Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 22:20:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Bulechkа™  (Прочетена 34745 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 03, 2007, 12:59:51 »

1. Какво гледаш, когато се запознаваш с някого?
2. Мислила ли си да напуснеш България?
3. Без какво не можеш?
4. Какво е за теб приятелството?
5. Любим предмет?

1. Гледам очите, те са огледало на душата!
2. Не, никага! Даже имах спечелена зелена карта, но само я разгледах и я изхвърлих!
3. Без любимите ми хора, а вещ - без мобилния ми телефон и компа+интернет! DANCE
4. Приятелството за мен е да знаеш, че можеш да разчиташ на някого винаги и за всикчо!!!
5. В училище много обичах литературата!

Благодаря ти за въпросите, Тео!!! Wink
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 07, 2007, 09:08:39 »

Ооооооо  Bulechka_TS
доста късно виждам горещият стол на , който си седнала.Надявам се че ще отговориш и на моите въпросчета въпреки , че съм толкова дакъсняла!

1. Колко често си сама вкъщи и какво правиш в такива моменти?
2. Караш ли се със свекърва си и ако да за какви неща?
3. Преди да забременееш пушеше ли и ако да кога спря цигарите?
4. Живот и здраве като родиш на кого първо ще се обадиш на съпруга си или на майка ти и татко ти?
5. Колко често ходиш на гости при родителите си ?
6. Според теб кой от твоите близки е най-ръзвалнуван за идващото бебе?
7. Какво осигури до този момент на твоето идващо бебенце / имам предвид , какво си купила пряко за него и какво си купила за твое удобство?/

Надявам се да не съм се повторила и да са ти били интересни моите въпросчета? pleasantry pleasantry pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 07, 2007, 17:22:14 »

Ооооооо  Bulechka_TS
доста късно виждам горещият стол на , който си седнала.Надявам се че ще отговориш и на моите въпросчета въпреки , че съм толкова дакъсняла!

1. Колко често си сама вкъщи и какво правиш в такива моменти?
2. Караш ли се със свекърва си и ако да за какви неща?
3. Преди да забременееш пушеше ли и ако да кога спря цигарите?
4. Живот и здраве като родиш на кого първо ще се обадиш на съпруга си или на майка ти и татко ти?
5. Колко често ходиш на гости при родителите си ?
6. Според теб кой от твоите близки е най-ръзвалнуван за идващото бебе?
7. Какво осигури до този момент на твоето идващо бебенце / имам предвид , какво си купила пряко за него и какво си купила за твое удобство?/

Надявам се да не съм се повторила и да са ти били интересни моите въпросчета? pleasantry pleasantry pleasantry

Разбира се, че ще ти отговоря!!! yahoo
1. Самичка съм всеки ден, докато половинката е на работа, но се забавлявам с форума, говоря с приятели или излизам и се виждам с мама и/или приятели!
2. Не се карам с нея, защото и не се виждаме, което е чудесно!
3. Не, не съм пушила изобщо (освен за малко в училище, но не михареса и спрях)!
4. Предполагам, че мама ще е до мен, а баща ми и половинката ще чакат отвън и лекарите ще им съобщят!
5. Ооо, доста често се виждаме, а когато отидем на гости винаги сме с приспиване laugh
6. Определено мама най-много се вълнува, баща ми също, както и леля ми и бъдещият татко, кумовете ни и общо взето всички, които са около на!!! yahoo
7. Ами за сега сме купили само някои дрешки за бебчо и сме избрали мебелите за стаята му, но не сме ги купили още, тъй като ще правим лек ремонт в къщи (латек и тапети), за да е "новичко" и чистичко всичко за бебчо!!! Иначе за себе си не съм купувала нищо, защото всичко от което имах нужда (най-вече дрехи) ми ги купиха мама и леля ми, за което съм и мнооого благодарна!!!

Е, това е! Ако имаш още въпроси с радост ще им отговоря!!! good Благодаря ти за хубавите въпроси!!! kiss2
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 07, 2007, 18:30:26 »

Е, това е! Ако имаш още въпроси с радост ще им отговоря!!! good Благодаря ти за хубавите въпроси!!! kiss2[/color]
Съжалявам ако ставам много любопитна , но наистина отговорите на въпросите които ти задавам са ми много интересни!
И така :
1.Решила ли си в коя болница ще раждаш , ако да защо я избра?
2.Ще плащаш ли за раждането?
3.Имаш ли странно любимо ястие от както си бременна?/под странно имам предвид нещо , което до сега не си обичала да хапваш/
4.Мислиш ли вече за това как точно ще възпитаваш сина си живот и здраве?
5.Кога започна да градиш свой дом и до къде си стигнала?
6.Имаш ли си хоби и какво е то?
7.Кога ще купите креватчето на идващото бебе - преди или след раждането?

Ами това са новите ми въпроси!Ще се радвам да отговориш и на тях с интерес и подробности!!! girl_wink girl_in_love Girl_hide
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 07, 2007, 18:59:01 »


Съжалявам ако ставам много любопитна , но наистина отговорите на въпросите които ти задавам са ми много интересни!
И така :
1.Решила ли си в коя болница ще раждаш , ако да защо я избра?
2.Ще плащаш ли за раждането?
3.Имаш ли странно любимо ястие от както си бременна?/под странно имам предвид нещо , което до сега не си обичала да хапваш/
4.Мислиш ли вече за това как точно ще възпитаваш сина си живот и здраве?
5.Кога започна да градиш свой дом и до къде си стигнала?
6.Имаш ли си хоби и какво е то?
7.Кога ще купите креватчето на идващото бебе - преди или след раждането?

1. Все още се колебая между две, събирам още мнения на познати - Тина Киркова и АГ-то - като реша окончателно ще ти отговоря!!! good
2. Категорично не искам да раждам "на частно", но няма как да не се даде нещо на доктора за благодарност pardon
3. Не, нямам - сега хапвам предимно салата от домати и сирене и таратор!
4. Да, замисляла съм се, искам да стане отговорен човек, да го науча, кое е добро (хубаво) и кое зло (лошо) и да запазя някои ценности в него (които сега малко са позабравени), дано се справя!
5. Ами като се пренесох при половинката (преди почти 2 години), вече си имаме всичко (като обзавеждане и техника) и сега само си взимаме някои глезотийки, сматам, че имам уютен и приветлив дом!!! girl_in_love
6. Обичам да чета и да рисувам по дрехите си!!!
7. Опредлено преди раждането, искаме стаята му да е готова по-рано! Август месец, живот и здраве, мисля да сме съвсем готови със стаята!

Още веднъж благодаря за въпросите, и тези ми бяха много интересни и им отговорих с радост, дано съм била достатъчно изчерпателна!!! girl_in_love kiss2
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #50 -: септември 13, 2007, 12:15:16 »

За какво мечтаеш ?  angel
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 13, 2007, 12:17:20 »

За какво мечтаеш ?  angel

В момента искам само да родя живо и здраво бебче!!! girl_in_love Да родя нормално и бързо да се приберем в къщи!!! good Wink
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #52 -: септември 13, 2007, 12:27:04 »

Стискам палци всичко да мине без проблеми  good  pqzBaby_b

Искам да те попитам един малко по-нетрадиционен въпрос:

Сънуваш ли ? Sleep Колко често и какво, ако не те притеснява да ми отговориш  blush?
Имало ли е моменти, когато си спирала да сънуваш ( по-големи като период) ?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 13, 2007, 14:51:41 »

Стискам палци всичко да мине без проблеми  good  pqzBaby_b

Искам да те попитам един малко по-нетрадиционен въпрос:

Сънуваш ли ? Sleep Колко често и какво, ако не те притеснява да ми отговориш  blush?
Имало ли е моменти, когато си спирала да сънуваш ( по-големи като период) ?

Благодаря ти за пожеланията и интересния въпрос!!! Wink

Ами, да сънувам често и понякого толкова реално, че като се събудя не знам къде се намирам crazy ;)за няколко секунди!!! Понякога ми се е случвало да не сънувам известно време, в преиод, в който имам повече напрежение и стрес. sad
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 15, 2007, 14:02:38 »

Танче малко въпросчета и от мен smile
1. Кажи ми 3 положителни и  3 отрицателни черти от твоя характер.
2. Кои са най-големите ти страхове?
3. Как смяташ да възпитаваш бебчо един ден - имампредвид привърженик ли са на теорията ,че на детето трябва ад му се да даде пълна свобода без никакви ограничения.
4. Според теб каква свекърва би била след време (знаем ,че очакваш момченце:) ) ?
5. Някой момент от детството ти , който се е запечатил в съзнанието .
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 15, 2007, 19:09:08 »

Танче малко въпросчета и от мен smile
1. Кажи ми 3 положителни и 3 отрицателни черти от твоя характер.
2. Кои са най-големите ти страхове?
3. Как смяташ да възпитаваш бебчо един ден - имампредвид привърженик ли са на теорията ,че на детето трябва ад му се да даде пълна свобода без никакви ограничения.
4. Според теб каква свекърва би била след време (знаем ,че очакваш момченце:) ) ?
5. Някой момент от детството ти , който се е запечатил в съзнанието .

1. 3 положителни: усмихната, позитивна и не съм злопаметна
3 отрицателни: много доверчива, лесно се сърдя, лесно прощавам
2. В момента ме е страх от раждането, дали ще бъда добра майка, и дали ще успея да възпитам бебо правилно, да запазя ценности в него и да стане добър човек!
3. Не мисля, че трябва д аму се дава пълна свобода, според мен тярбва да знае, че не всичко може да му се позволи и/или купи!
4. Силно се надявам да съм такава, кавато тъща е мама, а не като моята, за което съм споделяла вече!
5. Ами, много добре си спомням момента, когато ми показаха брат ми, беше на 2-3 дни, вкараха ме при всички бебета и аз го позна, беше много вълнуващ момент girl_in_love

Благодаря за въпросите, с радост бих отговорила на още!!! kiss2
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #56 -: септември 26, 2007, 13:08:26 »

Здравей Bulechka_TS
виждам че си доста активна във форума и искам да те попитам няколко неща за да те опознаем всичко по добре.
1.Къде живеете в момента имам предвид в кой град
2.Каква работи съпругът ти и ти какво си работила преди да забременееш какво е образованието ви и владеете ли чужди езици
3.Казваш че съпругът ти е Константин а на снимките ти в галерията си написала "аз и денис в университета който ни събра"
ами това е от мен за сега  pleasantry
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #57 -: септември 26, 2007, 13:35:58 »

Мила Bulechka_TS
оттеглям последния си въпрос аз не сам прочела правилно един от твоите отговори blush
но пък се сетих за друг въпрос -
1.От къде идва името Bulechka_TS

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 02, 2007, 12:43:59 »

Здравей Bulechka_TS
виждам че си доста активна във форума и искам да те попитам няколко неща за да те опознаем всичко по добре.
1.Къде живеете в момента имам предвид в кой град
2.Каква работи съпругът ти и ти какво си работила преди да забременееш какво е образованието ви и владеете ли чужди езици
3.Казваш че съпругът ти е Константин а на снимките ти в галерията си написала "аз и денис в университета който ни събра"
ами това е от мен за сега  pleasantry

1. В момента (а и по принцип) живеем в София
2. Съпругът ми в момента рабоити в Софийска следствена служба, и двамата сме вишисти, аз по професия съм дизайнер на облекло, но последно работих като "Сътрудник връзки с обществеността"
3. Не, съпругът ми се казва Денислав, а Константин (така се казва баща ми) е името, което сме избрали за нашето бебе!


1.От къде идва името Bulechka_TS

Ами, на този въпрос съм отговорила много пъти в различни теми, но пак ще кажа:

Bulechka са ми казвали моите родители, когато съм била малка, много ми харесва как звучи и затова го използвам като ник, а и винаги е свободно Wink, а TS са инициалите ми Таня Салапиева, когато се регистрирах още ня бях се омъжила, сега имам още една фамилия!

Благодаря за въпросите, надявам се съм била достатъчно изчерпателна!!! Wink

Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 16, 2007, 18:14:57 »

Таничка как се чувстваш вече като мама?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines