Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 03, 2024, 10:58:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност - 2 част  (Прочетена 137722 пъти)
 
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 02, 2009, 18:54:19 »

Момичета, вижте на какво попаднах днес. Някакво ново олио на Eucerin против стрии за бременни  tease
Само от него не съм си взимала още .....  crazy
НЕ че мн мн се мажа, вече все повече ме домързява ...

http://www.eucerin.bg/sensitive_skin_body_care/natural-caring-oil.asp




* natural-caring-oil.jpg (11.78 KB, 115x300 - видяно 5510 пъти.)
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 03, 2009, 10:59:25 »

Момичета пускам тук един линк с продукт, който не съм използвала, но го сподели едно момиче от другия форум give_rose. Но колко помага просто незнам и не познавам никой, който да го е ползвал. Но според мен е за след бременност.
http://www.callsell.tv/shop/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage_beauty/product_id,78/category_id,6/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,4/vmcchk,1/lang,tr/
Има голяма разлика в цените crazy:
http://www.telemarketing.gr/default.asp?pid=5&itm=5786&ct=121&la=2
« Последна редакция: април 03, 2009, 11:03:07 от aleksa_sm » Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 26, 2009, 18:04:49 »

аз използвах през първата си бременност лосион за бременни на Plamer's и сега искам да си го купя пак. Във Варна го продават само на едно място, не съм ходила още но ще отида. Каква е цената знаете ли че предния път ми беше подарък-в интернет по западните сайтове върви около 6-8 $ така ли е наистина. цената му тук до 15 лв. ли е?
« Последна редакция: април 26, 2009, 18:16:16 от Vanity » Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 27, 2009, 09:41:12 »

Аз сега ползвам олиото на Хип и съм доволна и много хубаво мирише
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 27, 2009, 15:00:26 »

и аз много го харесвам. В момента ползвам крема на Авент, но малко трудно се нанася.
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 12, 2009, 11:12:07 »

Оставам твърдо на Мустела в комбинация с някакво олио.
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 12, 2009, 15:56:34 »

намерих си Palmer's и съм на него отново струваше 25 лв-мисля че е по добре масажен лосион отколкото олио лятото.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 12, 2009, 22:40:42 »

 И аз съм на Мустела, за бедра и за гърди. За сега не мога да се оплача, но от опит зная че пораженията настъпват или накрая или след раждането. Не мисля че олиото ще е добър вариант за предстоящите горещини, но тя кожата ще си покаже.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #38 -: май 13, 2009, 14:50:56 »

В момента и аз съм на олиото на Хип  good Мажа се само вечер, че сутрин не ми се разправя, а и то изисква повече размазване. Сега мисля да взема някакво кремче. Преди съм пробвала Перкуталфа, но сега се чудя пак ли него, нещо друго ли  scratch one-s head
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 13, 2009, 18:54:40 »

И аз в момента съм с олиото на Hipp,но лятото доклокото знам не е хубаво да се ползва олио,за това ако може някой да ми препоръча някакъв лосион,ще съм много благодарна! Sunshine
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 14, 2009, 14:25:41 »

Момичета, не знам тук ли е мястото за моя въпрос, пък и аз все още не съм бременна, но ме интересуваше вие дали ходите на козметик по време на бременността за почистване на лицето? Хайде там разните маски, пара и масажи едва ли нещо могат да навредят, обаче с йонофорезата как стои въпроса, някой има ли информация? Благодаря предварително и леко бременеене и хубавеене на всички.  smile
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #41 -: май 15, 2009, 07:22:32 »

Scarlett за йонофорезата не мога нищо да ти кажа, понеже никога не съм си правила. Иначе почистване и маска няма проблем. Но доколкото съм чувала тя се прави попринцип есен, когато няма вече силно слънце.
Вчера си взех Мама Дона на Чико. Вече два пъти се мазах и ми се стори добре. Хубаво мирише, не остава филм по кожата, попива добре. Дано има и ефект!
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 16, 2009, 09:19:36 »

   Аз ползвам 9 месеца на Мустела по препоръки на доста приятелки. Мирише съвсем деликатно и приятно и кожата става страхотно мекичка и гладка от него, но има и проблем. Не знам дали аз нещо не правя като хората - много слагам или не знам как да го втрия добре, или пък просто кожата ми не иска да попие... След всяко нанасяне лепна ужасно. На допир с ръце почти не се усеща, но легна ли си в леглото вечер като стана до тоалетна чаршафа си тръгва с мен, така е залепнал за д-то ми. Отделно и че всякакви микроскопични мъхчета от дрехи ми полепват по намазаните части през деня и като поиска някой да ми види пупата и гордо я изпъча вдигайки блузка картинката е ужасна - цялото шкембе е покрито с въпросните мъхчета и изглежда все едно съм се къпала за последно миналото лято. Просто гадост. Споделете вие впечатления за Мустелата. Само при мен ли е така?
   Мисля си да си взема и маслото на Икаров за да го редувам с Мустела, че тя ми идва малко скъпичко (около 2-3 тубички на месец, а те са по 36-40лв), а с тия максимални осигуровки, които си внасям и покрай ремонтите в къщи заплатата ми хич я няма sad  Икаров мазно ли е и лепкаво или попива бързо?
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 16, 2009, 10:13:20 »

Според мен всичко се свежда до самата кожа податлива ли е на стрии,целулит и др какъвто и крем да се маже пак ще има поражения
Аз се мажа от 3 месец с какво ли не седя мазна да попия сумати време и елате да видите за какво чудо става въпрос като надрана от котка съм  angry
Няма спасение ама като искаме бебчета ще се примирим =]с тези екстри
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 16, 2009, 10:27:52 »

И аз се мажа с какво ли не и съм доста редовна в мазането - по 1-2 пъти на ден като единия път задължително е със зехтин, обаче вече имам 2-3 забележими стрии на гърдите. Иначе на бедрата и дупето все още нямам, но и не съм почнала да качвам сериозно там.  Единствено корема ме притеснява понеже расте главоломно, пъпа ми е изскочил все едно ще изхвръкне sarcastic , а тепърва ще расте.
Addri мога да ти препоръчам нещо друго като алтернатива на маслата на Икаров, понеже те са малко като милилитри, а излизат скъпо и една тубичка за нищо не стига. Има една марка всякакви масла Olitalia - има ги по щандовете в Билла до зехтините - значи имат всякакви масла - от гроздови семки, царевични масла, от маслини, от ленено семе, от сусам и т.н.  и горе долу бутилка от 1л. излиза около 10лв., а са на същия принцип като маслата на Икаров, които обикновено са по 50мл.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines