 20:40:51 »

Моят проблем е, че са скъпи. Изборът не ми е проблем.
Твоята сватба кога е, извине ме ако съм те питала, но съм много разсеяна напоследък  give_rose
Кога мислиш да търсиш рокля?
Ако не е много късно, като стане моята ще ти пиша как се е получила и точно колко парички е излязла.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #306 -: април 14, 2009, 22:59:32 »

Миличка, моята рокля струваше 380лв, което е прилична цена според мен. Оригинала на моята рокля е на Бенджамин Франклин ако не греша, а я шиха в Пловдив. Не я направиха точно същата, защото аз не исках едни елементи. Получи си прекрасна булчинска рокля. Мисля че да си ушиеш рокля по модел на известен дизайнер е добър вариант за булки, които не искат да дават много пари за рокля smile

ама аз за нещо под 1000 се моля изобщо. Това 380 направо имам чувството, че е изпусната едно нула. аз ли на такива сайтове съм попадала, много скъпи ли си ги харесвам не знам, но определено съм шашната за цените. Аз съм от София, иначе щях да посетя шивача ти.

Твоята сватба кога е, извине ме ако съм те питала, но съм много разсеяна напоследък  give_rose
Кога мислиш да търсиш рокля?
Ако не е много късно, като стане моята ще ти пиша как се е получила и точно колко парички е излязла.

Нашата сватба е мнооого далеч, ще е другата година чак, но сърце търпи ли... от сега съм се замислила, пък и тогава няма да имам време за подготовка...
Аз си мислях да си я шия в Аз и Ти. От разните форуми за тях лоша дума не съм чувала, когато съм ходила са ме обсипвали с внимание, но не ме притискат, както е обичай на доста продавачки. Имат дизайнерка, която шие и по модели, но да занесеш снимка. та мисля да шия там. Казапа ми за това, което бегло описах контролна цена 700лв, но и на двете страни е ясно, че нищо не е уточнявано и цената ще се промени.
Ти къде ще си я шиеш? а иначе отзиви искам, разбира се! Стискам ти палци дае мечтаната т теб рокля!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: април 15, 2009, 08:55:33 »

За сега мисля да я шия в Милена в Асеновград. На Аз и Ти гледах една рокля от френска дантела за 1200 лв, която по нищо не отстъпваше на тези на чуждите марки по списанията, на тях са им хубави роклите.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: април 15, 2009, 08:59:49 »

За сега мисля да я шия в Милена в Асеновград. На Аз и Ти гледах една рокля от френска дантела за 1200 лв, която по нищо не отстъпваше на тези на чуждите марки по списанията, на тях са им хубави роклите.
В Милена предлагат роклите на Аз и Ти и то на доста добри цени good
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: април 15, 2009, 10:31:39 »

благодаря ви моми4ета и то много има много време и незнам,аз съм и ниска и саби4ка,само 47 кл. и 1.54.направо ужас.искам много да пробвам вси4ки модели и с обръ4и и без ,но искам да си намеря моята рокля.много сте мили благодаря.

Миличка, в чуждестранните списания има съвети специално за дребни фини булки и са уникални просто. Защо не разгледаш първо. Някой беше публикувал в темата за списанията линк на един сайт дето се гледат безплатно онлайн списания. Преди да облечеш всяка рокля в магазина, прочети съвета на специалиста. И внимавай като те убеждават, че всичко може да се скъси, защото много кройки се развалят така. А те да ти продадат някоя скъпотия всичко ще ти наобещават от магазина!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #310 -: април 15, 2009, 17:53:26 »

Моя съученичка беше има-няма 1.20  и си поръча такава рокля тип русалка. Много беше сладка и добре и стоеше. А съм чувала изказвания именно на "специалисти", че такива рокли не отиват на ниски момичета. Супер си и беше. и това не е само мое мнение.
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: април 15, 2009, 18:15:14 »

Според мен роклите тип русалка са изключително подходящи за по-нисички момичета, тъй като създават илюзия за издължаване на силуета (а при роклите с обръч се получава обратния ефект, според мен)...
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: април 16, 2009, 08:34:37 »

Според мен, а и според публикация в сп. Сватба, за ниски и слаби жени са най - подходящи рокли с висока талия от тежко падащи материи  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: април 16, 2009, 08:40:30 »

Да ви кажа моят личен опит - аз съм доста слаба (43кг някъде), и не особено висока - 162см.
В рокля тип русалка въобще не се харесах. Нито горната част ми седеше добре, а стеснението долу - съвсем.
В крайна сметка си взех рокля, точно както казва Раличка - с висока талия и падаща надолу, без големи обеми.
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 16, 2009, 09:05:14 »

Момичета,
можете ли да ми кажете какви са цените на роклите на Проновиас, горе долу нещо до 1500-1600 може ли да има, като ми се иска долната част да е по обемна?
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines