Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 05, 2024, 21:02:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност - 2 част  (Прочетена 137973 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #135 -: март 05, 2010, 16:39:11 »

Аз знам че самото зърно не е хубаво да се маже с каквото и да е било преди 9 месец!Аз даже като си мажа гърдите и понякога когато леко докосна и зърното и бързам да го забърша!Не съм се интересувала още,ама ще трябва,зашото знам че в деветия месец се подготвят за кърменето!
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 05, 2010, 16:41:58 »

Моите понякога са много сухи (зърната и около тях) и ако не ги мажа ще започнат да се лющят  pardon , което повече ме притеснява . Не наблягам да ги мажа специално, ами така си мацам наред  tease
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #137 -: март 17, 2010, 16:10:09 »

Мацки,аз да ви питам сега относно мазането!Вчера ми свърши олиото за мазане и днес искам да си взема нещо което да продължавам да се мажа и се чудех какво! *crazy*Тъй като до сега съм ползвала много неща,а и стигнах до извода че е важно кожата да се хидратира,независимо дали продукта е скъп или евтин!Даже съм се мазала и с бебешкото олио на нивеа!
Та преди малко прочетох някъде,че една мама е ползвала бебешкото олио на Бюбхен!Може ли според вас?
Аз лично исках да си взема на Палмерс,ама го няма в аптеките,а в козметичните салони където го доставят го нямаха точно това за бременни!
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 17, 2010, 16:25:00 »

Руби, аз имам такова на Palmers, като вакса е едно такова твърдо. Аз също чаках да го доставят и бях решила да го поръчвам от amazon вече, ама в крайна сметка не се наложи. Ако искаш, погледни там, има ги продуктите и излизат на същата цена, каквато са тука. Само недостатък е, че се почаква за доставката. А иначе на мен ми казаха, че от по-евтините Кокона и майка (нещо такова беше) е хубаво и плътно и са доволни, ама аз не съм го ползвала. Иначе имам и на Galenic, супер е, много ми харесва, не мирише така гадно като Мустела. Така че имаш голям избор в мазилата. Успех!  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #139 -: март 17, 2010, 16:34:29 »

Аз имам избор,ама това е че ако го поръчам по амазона няма да има смисъл!Нямам много време да го ползвам!аз затова питах за това на Бюбхен!Ако не ще си взема пак едно бебешко олио на нивеа!Не ми се дават сега много пари на края и да ми остане!А за Палмерс къде ги има в Амазон!та аз ако е така ще поръчам за след раждане серията crazy!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #140 -: март 17, 2010, 16:52:03 »

 vilence ,а ти това ли ползваш???
Сега като го преведох и пише че е за стрии по време на бременост и след нея!Значи маи става и за после!На твото какво пише???Ние сега ще пускаме поръчка за гимнастиката и ще си поръчам и това! danceg


* 31sS0GNnDRL._SL160_AA160_.jpg (6.08 KB, 160x160 - видяно 2374 пъти.)
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 17, 2010, 17:43:33 »

Рубин , то и друго да си вземеш, може да си го ползвах след раждането, ако ти остане
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 17, 2010, 17:47:36 »

Рубин, ако става въпрос за най-евтино, с обикновен зехтин да се мажеш, няма да сгрешиш!  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #143 -: март 17, 2010, 17:53:40 »

За сега ще си ползвам бебешко олио докато ни пристигне поръчката,а след това може би след 10-на дни ще се мажа със палмерс,а и след раждане ставало! good
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 17, 2010, 17:59:33 »

Рубин, ако става въпрос за най-евтино, с обикновен зехтин да се мажеш, няма да сгрешиш!  good
Мхм, аз като си чаках едното мазило и 2-3 дена се мазах със зехтин и ми беше много хубаво на кожата . Само дето малко по мазничко е и трябва повечко време за да попие, иначе бях доволна  good
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 17, 2010, 18:47:22 »

vilence ,а ти това ли ползваш???
Сега като го преведох и пише че е за стрии по време на бременост и след нея!Значи маи става и за после!На твото какво пише???Ние сега ще пускаме поръчка за гимнастиката и ще си поръчам и това! danceg

Да, моето е точно такова и става и след бременността, то е доста мазно и мирише много приятно на какао. Напиши в амазон Palmers и ще ти излязат продуктите. Иначе да, поне седмица ще го чакаш, докато дойде, ама наистина и зехтина върши същата работа, ти поне си в къщи, само дето е доста мазен.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #146 -: март 17, 2010, 19:06:47 »

Да мила vilence ,мерси!Аз ги намерих вече и мисля да си поръчам 2 от него,макар че било много икономично! *THUMBS*Става и за след бременост и мисля и тогава да го ползвам!
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 17, 2010, 19:10:46 »

Наистина е мноооооооого икономично, не мисля, че ще имаш нужда от 2 опаковки, ама ти си знаеш. Аз слагам по не много, а се размазва на достатъчно площ.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #148 -: март 17, 2010, 19:50:12 »

Аз мисля да го ползвам след раждането!То е и за получени стрии след раждане! *crazy*Доколкото разбрах около 3 месеца изкарва едната опаковка!
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 17, 2010, 20:04:23 »

Да, и за след раждане е. Все пак зависи до голяма степен какво количество нанасяш и колко често, но консистенцията е такава, че е супер икономично. Аз не бих взимала предварително 2, ама ти си знаеш най-добре.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines