Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 09:35:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194440 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #150 -: март 26, 2009, 15:18:30 »

Бастет, честито за роклята и искрено се радвам за щастието ти! Представям си какво е да имаш мечтаната рокля! Аз на бала така мечтах и като ми я дадоха ми идеше да се разплача - изобщо не беше това, което исках.  cray Дано с булченската не стане така!

Пебълс, мерси за пожеланията! Дано да имам поне за сватбата рокля, каквато искам!


Момичета, аз ви бях питала, но пак ще питам. Аз се колебая за цвета на роклята какъв да е за оранжева сватба, освен бял разбира се? Дали екрю/шампанско или златисто биха отивали? Другото, което имам като идея е нещо мнооого бледо прасковено или сиво-виолетово /сиво-виолетовото   е за вариант лилава сватба/???? Много ми е труден този въпрос. Помогнете със съвет! Май прасковеното ще е най-добре, ама то не е точно прасковено,много е странен нюанса. За тафта става дума.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 26, 2009, 15:56:16 »

Amelia, със сиво-виолетовото внимавай - може да не стои добре на тена ти по снимките после. Шампанското е класика - на всеки отива. А това прасковено не знам точно какво е, но ми звучи много добре. Ако ти харесва, хич не се колебай!
Обаче.. бяло и оранжево става страхотна много слънчева комбинация. Съвсем ли си сигурна, че не искаш бяло?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 26, 2009, 15:59:05 »

Amelia биха отивали, шампанско, екрю, прасковено и бяло.Балото е класика.Но важното е и на теб какво ти отива, как ти седят тези цветове, защото на мен екрюто например хич не мо ходи.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 26, 2009, 16:03:51 »

Амелиа, ако имаш точния нюанс на украсата, може да го наложиш до различните видове плат и да прецениш. Моят цвят е лилав и аз си бях категорична, че искам съвсем бяла рокля. Когато избирах моята, тази която пробвах беше шампанско и наложена до светло лилавото, от което исках да й е панделката също стоеше много добре. В крайна сметка обаче я поръчах изцяло бяла, включително дантелата.
Има една съфорумка, която беше с оранжев цвят на сватбата и беше със съвсем бяла рокля (или поне така изглежда на снимките й) - kremmito - може да погледнеш нейните снимки - комбинацията е много хубава.
Активен
mgoranova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 26, 2009, 19:43:42 »

Момичета,
Имам нужа от помощ. Знаете ли откъде е роклята на krasunkata.
Има я снимана в албума й:
http://album.svatbata.bg/kr-ant-ganevi-9-8-08
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: март 26, 2009, 19:54:24 »

Момичета,
Имам нужа от помощ. Знаете ли откъде е роклята на krasunkata.
Има я снимана в албума й:
http://album.svatbata.bg/kr-ant-ganevi-9-8-08

До колко си спомням май е шита!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 26, 2009, 19:56:26 »

Със сигурност е шита, но дали беше Нели Праматарова или някоя друга не си спомням.Най-добре разгледай нейната темичка в раздела за сватбите там може да е писала, също в свършената и не свършена работа.
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 26, 2009, 19:58:54 »

даа и на мен ми се мотае не6то Нели Праматарова..доколкото си спомням
Активен
mgoranova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 26, 2009, 20:10:18 »

Благодаря ви много момичета.
Роклята много ми харесва, но ми е трудно да преценя дали ще ми отива.
Аз съм висока 1.70, тежа около 70 кила /които все опитвам да сваля sad/ и съм с доста голям бюст чашка D.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #159 -: март 26, 2009, 20:40:34 »

Благодаря ви, момичета! За бялото - аз съм с жълнетикав тен / поне аз така го определям/ и според мен на бяло се подчертава и изглеждам като болна от хепатит, особено на лампа. Това приятелките ми смятат, че е един от хилядите ми неоснователни комплекси, но аз така смятам...но прасковеното май ще е добра идея! Като пробвам още неща и ще ви пиша пак какви са вариантите, на които съм се спряла.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 26, 2009, 20:53:34 »

Mgoranova трябва да мериш защото всичко си е доста индивидуално за всеки.Аз също съм 1.72  съм 70кг, и не щат да падат о това е  pardon.Бях с подобна рокля.Не е същата но като вид е подобна.Не знам на мен си ми харесваше, а как съм изглеждала само другите могат да кажат.
Активен
mgoranova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 26, 2009, 20:58:23 »

Magi
Твоята рокля е също една от роклите, които ми харесват!
Ако не е нахално откъде е?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: март 26, 2009, 21:00:20 »

От Грънчаров и син Русенска фирма, но имат магазин и в София в една от пресечките на Пиротска.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #163 -: март 27, 2009, 00:31:59 »

Аз за тях мога да кажа хубави неща, не че съм си шила рокля там, но бяха много отзивчиви, момичетата разбираха от работата си, има възможност да се променят моделите и т.н.
Активен
sunflower_mv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 27, 2009, 19:24:17 »

Здравейте! Харесах си модел на рокля в един магазин, майка ми хареса в друг, но след две седмици докато размишлявах по въпроса коя да бъде ме сюрпризираха две чертички на теста  pardon! Много хубаво, но всичко се обърква - какво да правя с роклите  girl_impossible? Как да подбера модел, така, че да не ми опъва, да не изглежда зле? А и вече е крайно време да избера рокля - събитието е на 20. юни! Не остана! Съвет?  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines