Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:11:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви цветове ще използвате?
Ярки
Пастелни
Ярки и пастелни
Пастелни с весели/ярки мотиви
Още нямам идея

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Детската стая  (Прочетена 225934 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: април 23, 2015, 06:56:36 »

Да, аз всъщност не знаех на кой детето на колко точно е и колко е високо, затова писах за столчето-стъпало. Не помня от кога го ползва, но със сигурност не е била 80-90см наистина.
Както и да е, просто мисълта ми беше да е нещо стабилно, а не въпросните пластмасови с крака. Поне да е дървено. Мое мнение.

Аничка, Леа каза ли ти защо не харесва стаята, заради цвета ли? На мен много ми хареса, с удоволствие бих спала в такава, ммм.... heart И на Ели е нещо подобно стаята, дано реакциите са положителни, още не я е виждала Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #226 -: април 23, 2015, 08:14:34 »

Аз не обичам розово blush , обаче стаята ми харесва и то много. Всеки детайл е важен. Гардеробът е в ниша, нали?
Попаднах тези дни на хубави дървени столчета и маса по поръчка. Да видим дали ще се впишем в бюджета, че майка напъва тя да плаща pardon Ще има и куриер - нямам избор.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #227 -: април 23, 2015, 12:11:37 »

Прекрасна е  heart heart heart

Само чаршафьт не ми харесва лчино на мене, но Марта ако види тая стая… Сигурно това е стаята на мечтите й  girl_in_love
Мебелите са страхотни, обожавам ги. Откьде са?
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: април 24, 2015, 15:30:13 »

Леглото, нощното шкафче, раклата и високия шкаф ги купихме от кумовете. На 10 години са. Измих ги с вода и сапун и са като нови.
Матракът е нов.
Чаршафите са тези:

Покривалото е наистина на Дисни, но е подарък от нашата любима леля Надя и на Леа много и харесва, за това остана.

Гардеробът е вграден в стената. Ето така изглежда горе долу (снимката е от бебешката стая):


Защо Леа не и хареса? Преполагам, защото очакваше всичко да е лилаво.
Аз я питах как иска да се боядиса стаята и тя каза - "puple, all"  Girl_hide

Започнах да търся и да й показвам различни стаи и на нея й бяха харесали тези двете :


Сайтът е много готин и пълен с идеи: http://www.mywonderfulwalls.com/products/perfectly-princess-stencil-kit



На мен лично много ми харесват стаи от този род:
Но реших, че за дете на 3-4 трябва да е по-забавана, по-весела стаята, а и на нея уж и харесваше.

На сайта с принцесите розово-лилавия цвят изглеждаше не толкова розово, имаше номерата на боите с инструкции как да се направят хълмчетата. Обаче розовото излезе малко по-ярко smile

Другата грешка, която направих е да залепя лепенките без Леа. Тя влезе в стаята, отлепи ги и ги занесе в нашата стая. Там стояха има няма 1-2 седмици. Оставила беше само лилавата фея. Каза, че искала "лепенки с коли"  pleasantry Купих аз лепенки с колите, но преди да и ги покажа, една събота и предложих да пробваме да залепим отново феите в стаята. Тя се зарадва и сама ги нареди.

Не купих лепенките с принцесите, защото бяха много скъпи, а и се рисуват по шаблон. Нямахме това време и ми се сториха неразумно скъпи. Лепенките, които избрах са феи и са светещи в тъмното, както и на много разумна цена - $5. И не са на Дисни.
« Последна редакция: април 24, 2015, 15:35:54 от Anichka » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #229 -: април 29, 2015, 20:43:05 »

Някой слагал ли е стикери за стена? Харесала съм едни ама направо разкошни, обаче се чудя какво става като решиш да боядисваш? Трудно ли е сам да ги сложиш?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: април 29, 2015, 21:18:47 »

Ами махаш ги и боядисваш. Без да ги махаш трудно ще ти се получи. Аз лично не съм опитвала  pardon Може да си ги сложиш сама с малко помощ от друг ако са големи, че да не изкривиш картинката. Ние имахме в стария апартамент, имаме и на село.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #231 -: април 29, 2015, 23:18:07 »

Те предполагам че се махат лесно?Под сам имах предвид и аз и ММ, а покриват ли излюпена боя? Че одрасках едната стена жестоко с люлеещия се стол blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: април 30, 2015, 07:00:35 »

Зависи колко голяма е драскотината, ако е само по боята, ще ти я покрие. Махат се лесно - да!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #233 -: април 30, 2015, 08:18:47 »

Мариолка, ние имаме стикери. Много лесно се слагат и много лесно се махат. Не отлепят латекса. Даже на нашия на места лепилото явно започна да изсъхва и сам се поотлепя, та се налага да го натискам. Покриват много добре, зависи само колко "дупки" има самият стикер.
Ето го нашият. Имаме и едни, които са като гумирани. Лепят се с двойнолепяща лента. Леки са и по много малко искат, за да се задържат на стената. Мога и тях да ти ги снимам.


* Picture 031.jpg (55.12 KB, 1000x562 - видяно 410 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #234 -: април 30, 2015, 08:34:43 »

аз съм харесала тези



Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #235 -: април 30, 2015, 08:37:50 »

Хахаха, супер закачливо е Bravo
Ако имате латекс останал, с четка за рисуване може да позапълниш драскотините. После като лепнеш стикера, той е отвлича вниманието и ще трябва много да се заглеждаш, за да видиш корекциите. Най-много да напаснеш някоя маймуна да е на мястото на драскотината smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: април 30, 2015, 08:39:31 »

И ние имаме стикери. Малко ни свалиха латекса, като Алекс ги отлепя, но пък иначе създават много уютна атмосфера в детската!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #237 -: април 30, 2015, 12:13:28 »

Мариолка, пусто любопитство... blush Сега се връщам от един магазин (много голям) за козметика. Та имаше и двата стикера, които си харесала. Единият беше на 8,99 лв, а другият на 19,99 лв. Само че ми направи впечатление, че май не стават чак толкова огромни като на снимката. И нашият беше показан, че уж ще е над цяло детско легло, а като го сглобиш (или разгледаш размерите внимателно) съвсем не отговаря на картинката.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #238 -: април 30, 2015, 14:20:01 »

Някой от веригите ли е магазина? А са гледах пак одрасканото и е много ниско та ще ми трябват няколко? Аа аз размери ще искам. Ще гледам и други ама тия маймуни на жълтата стая много ще отиват ...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #239 -: април 30, 2015, 14:32:43 »

http://elitis.bg/%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE
Елитис е магазинът.
Имай предвид, че някои от стикерите имат бяла лента по края. За нашия имаше предупреждение в сайта, че има такава лента. Като ми пристигна, се оказа, че е на много малко места. С една ножичка за нокти го поизрязах. Играчка е, но иначе не става на тази бананова стена.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines