Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:04:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Rossistela  (Прочетена 11724 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 13, 2007, 15:11:36 »

Благодаря ти за отговорите!  give_rose
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 23, 2007, 13:27:41 »

Роси , сега и аз да задам няколко въпроса  smile
1. Би ли простила изневяра
2. Смяташ ли ,че в днешно време децата са прекалено разглезени и какви средства използваш при възпитаването на дъщеря си?
3. Кои са най-големите ти страхове?
4. Ако имаше възможността да изживееш още веднъж живота си  би ли променила нещо ?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 23, 2007, 13:33:33 »

Роси, ето няколко въпросчета и от мен: Wink

1. Планирате ли второ бебче?
2. Какво е първото нещо, което купи, когато разбра, че си бременна с дъщеричката си?
3. На кого разчиташ повече на своите родители или на родителите на половинката ти?
4. Какво и на кого не би простила никога?
5. Какво би простила в иметона любовта?
6. Какво обичате да правите, когато сте всички заедно в къщи?
7. Как релаксираш?

Е, това е за сега!!! give_rose
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 01, 2007, 14:35:13 »

Извинявам се,не бях видяла,че има още въпроси тук give_rose
1. Би ли простила изневяра
По принцип мисля,чи бих простила,но не бих преглътнала и никога не бих забравила!Слава богу,че не съм се сблъсквала с подобна дилема и имам страшно отговорен и стабилен мъж smile

2. Смяташ ли ,че в днешно време децата са прекалено разглезени и какви средства използваш при възпитаването на дъщеря си?
Не смятам,че са прекалено разглезени.Много ме е яд,когато хората,предимно родителите,бъркат детските игри и безгрижие с глезотене!Не можеш да очакваш едно дете да мисли и действа като възрастен.Най-правилно е родителят да опознае детския свят и честичко да поглежда през очите на детето,тогава наистина всичко ще бъде много по-лесно и неизнервящо!Не обичам майки,крещяши по улиците на децата си,че искат от любопитство да пипнат тук и там и не вървят накъдето им казват.Не обичам майки,които все повтарят,че са страшно уморени,не издържат вече,карат се с бащите,че не им помагат!При по-малките дечица нещата трябва да се поднасят леко,под формата на игра,а не с крясъци,заплахи или дори още по-лошо-бой!

3. Кои са най-големите ти страхове?
Не се поддавам много-много на чери мисли.Най-,най- ме е страх от болести,просто не е истина как една тридневна температура на детето ти се отразява на психиката girl_impossible


4. Ако имаше възможността да изживееш още веднъж живота си  би ли променила нещо ?
Може би да-както казват хората-да се върне времето,но със сегашния акъл...Всъщност,мисля,че всяко нещо води към друго и често едно зло всъщност е урок и води към добро smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 01, 2007, 14:47:27 »

1. Планирате ли второ бебче?
Да,тъй като съм със секцио,препоръчителния срок от раждане до забременяване е две години,смятаме да поработим за второ малко след сватбата girl_wink

2. Какво е първото нещо, което купи, когато разбра, че си бременна с дъщеричката си?
Не купихме нищо предварително!Нито едно чорапче smile А,всъщност-купих доста книги и списания за бременност и майчинство Wink

3. На кого разчиташ повече на своите родители или на родителите на половинката ти?
Зависи за какво-в работата ни помагат доста неговите(всъщност свекито е на заплата при нас),но пък никакви ги няма при детето pardon Отглеждаме си я предимно ние,рядко я оставяме,но когато се наложи-за по няколко часа я оставям на майка ми.Не съм на принципа "Който има внуче да си го гледа" и много мои приятелки ми се чудят за това crazy

4. Какво и на кого не би простила никога?
Мисля,че няма такова нещо-лесно забравям лошото.

5. Какво би простила в иметона любовта?
Ежедневни проблемчета от битов характер.

6. Какво обичате да правите, когато сте всички заедно в къщи?
С малката-да си играем,да си "бърборим",забавляваме се.Когато тя спи-вечеряме,гледаме някой филм,обсъждаме разни нещица и разни други неща.... blush

7. Как релаксираш?
Всъщност,обичам да релаксирам активно,т.е.-не лягам на дивана,а по-скоро се занимавам с нещо,което ми доставя удоволствие smile Много не обичам да бездействам.

 give_rose

Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 01, 2007, 14:58:38 »

благодаря ти за отговорите
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #21 -: юни 08, 2007, 22:50:10 »

Кога и как почувства, че си "готова" за брак ?
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 09, 2007, 07:56:56 »

Кога и как почувства, че си "готова" за брак ?

Както казват нашите приятели "Вие без брак сте много повече от женени!"
"Готова" ,щастлива и невероятно приятно изненадана се почувствах,когато изненадващо той ми предложи с пръстен на единадесетата годишнина от връзката ни в една романтична,романтична вечер!
 heart
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines