Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 19:03:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен пръстен, на коя ръка се носи?  (Прочетена 139184 пъти)
 
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 04, 2007, 21:21:18 »

И ние с мойто съкровище си носим брачните халки на десните ръчички!И при нас и в църквата попа ни ги сложи там!
Аз моя годежен пръстен си го нося на лявата ръка!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 04, 2007, 21:53:39 »

Моят годежен пръстен е много нежен и семпъл и още като го купувахме ме посъветваха да е този,защото стои добре с халката до него.И аз мисля,ако може да си ги нося и двата един до друг на дясната:)Дано да се получи,защото просто така си го чувствам.А и се оказа,че пръстите ми са много тънки и голям проблем с тия пръстени:))
Но според мен кой както иска.Някои пък въобще нищо не носят! girl_impossible
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 04, 2007, 22:02:29 »

Но според мен кой както иска.Някои пък въобще нищо не носят! girl_impossible

Да, но аз това не го разбирам!!!

Моята халка е на дясната ръка, а годежният ми пръстен е под нея, защото ми е малко голям на лявата,но пак си стои много хубаво и нежно!!! girl_in_love

Всичко е въпрос на лична преценка и избор!!! Важното е да сме щастливи!!! Dance
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 04, 2007, 22:34:07 »

Да и на мен не ми допада,че вече срещам все повече хора,които не си носят халките....някак тъжо е.Срам ли ги е,"стягат" ли им....Дано при нас никога да не се случва girl_wink
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #64 -: август 05, 2007, 10:29:59 »

Да и на мен не ми допада,че вече срещам все повече хора,които не си носят халките....някак тъжо е.Срам ли ги е,"стягат" ли им....Дано при нас никога да не се случва girl_wink

Това е например моят мъж, който не иска да си носи халката, защото не обича злато  crazy Аз пък исках златни халки, защото за мен една халка трябва да е златна. Обаче какво да го направя, не искам да вдигам скандали за такива работи  hysteric
Все пак е най-важното да "носи" халката винаги в сърцето си!  heart
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 05, 2007, 10:34:21 »

Това е например моят мъж, който не иска да си носи халката, защото не обича злато  crazy Аз пък исках златни халки, защото за мен една халка трябва да е златна. Обаче какво да го направя, не искам да вдигам скандали за такива работи  hysteric
Все пак е най-важното да "носи" халката винаги в сърцето си!  heart
[/quo

Не съм сигурна ,че ако моят мъж не ще да си носи халката ще разсъждавам по този начин!Предполагам че ще ми е много неприятно! nea
За щастие при него не е така!Не си е свалял халката от както му я сложиха в църквата и аз съм много горда с него!!! girl_in_love air_kiss Girl_hide Пу-пу!Дано да е така и за напред живи и здрави!
« Последна редакция: август 05, 2007, 11:22:43 от muhichka » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 05, 2007, 10:59:41 »

В интерес на истината и баща ми никога не си е носил халката,а и майка вече не я носи,но са заедно вече 38г. и в добро и в зло!А и баща ми просто нищо не обича да носи,той дори едва търпи часовник...Така че,ако мъжете ви не ги носят не се притеснявайте.
Иначе и на мен ще ми е много странно да видя милото с пръстен,но мисля,че той с радост и гордост ще си я носи.....абе както иска.Важното е да се разбираме,обичаме и уважаваме и да сме здрави:)Другото са бели кахъри!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 05, 2007, 11:20:31 »

В интерес на истината и баща ми никога не си е носил халката,а и майка вече не я носи,но са заедно вече 38г. и в добро и в зло!А и баща ми просто нищо не обича да носи,той дори едва търпи часовник...Така че,ако мъжете ви не ги носят не се притеснявайте.
Иначе и на мен ще ми е много странно да видя милото с пръстен,но мисля,че той с радост и гордост ще си я носи.....абе както иска.Важното е да се разбираме,обичаме и уважаваме и да сме здрави:)Другото са бели кахъри!
Много си права миличка... Bravo
Аз, бях казала на милото, че за мен няма значение дали ще си носи халката или не...защото носенето на халка със сигурност не те обвъзрзва повече...пък и той никога не беше носил бижута преди това и имаше опасения, че може и да не му е удобна...! За мое голямо учудване, откакто е сложил халката преди 2м. и 15 дни...той въобще не е я е свалил... :girl_wink:с нея ляга с нея става....и казва, че е много щастлив  че я носи и че всички виждат, че той вече е женен... girl_impossible. В това отношение, аз се оказах доста по- несериозна. blush blush...с носенето на халката...сякаш още не мога да свикна с това, че съм официално обвързана... laugh laugh laugh...но за мен това също не означава някакво разграничение от семейното ми състояние... yahoo....(ама как го обясних...и аз не се разбрах.... laugh)
Мислълтта ми е...с пръстени или без...важното е ........ heart heart heart heart heart
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 05, 2007, 11:28:04 »

Много добре те разбрах!Изобщо-разбрахме се!Така си е:)
Ако има някакъв друг проблем в брака вече си е друг въпрос,то и за това всеки си го разбира  и си го тълкува по свой начин.Но добре,че за нас нещата в момента стоят по този начин и си ги тълкуваме така girl_wink
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #69 -: август 05, 2007, 12:45:08 »

В интерес на истината и баща ми никога не си е носил халката,а и майка вече не я носи,но са заедно вече 38г. и в добро и в зло!А и баща ми просто нищо не обича да носиВажното е да се разбираме,обичаме и уважаваме и да сме здрави:)Другото са бели кахъри!

И мъжът ми не търпи пръстени, мрази да носи и злато.
Това са бели кахъри, много точно казано  good Всеки има право на избор в крайна сметка. Един брак трябва да се основава на взаимно зачитане на желанията на другия.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 16, 2007, 18:06:02 »

и моето момче категорично отказва да си носи халката, а и аз не държа на това, щом не му е конфортно - негова работа. То на сила не става.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 16, 2007, 18:51:43 »

моят пък почти не я сваля - само понякога когато е на работа pardon ( заради пожарите), а иначе не носи пръстени  Girl_hide  не очаквах да я носи много, но той ме изненада  blum
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 21, 2007, 16:53:39 »

нашите халки с милото ги носим на дясната ръка на безименният пръст
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 22, 2007, 13:13:48 »

аз до колкото знам май ние сме единствената държава която си носи халките така Girl_sing
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 22, 2007, 13:14:29 »

и аз така мисля че е
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines