Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:06:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен пръстен, на коя ръка се носи?  (Прочетена 139154 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 22, 2007, 13:23:42 »

Момичета, ще обединя постовете и ви моля да не се изреждат всички да пишат "И ние така ги носим"  nea
Ако сте сключили брак в България, няма начин да не ги носите на дясната ръка  pardon
нашите халки с милото ги носим на дясната ръка на безименният пръст
И ние с милото така ги носим girl_wink Dance
Ние също!!! good Wink
И ние така ги smile носим
И ние така ги носим!
А, между другото и ние така ги носим  tease laugh
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 28, 2007, 12:57:56 »

А ние ги носим на левия безименен пръсто. По-близко до сърцето  air_kiss girl_in_love
Активен
Vesy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #77 -: октомври 01, 2007, 18:50:06 »

И ние ги носим на дясната ръка. Но ми прави впечатление по разните филми, които гледам - че хората си ги носят на лявата. Вероятно наистина зависи от държавата. Знам ли...  pardon
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 02, 2007, 08:30:28 »

Така,
сега като бяхме в Париж- милото има там една леля и тя ни обясни, че католиците носят на лявата, а православните на дясната ръка. blum
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 02, 2007, 11:00:30 »

тук в българия се носят на дясната ръка но моето мило каза че ще си я носи на синджирче cray cray :'(щял да я поноси малко и после за да не му пречи на фитнеса и спорта щял да я носи на врата cray :'(това не  ена хубаво кажете ми как да го откажа от тази идея
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 02, 2007, 11:10:18 »

Така,
сега като бяхме в Париж- милото има там една леля и тя ни обясни, че католиците носят на лявата, а православните на дясната ръка. blum
Така е!

kleo_20, мила предполагам как се чувстваш. Мисля си, че с търпение, любов и малко настояване, ще успееш да го накараш да си промени мнението и да си носи халката.  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 02, 2007, 12:07:02 »

моят МЪЖ също я носи от време на време на синджира и един път пред мен му направиха забележка, че когато  халката се слагала на синджира означава че е починала съпруг/съпруга !!! и му се скарах , но като работи и като няма къде да я сложи я слага там , за да не я изгуби и се примерих pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: октомври 02, 2007, 12:27:44 »

мила Ели аз знам че когато почине(оххх недай боже леле такива лоши неща)някой от съпрузите халката се слага на лявата ръка..поне тук в България така се правело...аз не знаех и скоро научих защото попитах мама защо си носи нейнат на лявата ръка cray на синджир има едно поверие(да не повярваш)че военните ги носят когато са по служба...не нзая дали е така но милото е тъкмо в тая сфера..в амеика имат синджири с плочки с имената и каквото там трябва(имена на съпруги имена на деца)но при нас така ги били носели...
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: октомври 02, 2007, 15:16:54 »

Миличка не тъжи!Сигурна съм,че и на мен щеше да ми е кофти и дори си мислих,че и моя мъж няма да иска да я носи,защото пръстени никога не е носил,но той като я сложи на сватбата и почти никога не я маха и дори ми прави забележка защо я свалям докато спя! ohmyМного ме очуди!И я носи с гордост и все си я намества да не му се извърти нещо....Така че не се знае и твоя как ще реагира като я сложи веднъж.А и в крайна сметка на сила няма смисъл.На теб ще ти е кофти,ама има ли смисъл!Важното е в душата му да си те носи,а не на ръката...И баща ми не я носи както бях писала,ама с майка са заедно вече към 36 години и никога не е било проблем!Така че по-ведро миличка! give_rose
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #84 -: октомври 02, 2007, 15:53:51 »

Милички не се терзайте толкова!  Някои мъже не отдават такова значение на външните изрази, че са бракувани вече, а и ако наитина цял живот не е носил пръстен представете си колко му е странно да сложи халка и да я носи нон стоп. Аз че съм свикнала с най-различни пръстени понякога на края на деня толкова ми дразнят, че се е случвало да си ги свалям от ръцете. Клео миличка наистина сега така казва, но не знаеш като му я сложиш, може пък да те изненада.

А и момичета след като я носи със себе се на синджирче, значи иска да я носи, но дали му некомфортно, дали работата му не позволява да е ръката му за мен няма значение, ако ще и на ухото да си я сложи. То при нас е обратната ситуация , аз от сега му казах, халката по никакъв начин не си върви с някои пръстени, които си харесвам и смятам да нося и няма да си хвърля половината бижута заради това и ще му се наложи от време на време да ме гледа без халка, а той като  Oh my ... как може никога не трябва да я сваляш, но мисля че много бързо ще се преборя  Wink
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 03, 2007, 08:12:00 »

Ех, че тежка тема сте подхванали.
недейте така!
и моето момче не искаше в началото да носи халката и аз не съм настоявала, но сега много и се радва.
Мисля обаче,  че това не е най-важното, татко от години не носи халка, защото му е вече леко тясна и трябва да се коригира пък все няма време, ама това не пречи да се обичат и да не могат един без друг с майка. tease tease

« Последна редакция: октомври 03, 2007, 11:18:51 от maria_lakova » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 03, 2007, 09:34:07 »

 *THUMBS*именно и аз това казвам мила Клео,така че горе главата!да сме живи и здрави и да се обичаме и уважаваме,а другото са бели кахъри! girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 03, 2007, 19:25:13 »

благодаря ти сладуранче много си мила @}->--вярно е дай боже да се обичаме все така с половинките пък халката сама по себе си е символ тя не ни кара да се обичаме повече или по-малко
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 03, 2007, 20:41:51 »

Ето това е позитивен отговор  Bravo  air_kiss Важни сте вие двамата, а не пръстените!
Активен
Lilito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 10, 2008, 19:24:00 »

Ние ги носим на дясната.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines