Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 13:16:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за magi_st  (Прочетена 24360 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: февруари 14, 2009, 03:23:12 »

Е, мила magi_st, добре дошла на големия "горещ" стол.

Настани се удобно, че като те почнем няма спиране.


* big-chair2.jpg (10.99 KB, 496x476 - видяно 678 пъти.)
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 14, 2009, 03:29:50 »

А сега е време и за моите първи въпросчета:

1. Какъв е мъжът до тебе и с какво те спечели?
2. Какво обичаш да правиш,когато си насаме със себе си (или казано по друг начин, когато имаш секунда спокойствие); може би хоби?
3. Каква е голямата ти мечта (разбира се реално осъществима)?
4. Какво не можеш да простиш?
5. Коя е най-голямата ти слабост?
6. Кое е най-яркото ти качество?
7. Поддаваш ли се на импулси?
8. По какво си избираш приятелите и лесно ли човек може да се сближи с теб?
9. От какво най-много те е страх?
10. Какво би написала в твоето писмо до Дядо Коледа?

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 16, 2009, 09:29:52 »

А сега е време и за моите първи въпросчета:

1. Какъв е мъжът до тебе и с какво те спечели?
2. Какво обичаш да правиш,когато си насаме със себе си (или казано по друг начин, когато имаш секунда спокойствие); може би хоби?
3. Каква е голямата ти мечта (разбира се реално осъществима)?
4. Какво не можеш да простиш?
5. Коя е най-голямата ти слабост?
6. Кое е най-яркото ти качество?
7. Поддаваш ли се на импулси?
8. По какво си избираш приятелите и лесно ли човек може да се сближи с теб?
9. От какво най-много те е страх?
10. Какво би написала в твоето писмо до Дядо Коледа?
Леле сега видях, че е мой ред.хайде Стаси да ти отговоря, че после я камилата я камиларя.

1. Искрен, мил, до болка честен.Мъж който знае кога да държи на своето и кога да ми пусне аванта  blum , любящ, общо взето всичко което искам от един мъж.
2. Обичам да чета, много, а в последно време не стигам до книгите, имам три нови и само едната съм я прочела, срам и позор.Мога да откарам цяла седмица без да правя нищо друго само да чета.
3. За момента, да се ориентираме накъде ще живеем и да направим ремонт на жилището.Това се оказа доста голяма мечта, защото проблемите са доста големи.
4. Не мога да простя измянта, говоренето зад гърба на хората, лицемерието.
5. Трудно се организизрам и довеждам нещата до край.
6. Упоритост и любознание, по-точно любопитство ама и то води до прогрес понякога.
7. Много рядко, и бъркам като се потдам.Винаги всичко обмислям първо.
8. Аз приятелите си не ги избирам то просто се случва приятелството.По принцип съм много доверчив човек и това ми е играло много лоши номера и сега съм по-предпазлива с новите приятелства.
9. Змии, изпитвам ужас, панически страх и бягам неориентирано с писък на уста.  blum Това е от тези страхове който са като за предаване.А иначе от много неща, но най-вече за близките ми.
10. Амииииииииии, знам ли.Бих посикала нещо за всички деца не за мен.За хората които не могат, щастие и надежда.

Много благодаря за въпросите, бяха доста интересни. give_rose
« Последна редакция: февруари 16, 2009, 15:27:47 от magi_st » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 16, 2009, 11:55:26 »

Здравей Маги!
Ето и от мен няколко въпросчета, но с уговорката, че може да не останат само те  girl_wink

1. Как избра професията си и щастлива ли си с нея?
2. Коя според теб е най-неприятната домакинска работа?
3. Къде предпочиташ да живееш - в къща или в апартамент?
4. Би ли искала да живееш в някоя друга държава и евентуално коя?
5. За какво обичаш да харчиш пари?

За сега толкова...  blum
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 16, 2009, 12:24:50 »

Здравей мила Маги, радвам се, че си на горещото столче, за да те поразпитаме малко.
Ето и няколко въпросчета към теб:

1.Промени ли се с нещо отношението ти към мъжете след като стана съпруга? И по-конкретно как се промениха отношенията между теб и твоя съпруг в сравнение с преди сватбата.
2.Какви са големите ти мечти (разбира се реално осъществимата) и нереалната?
3.Коя е най-голямата ти слабост?
4.Какво пожелаваш на себе си да ти се случи през тази година?
5.А на близките си какво пожелаваш?
6.С кои твои качества, според теб, спечели съпруга си?
7. Какво е за теб любов?

Това е засега. Ще има й още, но да оставя и момичетата да разпитват give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 16, 2009, 12:38:03 »

Е как се радвам че най накрая ще те пържим и тебе на столчето.И сега серията от мои въпроси:

1.Какво те кара да се усмихваш
2.Къде би искала да живееш
3.Кое е най красивото място на което си била
4.Къде искаш да отидеш
5.Какво винаги си искалада направиш но не ти е стигнало смелост
6.Момиче или момче искаш да имаш
7.С какво е свързан най големия ти страх
8.Кое качество свое би искала да промениш
9.Какво най харесваш в хората
10.Кой каза първи обичам те ти или Мерал
11.Кое е любимото ти ястие
12.Какво обичаш да правиш в свободното си време
13.Би ли се определила като щастлив човек
14.Кога пак ще те видя на кафенце?

Айде засега тези пък после пак ще те тормозя миличка.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 16, 2009, 14:31:45 »

Ето и от мен няколко въпросчета, но с уговорката, че може да не останат само те  girl_wink

1. Как избра професията си и щастлива ли си с нея?
2. Коя според теб е най-неприятната домакинска работа?
3. Къде предпочиташ да живееш - в къща или в апартамент?
4. Би ли искала да живееш в някоя друга държава и евентуално коя?
5. За какво обичаш да харчиш пари?

За сега толкова...  blum

Нямаш проблем колкото толкова Wink
1. Ами как я избрах имах великата мечта да стана архитект и така отидох в Строителния техникум в Плевен.В един момет осъзнах, че искам да съм конструктор на сгради, беше ми по-интересно  crazy и кандидатствах във ВИАС, където ме приеха Геодезия, после така стана, че започнах да бачкам пътища и така.Просто така се случи.На моменти много щастлива на моменти ме е яд, че не съм избрала нещо друго.Нормално положение Wink
2. Гладенето, мразя го angry.Мъжа ми се справя много по-добре от мен.
3. Къща.В Русе откъдето е майка имахме къща и беше вълшебно особенно лятно време, на двора с цветята.Ех спомени.
4. Да на моменти  ми иде да се махна от тази гадна държава, но не знам къде бих отишла.Винаги съм си мислела за Австралия или Нова Зенландия.
5. За книги и за дома.Аз не съм от жените които умират от кеф като си копуват дрехи, но за сметка на това за дома или пък книги леле мога да си похарча заплатата за минутки. blum

Готини въпросчета, чак аз самата се замислих що за животно съм Wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 16, 2009, 15:25:12 »

magi_st мерси за искрените отговори. Целувки
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 16, 2009, 15:28:37 »

Благодаря за отговорите! Симпатично "животно" си  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 16, 2009, 17:18:48 »


1.Промени ли се с нещо отношението ти към мъжете след като стана съпруга? И по-конкретно как се промениха отношенията между теб и твоя съпруг в сравнение с преди сватбата.
2.Какви са големите ти мечти (разбира се реално осъществимата) и нереалната?
3.Коя е най-голямата ти слабост?
4.Какво пожелаваш на себе си да ти се случи през тази година?
5.А на близките си какво пожелаваш?
6.С кои твои качества, според теб, спечели съпруга си?
7. Какво е за теб любов?


Така сега имам време и нападам въпросите Wink или те мен.

1. Към мъжете като цяло не.Ние отдавна сме заедно и аз отдавна съм си изградила държанието на обвързана жена ако може така да се каже.В смисъл не флиртувам с всеки който ми хване окото Wink Между нас двамата сякаш нещата станаха по-розови.Някак по-влюбени в момента сме което е много странно, но е така.А и ми е кеф да кажа мъжът ми, ей как звучи.
2. Голямата ми реално осъществима мета е едно прекрасно и хубаво семейство с хубаво жилище и две или три деца.Аз продължаваща да работя в тази сфера, утвърдила се като име, и мъжът ми да си е  намерил своята ниша на работа.Общо взето неща който всеки иска.А неосъществима за момента такава е да мога да пътувам много и парите да не са от значение.Искам да обиколя Света, а затова трябват мноооооого пари.
3. От харектера ми мързела, от храните няма такава, а по принцип семейството ми.
4. Оф, да се дипломирам, че голям мързел излязох blush и бебе.
5. Здраве и да имат работа, че нещо я няма напоследък.
6. Странна упоритост за някой неща с начина си на мислене, абе честно не знам не съм го питала ама мисля довечера да го задам този въпрос.
7. Любовта е нещо прекрасно, нещо от което ти политат крила и от което падането боли най-много.Нещо което хем боли хем ти е хубаво.Ама пък и ние се нстискаме все натам.Любовта е движеща сила и човек трудно осъзнава, че е така.От любов към родителите си правим определени неща, после от любов към себе си други, а от любов към човека до нас трети.Колкото и тъпо да звучи любовта е почти всичко на този Свят за мен, ако не бях обичана и не обичах, не само мъжа си по принцип щях да се чуствам изгубена.

Благодаря Рени, много хубави въпросчета. give_rose
« Последна редакция: февруари 16, 2009, 17:20:45 от magi_st » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 16, 2009, 17:32:07 »

Маги, добре дошла и от мен на столчето. Хайде и от мен малко въпросчета:

1. На планина или на море предпочиташ да почиваш? Защо?
2. А в България или в чужбина прекарваш отпуската си?
3. Спортна кола, джип или може би яхта предпочиташ?
4. Ако трябваше да работиш само за удоволстиве, а не за пари - какво щеше да правиш?

Хайде, по-късно пак  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 16, 2009, 17:33:34 »


1.Какво те кара да се усмихваш
2.Къде би искала да живееш
3.Кое е най красивото място на което си била
4.Къде искаш да отидеш
5.Какво винаги си искалада направиш но не ти е стигнало смелост
6.Момиче или момче искаш да имаш
7.С какво е свързан най големия ти страх
8.Кое качество свое би искала да промениш
9.Какво най харесваш в хората
10.Кой каза първи обичам те ти или Мерал
11.Кое е любимото ти ястие
12.Какво обичаш да правиш в свободното си време
13.Би ли се определила като щастлив човек
14.Кога пак ще те видя на кафенце?


Леле Гери, ама аз направо ще запуша Wink

1. Ами много неща, хубава песен, смешна реплика, птичките дето пеят или готиното време.Ей такива неща.
2. Аз живея на прекрасно място в смисъл, че България е прекрасна страна има много хубава природа, интересна история, града в койот живея е интересен и красив и от тази гледна точка живея където искам, но....Ето тук идва, но то държавата е гадна, общината още по-вече, хората са станали дребнави и завиждат за всичко.От тази гледна точка искам друга държава само дето не знам коя  pardon Аз можех да имигрирам два пъти, веднъж в Германията и веднъж в Щатите сигурно съм тъпа, но не го направих.Не поисках просто да се махна да зарежа всичко тук колкото и малко да е то.
3. Най-красивото място амиииииииии Венеция, направо се влюбих в този град.Много ми хареса странната атмосфера на града, малките улички, каналите, хилядите мостчета и многото вода.В България обичам морето, дългите и големи плажни ивици на северното ни черноморие и планините Стара планина местата около връх Марагидик, Априлци.Обожавам точно тези места.
4. Навсякъде.Така като се замисля искам да видя много места.Може би ще ми е по-лесно да кажа къде не бих отишла Wink Никъде където е прекалено студено и където има много змии.
5. Татуировка, все искам ама не ми стиска и скок с бънджи.
6. Ами дете, пък каквото дойде.Ако моце и двете най-добре, но държа първо да е момчето, защото винаги съм си мечтала да имам батко.
7. Със змии, и най-безобидното такова същество ме кара да изпадам в ужас, аз на картинка не мога да ги фледам.
8. Несериозността ми и мързела ми.
9. Усмивката, положителното настроение в тях.То е като усещане, хора който са весели и гледат по-розово на живота, другите само те депресират.
10. Аз, нали съм по-напориста в това отношение, поне бях де.
11. Салата от домати, сирене, крутони и малко дресинг може ама по-лекичък.И обожавам картофи да ям, сготвени по всякакъв начин.Има една манджа ти може да я знаеш варени пържени картофи с червен пипер и джоджен, много е тежка ама аз я обожавам.
12. Чета книжки, мнооого книжки и да се разхождам около Плевен поне паркове има тук.
13. Да smile
14. Ти само си ела и ще ме видиш smile

Благодаря за въпросчетата, цунки мунки.
« Последна редакция: февруари 16, 2009, 19:32:08 от magi_st » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 16, 2009, 19:00:49 »

Маги, благодаря ти за искрените отговори. Най-искрено ти пожелавам до края на годината да си в очакване на малкото прекрасно създание плод на една истинска голяма любов.

И ще чакам отговора на твоя съпруг на въпроса с какво си го спечелила give_rose.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 16, 2009, 19:33:08 »

Рени мъжо каза, че съм била естествена, не съм се надувала и съм била много секси тогава преди сто години Wink Та с това съм го спечелила. blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 17, 2009, 08:40:25 »


1. На планина или на море предпочиташ да почиваш? Защо?
2. А в България или в чужбина прекарваш отпуската си?
3. Спортна кола, джип или може би яхта предпочиташ?
4. Ако трябваше да работиш само за удоволстиве, а не за пари - какво щеше да правиш?


1. Ами и на двете места, ако ги комбинирам е идеално.Обичам морето безкрая, слънцето, шума на вълните направо се разтапям, но от друга страна обожавам планината, спокойствието, зеленината, всеки горски шум.Така че не мога да кажа точно кое ми е любимо.
2. Ами аз много харесвам България все още има райски кътчета незасегнати от строителството, но тук обслужването е гадно и те гледат като працал щот не си чужденец.На вън пък обслужването е на ниво и затова сме както дойде ,накъдето ни отвее вятъра.
3. И трите, но с шофьор.Аз нямам книжка и как да кажа не ме влече.Обичам като седна в колатта и да зяпам през прозореца, да откривам нови гледки и красиви места, а шофирането отнема цялото внимание.
4. Щях да съм картограф.Работех в такава фирма в София, правехме карти, най-различни, това беше удоволствие за мен.Има творчество, има строги правила, научаваш много нови неща, а трябва да имаш и поглед над цветовете, направо е страхотно.

Бубка благодаря и за твоите въпросчета дано си научила всичко което искаш за мен.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 28, 2009, 14:20:06 »

ММММ Магии, айде даге - сядай на Столчето  yahoo

1. Обичаш ли Плевен, а плевенчани?
2. Кое е нещото, което цениш най-много у един човек и съответно кое нещото, което би те отблъснало?
3. Обичаш ли изненади?
4. Как си се представяш след 5 години?
5. Каква е равносметката ти за година брак?
6. А в работата - това ли е което искаш да работиш или още се стремиш към мечтаната позиция и сфера?
7. Коя част от домакинската работа ти е най-противна? А най-любима?

Айде, до тук съм  smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 28, 2009, 14:44:31 »

Аз нали си имам пристрастие към тази темичка  give_rose. Не бих могла да изпусна още порция въпроси за моята любимка  blum

1. Ако имаше вълшебна пръчица, какво би направила?
2. Какво си завършила /училище, гимназия, университет/? Защо точно това си избрала?
3. Мислила ли си някога, ако беше мъж как би живяла?
4. Оптимистка, Реалистка или Песимистка си? Защо?
5. Смяташ ли, че си лишена от нещо в името на брака?
6. Опиши един твой ден!
7. Кое занимание ти действа най-разтоварващо?
8. Кое е най-щурото нещо което някога си правила? А какво щуро би направила в бъдеще?
9. Какво ти е необходимо за да се почувстваш специална?
10. Кого наричаш ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛ? А трудно ли получава човек тази титла по твоите критерии?

Хух, измъчих се от мислене - надявам се да те забавлявам, но и да те накарам да се замислиш smilesmilesmile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 28, 2009, 14:48:32 »

Може ли и аз...

1. Кои за теб са най- скъпите хора на света?
2. Изпитваш ли носталгия към миналото, и към кое по- точно?
3. Към какво се стремиш?
4. На кого разчиташ в трудни моменти?
5. Какво би те разчуствало най- много?
6. С какво ще ни зарадваш днес?

Ами това е  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 28, 2009, 15:09:58 »

Абе момичета вие направо ме нападнахте  shok сега се захващам с вас, така и така нямам работа  blush
1. Обичаш ли Плевен, а плевенчани?
Ами града да и то много.Познавам го, миткосвала съм по улиците и продължавам да го правя, а парковете направо умирам за разходка в тях.Плевенчани не.Колкото и странно да звучи мразя начина им на мислене и манталитета им.Висенето покафета с едничка цел да обсъдят този или онзи.Цък това не го разбирам аз.  pardon
2. Кое е нещото, което цениш най-много у един човек и съответно кое нещото, което би те отблъснало?
Да е себе си.Без преструвки без лиготии и тем подобни глупости.Не мога да възприема да ми се лигавят насреща.
3. Обичаш ли изненади?
О да, много, обаче съм си взела един опериран от романитка мъж и съответно изненади правя само аз.
4. Как си се представяш след 5 години?
Ами надявам се да съм същата шматка, пораснала откъм акъл и знания, в работата също може, но не ми се ще да загубя детското в мен.Ама то това си зависи от мен нали smile
5. Каква е равносметката ти за година брак?
Една много интересна година.Година с много спадове и възходи, с много скандали и любов.Честно казано тази година ми беше доста натоварена откъм емоции.Но не заради брака поне според мен.Иначе сме все така влюбено-загубени.Уйдисваме си на акълите Wink
6. А в работата - това ли е което искаш да работиш или още се стремиш към мечтаната позиция и сфера?
Ами тук е сложно.Хем да хем не.В смисъл работата ми е хубаво, на моменти динамична на моменти не(като сега)Обаче аз знам че има още какво да уча и не ми се седи само тук на това място.Това което искам най-много за момента е да стана независим проектант, а дано скоро ми се случи.
7. Коя част от домакинската работа ти е най-противна? А най-любима?
Мразя да гладя, мразя и винаги всичко което изгладя е като излязло от центруфугата.Какво да се прави.Обичам да мия чинии и да готвя.За миенето мога да мия много и нон стоп, за готвенето е на моменти.Муза имам някаква която ту идва ту изчезва.

На другите две мацки ще отговоря довечера, че нали казах, че нямам работа и шефа ме спеши с едно писмо. girl_in_love
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 28, 2009, 20:20:47 »

1. Ако имаше вълшебна пръчица, какво би направила?
Не знам честно да си кажа.Сигурно бих направила така че всичките ми близки да са добре, а и не само те.Исками се да мога да оправя нещата в тази наша скапана държава с тази вълшебна пръчица.
2. Какво си завършила /училище, гимназия, университет/? Защо точно това си избрала?
Тук в Плевен съм завършила Техникум по строителство и архитектура Никола Фичев специалност Строителство и архитектура с немски, после заминах към Софето където студентствах в Университета по архитектура, строителство и геодезия специалност геодезия.Избрах го защото бях решила да ставам архитект и си мислех, че ще ми е по-лесно ако завърша този техникум.Там се оказа, че имам инженерно мислене и не ставам точно за архитект малко нерационални ми изглеждат те.Така реших да кандидатствам в УАСГ и ме приеха на второ класиране геодезия и аз записах.Това беше второто ми желание и се чуствах добре, доволна от себе си.
3. Мислила ли си някога, ако беше мъж как би живяла?
Много пъти.Професията ми е мъжка и осъзнавам, че щеше да ми е в пъти по-лесно ако бях мъж.Просто ако един мъж знае едно и казват, че е добър то жената трябва да знае 100 и пак ще имат едно на ум.
4. Оптимистка, Реалистка или Песимистка си? Защо?
Реалистка.Не обичам да имам празни надежди, нямам големи очаквания, защото не обичам да се разочаровам.Правя нещата постепенно, а не на веднъж.Така стъпалата са по-малки Wink
5. Смяташ ли, че си лишена от нещо в името на брака?
Не, не смятам.
6. Опиши един твой ден!
Ами ежедневието ми е скучно общо взето.Ставам в 7.15 сутринта WC, вода и храна за котката, обличам се и в 7.40вече съм излязла и съм на път за работа.Там от 8 - 17 работя.Чертая разни неща.После ако имам среща се мотам по улиците, прибирам се към 19-19.30 някъде, вечеряме с мъжът и после ТВ и леглото.Събота и неделя обаче са дните за мързел Wink Ставам късно, вечер излизаме, през дена обичаме да ходим на разходка в някой парк или някъде покрай Плевен.
7. Кое занимание ти действа най-разтоварващо?
Четенето на книга.Много обичам да чета книги голяма страст са ми.
8. Кое е най-щурото нещо което някога си правила? А какво щуро би направила в бъдеще?
Честно да си кажа не се сещам.Така единично.По принцип като студентка доста глупости съм направила.А какво бих искала да направя ами искам тату, ако това е щуро де.Искам тату ниско доло на кръста точно където почва дупето.И ще го направя. Wink
9. Какво ти е необходимо за да се почувстваш специална?
Малко едно цвете от любимия, внимание, някаква изненада за която не съм и подозирала.Ей такива неща.
10. Кого наричаш ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛ? А трудно ли получава човек тази титла по твоите критерии?
Аз имам двама истински приятели.Кумата ми и една друга приятелка това са.Разбрах по трудния начин колко лесно някой който си мислиш за приятел може да ти забие нож в гърба и затова трудно се доверявам на хората.При мен има следната категори: Приятели, добри познати и познати.

Благодаря за въпросчетата.Много бе изпотих се. smile

Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 28, 2009, 20:25:56 »

Аз благодаря за отговорите и за честността smile

Много, много, ама все остава още нещо за питане, така че скоро пак ще те "позатопля" малко  tease
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 28, 2009, 20:28:15 »

Хайде и тези като за десерт smile
1. Кои за теб са най- скъпите хора на света?
Семейството ми и приятелите ми.Това са хората за който винаги мисля.
2. Изпитваш ли носталгия към миналото, и към кое по- точно?
Да, към детството си.Имах прекрасно детство и на моменти много ми липсват определени моменти от него.
3. Към какво се стремиш?
Към много неща.Добра кариера, стабилно семейство, деца.Ей такива нормални неща.
4. На кого разчиташ в трудни моменти?
Най-вече на мъжът си и сестра ми.Гледам да не занимавам родителите си с мойте проблеми те си имат достатъчно.
5. Какво би те разчуствало най- много?
Много неща могат да ме разчустват.Малко коте или куче, дете, възрастни хора, песен.Ей такива неща.
6. С какво ще ни зарадваш днес?
С една голяма усмивка.  Bravo

Мерсаж за въпросите беше ми приятно.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 30, 2009, 17:04:20 »

Хайде, Маги, малко въпросчета за отскок. Дано не те затруднят. give_rose

1.Какво за теб е форума и до каква част заема той място в живота ти?
2.Какво ти е мнението относно сайтовете за запознанства?
3.Помниш ли кога се запознахме и си писахме за първи път?
4.Кой е най-големия гаф, който си правила?
5.Как си представяш бъдещето си с Мерал?
6.По колко време отделяш за себе си на ден?

Това е засега. Ще има и още. blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 30, 2009, 17:23:24 »

1.Какво за теб е форума и до каква част заема той място в живота ти?
Интересен въпрос.Форума беше неразделна част за мен, колкото и странно да звучи, след сватбата.Просто така се получи.Преди самата сватба търсих неща за сватбата и гледах само нещата, много рядко пишех и така.След като великото събитие мина и замина бях толкова свикнала да влизам, че продължих и започнах да давам съвети, да пиша и в другите теми и така.Сега влизам по-рядко.Понякога се ядосвам на хората, друг път ми е смешно.Но всички сме различни и това е форума, пълен с различни хора с различни мисли.
2.Какво ти е мнението относно сайтовете за запознанства?
Ами нямам мнение.В смисъл аз никога не съм се и регистрирала дори в такъв сайт и не знам каква е тръпката.
3.Помниш ли кога се запознахме и си писахме за първи път?
Мхм да.Тази година за осмомартенските подаръци.На мен ми се падна Златомира и понеже знам, че ти я познаваше аз те питах за съвет.А по скайп не си спомням признавам си  blush
4.Кой е най-големия гаф, който си правила?
Оф че той да е един.Понякога когато изпуша много говоря големи глупости.може би тогава са най-големите ми гафове.
5.Как си представяш бъдещето си с Мерал?
Шарено Wink искам шарено бъдеще искам всякакви цветове да има в него, за да мога един ден да се обърна и да кажа, че е било интересно smile
6.По колко време отделяш за себе си на ден?
Ами малко.Аз не съм суетна.Гримирана и направена може да ме видите само ако излизаме някъде компания на вечеря или по друг повод.Иначе в ежедневието дънки маратонки, блузка един гребен и това е.Нямам нерви да седя пред огледалото.Единствено си отделям време като си купя книга.Тогава докато не я прочета не мирясвам.Мога да оставя Мерал гладен дори smile

Благодаря за въпросите много.Интересно ми е така да отговарям, защото се замислям за разни неща дето не съм си мислела за тях преди.

Уникално изречение написах обаче Wink
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 30, 2009, 21:27:34 »

Маги, благодаря за отговорите. Тук е времето да си призная, че и аз не си спомням кога започнахме да си пишем по скайп и тайничко се надявах ти да ми кажеш. blush
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 13, 2010, 17:33:58 »

Хоп, цоп, пак съм тук... tease tease tease
(надявам се, да се радваш да ме видиш tease blum )

1. Кое е първото което си казваш сутрин когато се събудиш?
2. Какво вълнуващо преживяване искаш да ти се случи още в живота?
3. Обичаш ли изненадите?
4. Какво може да те разплаче?
5. Как определяш живота си досега? 
6. Кое е нещото, което те отвежда в друг свят от удоволствие?
7. Любим литературен герой? Защо?
8. Коя песен те описва най-добре? Защо?
9. Кое е нещото без което не можеш?
10. Ако животът ти беше филм как ще се казва и какъв жанр е? 

Надявам се, да не те изморя много smilesmilesmile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 14, 2010, 15:09:50 »

Видях те smile и се изненадах и зарадвах, станами приятно че стно казано smile

1. Кое е първото което си казваш сутрин когато се събудиш?
Честно ли?В момента се моля малкото коте да не се разпищи, че да мога поне зъбите да си измия на спокойствие  blum Принципно сутрин съм неадекватна и никаква логична мисъл не може да мине през моята празна и спяща глава.

2. Какво вълнуващо преживяване искаш да ти се случи още в живота?
Ох не искам нищо в момента.Съсредоточила съм мислите си и действията си в няколко насоки и се боря да ги постигна, като стане това тогава да ми се случват интересни неща smile Пък и какво по-интересно нещо от ремонт на апартамент по средата на криза  blum

3. Обичаш ли изненадите?   
Много ясно, че да.

4. Какво може да те разплаче?
Много неща, такава съм ревла.Ония ден ревах на една песен, наистина много прочуствена ама пред сумата му и народ аз се разциврих.

5. Как определяш живота си досега?
Интересен, пълен както с хубави, така и с лоши моменти.Низ от много важни решения.
 
6. Кое е нещото, което те отвежда в друг свят от удоволствие?
Книгите.Те ме карат да съм на друго място, друг човек.Една книга може да ми даде нещо което никой друг не може.

7. Любим литературен герой? Защо?
Нямам, такъв.Сетих се за Олд Шетърхенд от поредицата на Карл Май - Винету, той ми беше любимец като бях малка.А сега чета много неща и точно литературен герой нямам любим.

8. Коя песен те описва най-добре? Защо?
Не може да е еднапесен, трябва да са много.Една песен може да опише само мое моментно състояние.

9. Кое е нещото без което не можеш?
Нормална и цивилизована баня и тоалетна.И не се смейте принципно не съм много гнуслива, ама като обикаляш по пътищата и полетата на страната ни тоялетната става лукс.

10. Ако животът ти беше филм как ще се казва и какъв жанр е? 
Чиста сапунка smile Е на чак толкова смахната като латинките или Дързост и красота, ама си е сапунка която си има тежки и весели моменти smile
« Последна редакция: юни 14, 2010, 20:08:49 от магито » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 14, 2010, 17:49:55 »

Мерси ти много Маги smile

Винаги ми е било интересно да ти чета отговорите - определено си доста готин и интересен човек... което ми подсказва скоро да се подготвиш психически smilesmilesmile за нова порция въпроси  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 15, 2010, 07:51:30 »

Моля, моля пак заповядай smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 23, 2012, 15:47:26 »

1.За какво мечтаеш в момента
2.Кой е най големия ти страх
3.Какво би променила в себе си
4.Ако се върнеш 3 години назад какво би променила в живота си
5.Кой е човека който ти липсва в момента.
Малко да те раздвижа.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 23, 2012, 17:04:09 »

Разби ме все си мислех, че тази тема е отдавна забравена smile

1.За какво мечтаеш в момента

Банално, но за здраве, на всички около  нас.Да имам сили да преодолявам препятствията.Мечтите ми се промениха, с мен.Станах много различни.

2.Кой е най големия ти страх

Да не се слуи нещо лошо на някой близък.От това ме боли най-много.

3.Какво би променила в себе си

Не знам, то аз толкова се промених.Бих искала да познавам лесно хората и да не се подвеждам лесно.Повечко оптимизъм също няма да ми дойде зле.

4.Ако се върнеш 3 години назад какво би променила в живота си

Университета, бих се захванал по-рано с него и бих го свършила по-рано.Другите неща, само са ме научили и са ме променили надявам се в по-добра посока.

5.Кой е човека който ти липсва в момента.

Много са Гери, много са.За съжаление най-любимите ми роднини си заминаха млади, хората който обичах много.Другите който са на далеч, гледам да потдържам връзка с тях постоянно, за да не се забравим.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 25, 2012, 16:13:35 »

Искам да се извиня предварително ако някои от въпросите ти се сторят познати, но те и отговорите се променят с времето, така че всъщност май не е проблем.  smile Надявам се!

1. Какво прави човека "добър човек" и какво прави човека "кофти човек" според теб?

2. Можеш ли да прощаваш? Лесно ли се получава при теб? На кого никого не би простила?

3. Какво не би простила на себе си?

4. Защо сме на тази земя според теб? Каква е целта на живота? Задаваш ли си екзистенциални въпроси или не?

5. Смела ли си?

6. Горделива ли си?

7. На какви хора се възхищаваш? На какви хора гледаш отвисоко?

8. Какво смяташ за емигрирането в чужда държава? Би ли го направила?

9. Кога е време човек да спре да се бори и кога знаеш, че има надежда? (за каквото и да било  smile )

10. Щастлива ли си? Сега?

Сърдечно благодаря и се надявам да не съм те затруднила с въпросите.  give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 26, 2012, 01:20:41 »

И аз да питам нещичко.

1. Кое би предпочела да прочетеш книгата или да гледаш филма направен по нея?
2. Какво беше първото нещо, което си помисли когато се събуди сутринта?
3. Колко често показваш на хората около теб, че наистина ги цениш и че значат много за теб? И как го правиш?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 26, 2012, 12:07:38 »

1. Какво прави човека "добър човек" и какво прави човека "кофти човек" според теб?
За мен лично ами трудно е, то тези понятия са много разтегливи май май.Добър човек е човек който помага въпреки себе си, въпреки своите проблеми и не го размахва като знаме това над главата си.Ако помагаш и го изтъкваш ти не го правиш, заради нуждаещите се(каквито и да са те), а заради себе си да се покажеш.Може би това в момента за мен е добър и лош човек.Защото може с един човек аз лично да не се разбирам, да не си допадаме, но той да прави добрини и да е добър за околните, но с мен да не си допада.Ох дано ме разбра.

2. Можеш ли да прощаваш? Лесно ли се получава при теб? На кого никого не би простила?
Прощавам, зависи от това какво са ми направили, но прощавам, но не забравям smile С времето нещата се притъпяват, но аз винаги си имам едно на ум за определени хора и знам докъде мога да стигна с тях.Зависи колко си ме засегнал, може и с години да се сърдя, но накрая все прощавам.

3. Какво не би простила на себе си?
Мекушавост, не действам адекватно понякога, говоря глупости, влияя се от чуждото мнение, трябва ми време да преценя ситуацията.Абе имам  много неща който ме дазнят и после ги мисля, ли мисля и си се ядосвам сама.

4. Защо сме на тази земя според теб? Каква е целта на живота? Задаваш ли си екзистенциални въпроси или не?
Аз си мисля, че всеки си има цел и няма случайни неща.И си мисля така от скоро.Човек израства и мисли по различен начин постоянно.Виж ако питаш моя мъж ще започне да ти развива теории за извънземни и т.н. ама аз не съм толкова филмово настроена smile

5. Смела ли си?
Не знам.Аз съм страхлива и това както ме е предпазило от много неща, така ми е и навредило, но когато трябва да се прави нещо, просто го правя ако това е смелост.

6. Горделива ли си?
Не точно горделива, но имам нужда да ме потупат по рамото и да ми кажат браво понякога.Не ходя с изражение все едно света е мой, не съм знаеща и можеща всичко, признавам си когато не знам, не мога, питам когато трябва.

7. На какви хора се възхищаваш? На какви хора гледаш отвисоко?
Възхищавам се на обикновени хора, който постигат това което са решили благодарение на себе си, уменията си и знанията си.Възхищавам се на няколко жени от Зачатие, който независимо, че са много различни успяват да работят заедно за една кауза и да загърбят личните си виждания, заради целта.Възхищавам се на хора, който се борят за почти изгубени каузи и доказват, че има смисъл от тях.
От високо не мисля, че гледам.Понякога ме е яд, че хората чакат всичко на готово и не искат да потърсят дори малко информация и може да пиша все едно ги гледам отгоре, но не е така.


8. Какво смяташ за емигрирането в чужда държава? Би ли го направила?
Мисля че не е за всеки.Аз можех два пъти да емигрирам, в Америка и в Германия, дали съм направила грешка като не отидох не знам, дали щеше да ми е по-добре не знам.Знам че на хората в чужбина не им е цветя и рози, както ние си мислим, и че всеки сам си знае какво му е в душата.Защото за мен това да си далеч от дом, от семейство от приятели е много по-мъчително от нашите битови несгоди.

9. Кога е време човек да спре да се бори и кога знаеш, че има надежда? (за каквото и да било  smile )
Винаги има надежда, винаги, ако я няма в сърцето ти, то нещо в теб е загубено безвъзвратно, ако не е надеждата, аз нямаше да оцелея.А кога човек се предава, не знам, това е вътрешно, лично и никой не може да каже, кога ще се счупиш и няма да искаш да продължиш.

10. Щастлива ли си? Сега?
Всеки ден съм щастлива, всеки ден.Независимо от всичко което ни се случва.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 26, 2012, 12:11:34 »

1. Кое би предпочела да прочетеш книгата или да гледаш филма направен по нея?
Книгата, аз не съм киноман, не обичам да гледам гледам филми.А и когато четеш ти си създаваш свои собствен свят в главата, героите изглеждат както ти си решила, всичко е както ти мислиш, че трябва да е.А във филма ти виждаш това което са "видели" сценаристите, режисьора, не и ти.

2. Какво беше първото нещо, което си помисли когато се събуди сутринта?
Колко е часа?

3. Колко често показваш на хората около теб, че наистина ги цениш и че значат много за теб? И как го правиш?
Не достатъчно си мисля понякога.Ти ме познаваш аз съм шемет тотален, може цял ден да си мисля, че трябва да звънна на някой и да го чуя защото ми е домъчняло и все нещо да става и да не успявам.Не го правя нарочно.Трябва по-често да ви пиша, да ви звъня да ви казвам колко много значите за мен.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 26, 2012, 12:21:37 »

Благодаря ти за отделеното време и за честните отговори!  give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 26, 2012, 16:49:48 »

3. Колко често показваш на хората около теб, че наистина ги цениш и че значат много за теб? И как го правиш?
Не достатъчно си мисля понякога.Ти ме познаваш аз съм шемет тотален, може цял ден да си мисля, че трябва да звънна на някой и да го чуя защото ми е домъчняло и все нещо да става и да не успявам.Не го правя нарочно.Трябва по-често да ви пиша, да ви звъня да ви казвам колко много значите за мен.[/quote]

И ти значиш много за мен give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 27, 2012, 13:47:26 »

Здравей пак от мен.Трудно ми е да ти задавам въпроси защото понякога са много лични но все пак.
1.Съжаляваш ли ,че ти се наложи да се бориш дълго за дете?Какво ти дава сили да продължаваш да се бориш?
2.кога за последно плака и защо?
3.Има ли нещо ,което смяташ че не би могла да направиш?
4.Какво преодоля в себе си за последните 4 години?
5.Преценяваш ли лесно хората?
6.Какво ти даде форума-сватбения и другия-Зачатие?
7.На кого винаги си искала да Благодариш а не си успявала?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 27, 2012, 14:18:11 »

1.Съжаляваш ли ,че ти се наложи да се бориш дълго за дете?Какво ти дава сили да продължаваш да се бориш?
И да и не.Да съжалявам понякога, защото ти знаеш колко е трудно, натоварващо и ужасно всичко през което минаваме.В началото са месеците чакане, след това започват изследванията, диагнозите, процедурите.Психиката ти се товари ужасно, минаваш през такива моменти в който искаш да с еоткажеш от всичко, но не можеш.Моменти в който нямаш сили да станеш сутринта и да легнеш вечерта.Но НЕ съжалявам, защото колкото и банално да звучи станах много по-дуракоустойчива.Започнах да ценя рализни неща от преди, запознах се със страхотни лекари и хора, който се радвам,ч еса част от живота ми.

2.кога за последно плака и защо?
Вчера, от щастие.

3.Има ли нещо ,което смяташ че не би могла да направиш?
Много неща смятам, че не мога да направя, но живота е интересен и ни поднася нови и нови препятствия и трябва да надмогнеш себе си и страховете си щеш не щеш.

4.Какво преодоля в себе си за последните 4 години?
Страха от лекари е отдавна забравен, страха от спринцовки и той, готова съм сама да си бия инжекциите вече.Преодолях себе си донякъде, защото аз се отказвах лесно, ако видя препятствие и бягах, а сега не е така.Преодолях мисленето си и на околните.Не че не ме боли и сега като ме обидят, защото не мога да имам деца по нормалния начин, но не както преди и не могат да ме накарат да се затворя в себе си както преди.

5.Преценяваш ли лесно хората?
Не, много лесно се подвеждам.Все си мися, че аз като нямам задни мисли и те нямат, но не би.

6.Какво ти даде форума-сватбения и другия-Зачатие?
Сватбения ми помогна с организирането на нашата сватба, запозна ме със страхотни момиета.Спомням си как си помагахме, разменяхме идеи, аз копувам от Плевен нещо пращам го някъде другаде, защото там го няма.Беше много безкористно, истинско момичешко.Това ми даде.А Зачатие, там разбрах какъв може да е проблеми ни, там намерих разбиране, съчувствие, помощ.Там намерих едни страхотни жени с дом и каиера, който отделят от личното си време, за да могат хората с репродуктивни проблеми да имат глас в тази страна, да се чуват.Там намерих също приятели и каузата на живота си.

7.На кого винаги си искала да Благодариш а не си успявала?
На много хора.Аз забравям наистина забравям.На всеки който ми е подал ръка в нужда и без нужда, на всяка добра дума, на всеки жест.На приятелите си, че са до мен, на родителите ми, че правят невъзможни неща, за да съм добре, на сестра миМъжът ми на всички.Наистина Благодаря!

Четейки отговорите осъзнавам как живота ми се върти около детето без да го има, и колко наранена е психиката ми вече, но това е живота нали.Аз знам, че независимо от всичко ще имаме деца с моя съпруг и знам, че съм насреща и ще помогна с каквото мога на всяка двойка в нашето положение, защото да имаш репродуктивни проблеми е болест, не е нещо срамно, лекува се по един или друг начин се лекува.И не ние не сме сами, за съжаление двойките с проблеми стават все повече.

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 27, 2012, 14:29:26 »

Маги мила благодаря ти за отговорите и съжаляам ако са били твърде лични.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 27, 2012, 14:38:16 »

Не не се притеснявай знаеш, е винаги можеш да питаш аз отдвна съм избрала да си казвам, да не мълча.
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines