Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 09, 2024, 01:25:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност - 2 част  (Прочетена 138130 пъти)
 
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 16, 2009, 09:58:13 »

оххх, момичета как ме заинтригувахте с тази козметика.... Girl_hide как е възможно да няма нито 1 представител в Бургас  girl_impossible А някой да може да сподели ориентировъчна цена???
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 16, 2009, 11:03:01 »

hukuta   нали ми е подарък,та незнам,но предполагам,че не е много скъп.Така или иначе скоро ще ходя да си купя пак като ми свърши,така че ще видя :girl_wink:Ще разгледам и останалите им продукти и ще докладвам.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #77 -: юли 16, 2009, 11:30:44 »

Не знам стия мазила вече, но на мен ми се реве! Цялото ми дупе се нацери страшно  cray А всяка вечер ръцете ме заболяват от втриваме и масажиране. Дано поне корема не се нацепи. А се чудя и с какво да се мажа след раждането  huhhuh.gif
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 16, 2009, 12:23:37 »

tonitta аз сега се обадих на брат ми да ми купи от София  pardon Смятам да пробвам лосиона за тяло и крема за гърди  good
mariana аз лично изпробвах доста козметика през бременността  huhhuh.gif Смятам, ако Палмърс е хубава серия да мина на нея и за след раждането, а ако не-Мустела и това е! Оказа се, че с нея кожата ми получава еластичността, от която се нуждае!  good Иначе пораженията при мен, за сега (а дано и да няма повече) са 1-2 стрии от долната част на гърдите, въпреки, че не съм много сигурна дали са от сега, защото са бели  pardon та може и от преди да са и да не съм ги забелязала.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 16, 2009, 13:54:20 »

И аз смятам да ползвам Палмърс и след раждане,защото какаовото масло се използва точно п/в стрии независимо в кой период, а и да ви кажа в събота сутринта забелязах няколко червени линии отстрани на корема си и направо изпаднах в шаш,че са стрии и веднага ги намазах с маслото-след 15 мин. ги нямаше.Но не съм сигурна дали пък не съм се почесала и надрала,но пък тогава щеше да остане следа...незнам вече какво да мисля,но поне маслото подейства Girl_hide
Аз си мисля,че стриите ще се появят след раждането като взема да отслабвам-все така става при мен,ама какво да се прави pardon
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 16, 2009, 15:33:58 »

 yahoo имам си Палмърс, ще ми го донесат в събота!!! Нямам търпение да го пробвам и да споделя впечатленията си!  danceg
tonitta на мен много често ми се случва като стана сутрин и си погледна тялото, да имам някоя друга червена гънчица. И аз се шашках в началото, докато не разбрах, че се получават докато спя, от нощницата или чаршафа, ако се понамачкали.....то пусто, нали само настрани спим сега  crazy
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 16, 2009, 16:16:56 »

hukuta браво!Дано останеш доволна good
А за червенините...ами не бяха гънчици или отпечатък,знам аз как става от това,а си бяха червени ивици,като най-долната даже беше като от осмукано =]абе много странно.Мъжа ми вика,че сигурно насън съм се надрала,ама аз нито имам такива нокти,пък и нали щеше да ме заболи..А най-странното е,че сега няма и следа,пу дано не се случва пак.Къш,къш гадни стрии tease
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 16, 2009, 16:18:17 »

Хаха, да. При мен е голяма комедия. Дамаската, с която ми е облечен дивана е на едни релефни ивици и вечер докато си гледаме филмче с мъжа ми аз си полягам на дивана почти по евино облекло сега в жегите. И до ден днешен не можах да свикна и да не си изкарвам акъла като се погледна - релефните ивици ми се отпечатват по цялото дупе и по краката и аз с всичкия си акъл всеки път се ужасявам, че са огромно количество новопоявили се стрии и направо забравям да дишам от потрес докато не се осетя всъщност какво се случва   crazy tease
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 17, 2009, 12:05:10 »

Някой провери ли колко струва това масълце с кокосов аромат, че ме заинстригувахте, ама мисля да пратя на милото сестра му да ми го купи от някой от Софийските магазини, но не ми се иска да остана изненадана от цената  pleasantry
А и да ми кажете попринцип козметиката за бременни по аптеките ли да я търся илипо козметични магазини?!  crazy
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #84 -: юли 17, 2009, 12:53:19 »

Герганчето, по аптеките  good
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 17, 2009, 13:31:09 »

Gergancheto по принцип по аптеките и то по-оборотни, за да е пресен продукта  good А относно Палмърс, вчера брат ми ми купи лосиона против стрии от София, струва 25 лв., ама ги продават по разни бюти шопове и салони  pardon
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 17, 2009, 16:42:35 »

Аз намерих в една аптека (то само в една гледах де) на Мустела няколко продукта и на Чикото Мама Дона имаше, аз като че ли между Мустела и Хипп се двоумя,  кое е по-ароматно, че и аз като Викито обичам да ми мирише  girl_wink
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 17, 2009, 18:30:50 »

Имам ги и трите-от Мама Дона не съм особено доволна  nea, Хип мирише хубаво, ама не ти го препоръчвам за лятото-аз се обринах като се мазах с него в жегата, а Мустела-най ми харесва от 3-те, само дето малко лепне като се намажеш-ама трай бабо за хубост са казали хората  blum
Активен
sante
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #88 -: юли 17, 2009, 18:43:35 »

Да се разпиша и тук и да споделя, че засега съм доволна от Мустела, наистина малко лепне, но не е болка за умиране Wink
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 19, 2009, 21:28:28 »

Момичета, да ви се пооплача  cray....пристигна ми прословутия лосион против стрии на Палмърс, ама хич не мирише хубаво, мирише на зъболекар  angry Иначе като консистенция е много добър, лесно се нанася и бързо попива, като не оставя следи по кожата и я прави много нежна, ама тая миризма направо ме уби!  shok Дали на моя му има нещо или просто така си миришат, кой знае....та оплаках ви се... huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines