Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:15:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви цветове ще използвате?
Ярки
Пастелни
Ярки и пастелни
Пастелни с весели/ярки мотиви
Още нямам идея

Страници: 1 ... 16 17 [18]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Детската стая  (Прочетена 225932 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: май 22, 2015, 15:42:50 »

Пънки , Ники спи на ниското легло с преградата. Купих я отделно. Че той много се върти и блъска. Иначе цвета го боядисахме в месеца , в който забременях с ники.тогава слагахме и климатиците. Нямахме идея че ще имаме 2 деца. ние строихме къщата. Иначе така най малко духа на спящите климатика. Другия вариант беше едното легло да е на мястото на гардероба, но тогава щеше да духа.
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #256 -: май 23, 2015, 08:42:50 »

Стаята е прекрасна. Руми, може ли да те питам от къде взехте лампите, тъй като точно тези двете съм ги харесала в немския ибей, та ако ги има някъде тука в бг да ги видя и да направя сравнение, коя от двете е по-голяма и свети по-добре...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 23, 2015, 09:27:18 »

Руми, честито! Много е хубава! Дано скоро се изпълни с детски смях на Ники и сестричката му! А тя веднага ли ще отиде при него или по-нататък?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 23, 2015, 11:32:09 »

Радвам се че ви харесва.
Туити,  лампите са от магазин Орион.http://lightluxury.bg/  всички лампи са ни от тАМ.  Испански са на Далбер.  Може да разгледаш каталога. В каталога има и дръжки от същата серия за мебели и аз исках да поръчам за мебелите , но чак октомври могат да ми ги доставят.
Фани, сега там ще спят Ники и мъжа ми, те вече спят . Бебето ще е с мен в спалнята. Имаме кошара и скрин. Там спеше Ники до преди месец. От приятели с 2 деца знам че е почти невъзможно да спят заедно. По план мисля следващите 2 г. Така да спим.
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #259 -: май 23, 2015, 11:41:25 »

Много благодаря smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #260 -: май 23, 2015, 12:37:59 »

Руми, много е свежа стаята. Страхотни цветове! heart
Пънки, Руми е права. В нашите климатикът е точно над едната спалня. Дори и да е насочен надолу, няма как да блъска в спящите. Обхватът не е чак толкова голям. Виж, на отсрещната стена наистина духа. Поне ние така го нагласяме - зимата да духа надолу, лятото - нагоре, заради свойствата на топлия и студения въздух.
Активен
btrend
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #261 -: август 05, 2016, 11:55:24 »

Здравейте, аз имам един въпрос свързан с паркет- гледах в сайта на Сико - https://siko.bg/laminiran-parket/detski-laminat.html детски ламинат. Някой има ли представа какво точно е това чудо и с какво е по-различнен този от нормалния ламинат?
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #262 -: август 21, 2016, 21:07:17 »

Според мен е същият като обикновения. За детската стая взех ламинат от http://www.carpetmax.bg/laminat/ , доста е качествен. Две години вече сме с него и е в перфектно състояние. Така че няма значение дали ще вземеш детски ламинат или обикновен, важното е да е по-висок клас и повече милиметри.
« Последна редакция: август 21, 2016, 21:09:09 от rostislava221 » Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #263 -: август 28, 2016, 22:05:46 »

И според мен няма разлика. Вземи си този, който мислиш, че е по-качествен.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines