Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 01, 2024, 11:59:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност - 2 част  (Прочетена 137582 пъти)
 
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юли 23, 2010, 14:24:26 »

Мустелата я бяха спрели, заради смяна на опаковката (така ми казваха в аптеките преди месеци), но вече е налична и аз от няколко седмици я ползвам. За сега съм доволна, т.к. кожата ми е мека и еластична, а и бързо попива и не оставя следи по дрехите, за разлика от Eucerin, който ползвах преди това.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #196 -: юли 24, 2010, 11:33:40 »

Някой да ми препорьча нещо против стрии немазно и подходящо за адски горещини ?? (за успокоение на сьвестта)
 give_rose give_rose give_rose
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юли 24, 2010, 12:23:14 »

Инче,има много продукти против стрии-щом не искаш да е мазно ,вземи си някое лосионче ,а не олио.Незная какви има в Италия де.
Аз разсъждавам като при бебетата.Аз мажа зимата с олио,а лятото с лосионче-мляко pardon
Подзрави на Италия smile
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #198 -: юли 26, 2010, 09:17:10 »

Ина, аз си купих кокосово масло. Изглежда мазно, но всъщност доста бързо попива и мирише много леко. Освен това няма консерванти и оцветители!!!Преди да го ползвам го поставям за малко в гореща вода,за да омекне./то се втвърдява, когато седи в хлаилника./

http://www.kukuriak.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%BE/
/Ползвам първия продукт, но съм чувала че продават и натурално кокосово масло на калъп в аптеките.Разтапя се на водна баня./

Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юли 26, 2010, 09:22:31 »

Ина, аз ползвам Pregnacare и съм много доволна good защо не пробваш с него Wink
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: август 07, 2010, 13:13:24 »

Дами,някоя от вас да е ползвала олио против стрии на Eucerin?
Аз си го купих и смятам да го ползвам,но в аптеката ми казаха да се ползва след третия месец.
Чудно защо след 3м.....?
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: август 07, 2010, 17:22:36 »

dodo23 аз ползвах олиото мисля, че някъде от втория месец, но да ти кажа изобщо не съм доволна, т.к. не попиваше и ми оставяше петна по блузите. А това за третия месец не са ми го казвали, но си мисля, че ако е вредно по-рано ще пише на кутията crazy
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: август 07, 2010, 20:29:02 »

Зори,благодаря за мнението! give_rose
Листовката е само на немски и ще търся някой да превежда.На самата кутийка има съвсем обобщена информация,в която не пише да пречи.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #203 -: август 08, 2010, 20:05:20 »

Четох листовката на френски в нета, не пише да има ограничения. Даже е специално отбелязано, че е продукт адаптиран за бременни.

Ти не пита ли защо не ти го препорьчват през пьрвите 3 месеца?
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: август 09, 2010, 04:26:43 »

Аз си направих крема, който ellie-bellie беше споменал, то всъщност нее крем , а си е от натурални масла. Полвам го вече няколко дни. Много бързо попива в кожата(може би, защото аз съм с много суха кожа). Адски съм доволна.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: август 09, 2010, 09:05:55 »

Момичета помагайте, че съм се отчаяла  angry
Кожата на корема ми е толкова суха, че прилича ей на това    без да преувеличавам  nea
Мажа се с какво ли не и нищо не я хидратира - то не беше Джонсън, то не беше Мустела, то не е мас, сега взех едно на Палмърс - уж било много хубаво, ама същата работа, гадория.
Мири, може ли да споделиш какви са тези масла, които Ели е препоръчала?
« Последна редакция: август 09, 2010, 09:15:19 от fiamaa » Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #206 -: август 09, 2010, 09:23:26 »

Аз се мажех с хидратиращт крем (беше някакъв бебешки) и веднага след като попие, след около минута, нанасях обикновенно студено пресоване бадемово масло. Установих, че има страхотен ефект и върху ръцете ми, които през зимата изглеждаха точно като картинката която си показала, а само след няколко дни мазане се оправиха напълно.
Имай предвид, че маслата хидратират по-добре от "леките" кремове и лосиони.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: септември 10, 2010, 13:47:53 »

момичета какво ще кажете за козметичните процедури по време на бремеността?
чета доста противоречиви мнения, но да не се прави кола маска защото болката предизвиква контракции, това ще рече че в края на 9 месец ще приличаме на горили pleasantry
на козметик ходите ли? познати ми казват че не е хубаво ад се ходи (но неми дават основателна причина), козметичката казва че няма проблем(но за нея това са пари).
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: септември 10, 2010, 14:01:32 »

Ечи, аз си ходя на кола-маска, може би само в 9-я ще опра до самобръсначка  smile и ще карам по памет дето се казва smile. Ходя си и на масаж на гърба, без кръста, но заради стоенето цял ден на стол гърба ми е мн зле :(И на почистване на лице ходя, абе общо взето продължавам както преди, казаха ми че не било хубаво при почистване да е предварително с парна баня, но мен ме държат просто по-малко време.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: септември 10, 2010, 18:06:56 »

За кола маска-та не бях чувала ,че може да предизвика контракции. Аз лично ползвам епилатор, който върши същата работа като кола маска. Иначе си ходя на масажи, а от както съм бременна, не ми се налага да ходя наозметик, кожата много ми се изчисти. От време на време слагам по-някоя хидартираща маска, когато се сетя. Иначе продължавам да ползвам същитет кремове . Единствено , кожата на тялото много ми се изсуши и сега ползвам разни масла 2 пъти на ден.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines