Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 09, 2024, 00:50:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност - 2 част  (Прочетена 138110 пъти)
 
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 19, 2009, 21:33:37 »

ООо,момичета незнам ама аз през цялата бременност се мазах с Мустела и няма да ви казвам колко съм нацепена навсякъде angry.Според мен всичко е до струйрура и до кг Yes
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 19, 2009, 21:34:13 »

Хмммм ти кой лосион си поръча?Аз ползвам маслото,което ви бях показала по-горе и мирише божествено,но пък не попива бързо.Обаче пък кожата после е супер....Друго от серията не съм ползвала и не мога да кажа,но какаовото масло си мирише на ванилия и кокос...
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 19, 2009, 21:41:35 »

jasmine май си много права  good Аз с какво ли не се мазах вече и да чукна на дърво стрийка нямам  pardon Само 1-2 под гърдите, ама ме съмнява, че не са от сега! Ти кога се нацепи, по време на бременността или след раждането?
tonitta ами аз реших да си поръчам от тези, които са специално за бременни-против стрии, уж пак с какао и т.н., ама миризмата е  bad И май ще взема да си поръчам като твоето  pardon
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юли 19, 2009, 21:46:09 »

Ама то и моето е специално за бременни,казали в аптеката,че било най-новото...Смятам да се мажа с него и след бремеността.Но пак предупреждавам,че като се намажеш си стои мазничко дълго време-все пак е масло :girl_wink:Но пък не цапа дрехите,а само оставя аромата си по тях...
И аз очудващо за сега нямам нито 1 стрия,ама да не бързам да се радвам Girl_hide
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 19, 2009, 21:51:59 »

Да, извинявай, не бях обърнала внимание, че си написала по-назад  темата кое точно имаш ти.  pardon Те всъщност са лосион, крем и масло против стрии-ти имаш маслото, а аз-лосиона.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 19, 2009, 22:08:13 »

Гале,аз се нацепих по време на бременността,великото разширяване започна в карая на 6 месец и в 9 бях ужасна вече angry.Днес точно това коментирахме с майка,че това няма махане сял живот и тя има стрии ,така че...ама аз си знаех,че при тея кг нямаше начин да не се нацепя,аз никого на съм имала такива  *db*баджаци pleasantry
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 20, 2009, 08:27:16 »

Лоша работа  angry въпреки, че на теб мила изобщо не ти личеше, дори и да си наддала много килограми. С тези слаби крачета...ти амо на корем сякаш  беше наддала  pardon
Моята майка няма стрии от ражданията, а май дори не се е и мазала  pardon Или и да се е мазала не е било кой знае колко  huhhuh.gif
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 20, 2009, 08:45:32 »

на мен в аптеката една мацка ми препоръча Мама Дона пред Мустела, но тя едва ли има опит. Като чета тук май от Мустела сте по-доволни, а ?
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 20, 2009, 10:28:30 »

  Аз още от началото на трети месец си се мажа с Мустела и засега съм доволна. Първите месеци ми лепнеше, но откакто започнах да се подувам повече кожата ми започна много по-бързо да абсорбира кремовете и след минута-две вече е попило. Стрии нямам засега, но още е много рано да се радвам. Изключително съм доволна от крема за бюст на Мустела. Като консистенция е много лек и воднист и попива моментално. Препоръчвам го искрено. В първите месеци ме боляха страшно много гърдите и ги чувствах ужасно напрегнати и отекли. Още след първото мазане усетих облекчение и на втория ден въобще нямаше болка и напрегнатост вече. След това по някое време ми писна да се мацам с няколко крема и оставих този за гърди полупълен и започнах да мажа всичко с крема срещу стрии. Преди седмица обаче отново го извадих и започнах да го употребявам и смея да твърдя, че гърдите ми видимо се стегнаха и повдигнаха (12см + в гръдна обиколка ми се отразиха и като че ли малко бяха поувиснали милите smile ) и в момента изглеждат прекрасно yahoo
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юли 20, 2009, 11:30:45 »

Ами аз  мога да кажа ,че  не съм доволна от нито един крем нито от Мама Дона нито от Мустела след тоя така видим резултат,а толкова пари за кремове sad
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 20, 2009, 11:42:43 »

Моя доктор каза, че гърдите трябва да се мажат от първия ден в който разбереш защото започват да растът веднага  blum Но питам за съвет, може и друга козметика, да кажете от опит коя е ефикасна smile
« Последна редакция: юли 20, 2009, 11:45:55 от tasty » Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 20, 2009, 12:14:11 »

аз в началото бях с мустела а сега съм с олио против стрии на ikarov-пък ще видим резултата за сега съм доволна
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 20, 2009, 18:35:17 »

tasty Мустела пред Мама Дона  good Мама Дона ми идва малко слабичка на мен  pardon
Активен
sante
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #103 -: юли 20, 2009, 19:32:19 »

Момичета, знаете ли къде мога да намеря олиото против стрии на WELEDA? scratch one-s head
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 20, 2009, 20:24:56 »

tasty Мустела пред Мама Дона  good Мама Дона ми идва малко слабичка на мен  pardon
о, благодаря утре ще взема мерки и ще взема Мустела  good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines