Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 09, 2024, 00:38:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност - 2 част  (Прочетена 138103 пъти)
 
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #105 -: юли 21, 2009, 15:26:45 »

аз в началото бях с мустела а сега съм с олио против стрии на ikarov-пък ще видим резултата за сега съм доволна


Е, това олио така мирише  bad Един път съм се мазала и мъжа ми щеше да ме изгони от спалнята. Сега и аз съм в чуденка какво да взема вече  huhhuh.gif Снощи доизмазах олиото на Хип и сега съм само с това на Икаров. Чудя се дали да търся маслото на Тонита или да взема Мустела двойно двействие против стрии?
То май резултата ще е един и същ  angry
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 21, 2009, 15:28:41 »

Е двойното действие не е ли за вече образувани стрии???
Моя доктор каза, че за гърдите трябва да си ползвам специална за гърди за да не се отпускат, щото при тях не е проблема само със стриите.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 21, 2009, 15:35:15 »

За отпускането на гърдите по време на бременност-мисля че няма такова нещо nea.Те просто растат и се наливат pardon но не увисват!
Увисването ,в повечето случаи,се поличава след това от рязко прекъсване на кърменето.Но ако одбиването става бавно и постепинно,не би трябвало да има проблем good
А аз гърдите си ги мазах с олиото на Хип-без зърната,разбира се.И там нямам стрии pardon Но пък си имам други,въпреки интензивно мацотене sad
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #108 -: юли 21, 2009, 15:37:46 »

Ето това имах в предвид
http://www.framar.bg/%D0%BC%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B8-200-%D0%BC%D0%BB-pid30001124.html
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юли 21, 2009, 15:37:59 »

Ми моя лекар така ми каза че е важно да се мажа още от началните месеци и то не просто с кремче против стрии, а да е за гърди, ама той е мъж smile едва ли разбира толкова колкото препатилите затова питам
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юли 21, 2009, 15:48:12 »

Майче, защо без зърната? Така или иначе е възможно и до там да отиде от мазилото (независимо какво е) в процеса на мазане. Специална причина ли има?
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 21, 2009, 15:57:58 »

Ами не е хубаво,защото така се омекотяват и изнежват допълнително зърната...а не е хубаво след това за кърменето pardon
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 21, 2009, 16:16:50 »

Ми моя лекар така ми каза че е важно да се мажа още от началните месеци и то не просто с кремче против стрии, а да е за гърди, ама той е мъж smile едва ли разбира толкова колкото препатилите затова питам

Малко по-нагоре съм писала за крема за гърди на Мустела. Прочети за да не се повтарям. Докторът ти е напълно прав. Аз го открих след опити и експерименти със себе си.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юли 22, 2009, 11:22:05 »

Момичета, знаете ли къде мога да намеря олиото против стрии на WELEDA? scratch one-s head

Веледа ги има в по-големите аптеки, като Ремедиум например.

Тая марка напоследък навлезе и много я хвалят. Аз много  се чудех дали да си взема на Веледа масло за перинеум  huhhuh.gif (да, и такова нещо имало). Обаче струва 20лв. и като му прочетох състава - бадемово масло и още нещо. Затова си взех направо бадемовото масло на Икаров за 2лв.

За отпускането на гърдите и аз се притеснявам, според мен няма начин да не се отпуснат, колкото и бавно да го отбиваш детето. Все пак се пълнят, ако кърмиш. И после стават сигурно по-увиснали (ама да не говоря като не знам де).

А за стриите - аз си мисля, че е по-вероятно да се нацепиш след раждането, когато вече коремът се отпусне. И освен това си е генетично предразположение до голяма степен. Аз ползвам Мустела с двойно действие или олиото на Чико. Но нито едното, нито другото съм го измазала, а ги купих като разбрах, че съм бременна. Не се мажа много редовно  blush
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 22, 2009, 13:59:24 »

No4ko нали знаеш че има Мустела и за след раждане. Аз мисля да си я купя предварително, за да мога да мажа веднага след това.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юли 22, 2009, 14:01:37 »

Тая марка напоследък навлезе и много я хвалят. Аз много  се чудех дали да си взема на Веледа масло за перинеум  huhhuh.gif (да, и такова нещо имало). Обаче струва 20лв. и като му прочетох състава - бадемово масло и още нещо. Затова си взех направо бадемовото масло на Икаров за 2лв.

Това нещо е с цел да не се разкъса перинеума така ли? Да стане по еластичен....? Правилно ли съм разбрала?
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юли 22, 2009, 14:04:48 »

Да,Гери,точно за това good
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юли 22, 2009, 14:39:36 »

Наистина има крем на Мустела за след раждане, но пък и на този срещу стрии пише да се използва още месец след раждане, та не знам да ги редувам ли сутрин и вечер като му дойде времето или да се мажа месец с едното и после да почна другото
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юли 22, 2009, 17:09:57 »

Това за перинеума е много интересно. no4ko24 , значи ти се мажеш там само с бадемово масло, така ли, без да смесваш с друго? 
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 22, 2009, 17:52:13 »

Това за перинеума е много интересно. no4ko24 , значи ти се мажеш там само с бадемово масло, така ли, без да смесваш с друго? 


Ами аз честно казано не съм много от редовните, веднъж два пъти съм се мазала  blush Но да, само с бадемовото масло.

Герганче, точно за да стане по-еластичен ужким и да не се разкъсва. Ама дали ще има някакъв ефект - съмнявам се. Аз и Кегеловите упражнения гледам да ги правя от време на време, но то си трябва редовно.

Дарлинг, знам го този крем, вече имам 3 мострички от него, така че живот и здраве да родя и ще го пробвам.

Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines