Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:28:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Rossistela  (Прочетена 11726 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« -: май 02, 2007, 13:44:57 »

Rossistela е наред на стола с 3 номинации  blum

докато чакаме Юлето да отговори на зададените въпроси, аз ще питам Rossistela  smile

и така.... Мила, промени ли се много живота и ежедневието ти след раждането на бебчето и в каква насока?
« Последна редакция: май 07, 2007, 22:47:59 от fiibi_bg » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 02, 2007, 14:05:04 »

въпроса ми е към Rossistela !!!!!

1. защо решихте първо бебока и после сватба !!!!! smile
2. ще правите ли сестричка или братче на вашата  принцеска !!!!

номинирам soleicito да застане на горещия стол !!!!!!! smile
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 02, 2007, 14:21:29 »

Rossistela,ето и мойте въпросчета:
1. Кое е качеството,което цениш най-много в бъдещия си съпруг?
2.Вярваш ли в сентенцията,че добротата ще спаси света?
3.Интересуваш ли се от психология?(по въпросите,които задаваш,мисля,че да)


Номинирам ПЕТКОВА!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 02, 2007, 14:51:23 »

2 гласа за ПЕТКОВА и 1 за моя милост....  blush
ама не виждам отговори, а вече толкова много въпроси зададохме...  sad
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 02, 2007, 14:54:03 »

м даа
явно момичетата са заети в момента
« Последна редакция: май 07, 2007, 22:48:16 от fiibi_bg » Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 03, 2007, 09:56:56 »

Моите въпроси към Rossistelablush
- Би ли пуснала дъщеричката си в детска градина?
- Какво си учила или учиш?
- Мислиш ли, че по - трудно се живее в малък град?
« Последна редакция: май 03, 2007, 10:00:21 от screwball squirrel » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 03, 2007, 09:59:52 »



Моите към Rossistela

1.Какво работи мъжлето ти?
2.За какво имате свободно време?
3.КОга успявате да бъдете само двамата?

« Последна редакция: май 07, 2007, 22:55:22 от fiibi_bg » Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 03, 2007, 22:43:05 »

Ето меее,доста са ми май въпросчетата smile

1.и така.... Мила, промени ли се много живота и ежедневието ти след раждането на бебчето и в каква насока?
Даа,промени се,при това още през бременността,само и единствено в положителна насока.За голяма част от комфорта и спокойствието ми допринася мъжът ми,което е една от предпоставките за щастливо съвместно съжителство-съпреживяването.Най-голямата промяна са новите,невероятни чувства,които те връхлитат,които сплотяват,тогава осъзнаваш истински,че много други неща са просто суета.

2.защо решихте първо бебока и после сватба !!!!!
Ами,в един момент просто започнахме да бебеправим.т.е. спряхме да се пазим),без да сме го планирали и дори не сме го изричали с думи,явно и двамата сме "узрели" за това,без да го коментираме...отдавна вече живеехме заедно и всичко ни беше "заедно".Въобще не сме мислили за сватба през бременността ми,за нас винаги ни е било достатъчно да сме един с друг.Предложението дойде изненадващо,на 14 февруари,на единадесетата ни годишнина и беше невероятно вълнуващ момент!

3.ще правите ли сестричка или братче на вашата  принцеска !!!!
Да,може би след сватбата,божа работа,живи и здрави!Искаме още едно момиченце и едно момченце,дано!

4.Кое е качеството,което цениш най-много в бъдещия си съпруг?
Ако трябва да посоча с една дума-без съмнение,това е отговорността му.

5.Вярваш ли в сентенцията,че добротата ще спаси света?
Почти съм сигурна,че няма как красотата да я свърши тази отговорна работа,тъй че-да,смятам,че ако всеки е дори малко по-добронамерен и позитивно мислещ светът ще бъде по-добро място.

6.Интересуваш ли се от психология?(по въпросите,които задаваш,мисля,че да)
Дотолкова,доколкото са ми интересни и много важни отношенията между хората,общуването и намеренията.А като ученичка,докато чаках мъж ми да излезе от казармата,беше период на усилено четене на такъв тип книги,за лично удоволствие.


Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 03, 2007, 22:54:00 »

Rossistela
1.Какво получаваш от форума?
2.Поддаваш ли се на емоциите?

Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 03, 2007, 23:05:31 »

7.Какво още би искала (освен братче или сестричка на дъщеря ти, и след сватбата която ще се състои в скоро време) и какво мислиш че Ви липсва във семейството?
Освен изброените от теб,мисля,че за момента най-много имаме нужда от по-малка ангажираност на мъж ми в работата(която,естествено е трудно постижима,когато правиш нещо по желание Wink ),ами...не се сещат сега за друго pardon

8.Би ли пуснала дъщеричката си в детска градина?
На детска градина бих я пуснала,да,но на ясла засега нямам такова намерение,т.е. поне до 2.5-3-годишна възраст искам да си я отглеждаме вкъщи,без,разбира се,да я лишаваме от контакти и игри(не й липсват) с други дечица.Трудно ми я да я оставям дори и на баби,но смятам,че детската градина създава неповторими емоции и спомени у детето,лично аз имам много такива,искам и тя да ги има.

9.Какво си учила или учиш?
Учила съм в езикова гимназия-френски и английски,висше образование-бакалавър "Международни отношения"(кога ли ще запиша магистратура crazy )

10.Мислиш ли, че по - трудно се живее в малък град?
По-скоро не.За някои неща наистина е по-трудно(намиране на работа,намиране на сатениран картон smile ),но засега не съм се сблъсквала с кой знае какви препятствия,малкият град дори си има и хубави предимства.

11.Какво работи мъжлето ти?
Ами от години имаме "несемеен" blum бизнес,сега лежи предимно на неговите плещи-магазини за детски играчки и за фитнес-уреди и аксесоари.

12.За какво имате свободно време?
В тази работа това е хубавото-че сам си си шеф(и на още няколко човека) и можеш да прецениш според ситуацията за какво да си освободиш време.

13.КОга успявате да бъдете само двамата?
Вечер,когато малката заспи или ако "уредим" някоя баба и отидем на кино или ресторант.

14.кажете 3 неща които искате да промените в живота си?
-броя на членовете на семейството ни(във възходяща посока;) )
....
май съм късметлийка,за друго сега не се сещам,ако се сетя,ще напиша...

15.3 неща които искате да запазите?
-отношенията и любовта с мъжа ми
-пламъчето в очите на детето ми,когато казва "мамо"
-здравето на всички близки

16.3 неща които никога няма да направите?
-да предам доверието на човек,на когото държа
-да злепоставя някого
-да помисля лошо на детето си
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 03, 2007, 23:10:05 »

17.Какво получаваш от форума?
Нови,макар и виртуални приятелства,приятни емоции,полезни съвети и безценни идеи

18.Поддаваш ли се на емоциите?
Да,но може би не с пълна сила...предпочитам приятните,не ги подминава и им се наслаждавам,неприятните предпочитам да игнорирам бързо,защо да си вгорчавам живота?Иначе май съм лесно обидчива или по-скоро,хм,чувствителна...

Извинете за дългите постове,но така е като не си стои вкъщи толкова време човек,а ходи да поръчва рокли DANCE
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 08, 2007, 09:27:44 »

1 Кое е най-голямото богатство в живота ти?
2 Мечтаеш ли често?За какво?/ако не е прекалено лично/
3 Смяташ ли,че човек трябва да достигне определена възраст и да има определени финансови възможности,за да има дете?/много хора казват,че нямат пари и затова неискат деца/
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 09, 2007, 07:39:15 »

19.Кое е най-голямото богатство в живота ти?
Предполагам знаете отговора-дъщеря ми!

20.Мечтаеш ли често?За какво?/ако не е прекалено лично/
Мечтая пак да изпитам,живи здрави,всички онези невероятни емоции около зачеването,бременността и раждането на бебе,особено първите дни и седмици,които освен най-трудни са и най-сладки-спомням си ни тримата у дома-бебето плаче,и аз си поплаквам,а татито ни успокоява и гушка,приготвя ми вечеря-като на снимка ми е,много мили спомени!
Естествено,напоследък все по-често си мечтая за красива и весела сватба!

21.Смяташ ли,че човек трябва да достигне определена възраст и да има определени финансови възможности,за да има дете?/много хора казват,че нямат пари и затова неискат деца/
За възрастта-и да,и не.Ние се запознахме,когато аз бях на 15,а той-на 18,сигурно бях на 19,когато имаше период,в който аз мислех много за бебе,добре,че той е по-трезвомислещ,та решихме да поотложим smile ,но и тогава щяхме да се справим-разбира се,с много повече усилия,помощ и лишения.Имам приятелки-станаха майки на по 18 и 19-въобще не преувеличавам-те са едни от най-старателните родители за мен.
За финансите мнението ми също не е еднозначно-тук пак всичко опира до личните качества-ако си отговорен и ако желаеш ще си имаш бебче и ще направиш всичко по силите си,за да бъде то не осигурено за цял живот,но добре устроено и нелишено от необходими му неща-на първо място това несъмнено са обичта и грижите,и после всички материални благинки.За мен е несериозно и безотговорно да се лишиш от деца,защото нямаш пари!
Обратната страна на медала са хилядите дечица по домовете,плод на безотговорно и елементарно мислене от страна на техните създатели.Помощ винаги се намира,любовта и ласките са най-важни за едно дете!

 smile

Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 12, 2007, 00:00:57 »

Rossistela съдейки по излъчването ти и по изказванията ти във форума мисля, че си нежна и романтична натура.

1. Чувствала ли си се понякога неразбрана от близките си?
2. Мислиш ли, че романтичните натури са изчезващ вид?
3. Напиши ми любимата си сентенция!

Ако прецениш, че въпросите ми са твърде лични не ми отговаряй!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 13, 2007, 15:08:16 »

Rossistela съдейки по излъчването ти и по изказванията ти във форума мисля, че си нежна и романтична натура.

1. Чувствала ли си се понякога неразбрана от близките си?
2. Мислиш ли, че романтичните натури са изчезващ вид?
3. Напиши ми любимата си сентенция!

Ако прецениш, че въпросите ми са твърде лични не ми отговаряй!

prin4ipessa,ако трябва да го направя,по-скоро бих се определила като романтична реалистка,но не и непоправима романтичка girl_wink Въобще не гледам нещата през розови очила Love girl ,по-скоро търся положителното във всичко и съм добронамерена smile

1.Понякога се получават несъответствия с близките поради факта,че аз обичам отдалеч да организирам и нещата да са ми ясни,пък не всички са така.Но само понякога,неразбрана чак-не.
2.Никога няма да изчезнат girl_in_love
3.Ами нямям любими думи,предпочитам делата
 give_rose
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 13, 2007, 15:11:36 »

Благодаря ти за отговорите!  give_rose
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 23, 2007, 13:27:41 »

Роси , сега и аз да задам няколко въпроса  smile
1. Би ли простила изневяра
2. Смяташ ли ,че в днешно време децата са прекалено разглезени и какви средства използваш при възпитаването на дъщеря си?
3. Кои са най-големите ти страхове?
4. Ако имаше възможността да изживееш още веднъж живота си  би ли променила нещо ?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 23, 2007, 13:33:33 »

Роси, ето няколко въпросчета и от мен: Wink

1. Планирате ли второ бебче?
2. Какво е първото нещо, което купи, когато разбра, че си бременна с дъщеричката си?
3. На кого разчиташ повече на своите родители или на родителите на половинката ти?
4. Какво и на кого не би простила никога?
5. Какво би простила в иметона любовта?
6. Какво обичате да правите, когато сте всички заедно в къщи?
7. Как релаксираш?

Е, това е за сега!!! give_rose
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 01, 2007, 14:35:13 »

Извинявам се,не бях видяла,че има още въпроси тук give_rose
1. Би ли простила изневяра
По принцип мисля,чи бих простила,но не бих преглътнала и никога не бих забравила!Слава богу,че не съм се сблъсквала с подобна дилема и имам страшно отговорен и стабилен мъж smile

2. Смяташ ли ,че в днешно време децата са прекалено разглезени и какви средства използваш при възпитаването на дъщеря си?
Не смятам,че са прекалено разглезени.Много ме е яд,когато хората,предимно родителите,бъркат детските игри и безгрижие с глезотене!Не можеш да очакваш едно дете да мисли и действа като възрастен.Най-правилно е родителят да опознае детския свят и честичко да поглежда през очите на детето,тогава наистина всичко ще бъде много по-лесно и неизнервящо!Не обичам майки,крещяши по улиците на децата си,че искат от любопитство да пипнат тук и там и не вървят накъдето им казват.Не обичам майки,които все повтарят,че са страшно уморени,не издържат вече,карат се с бащите,че не им помагат!При по-малките дечица нещата трябва да се поднасят леко,под формата на игра,а не с крясъци,заплахи или дори още по-лошо-бой!

3. Кои са най-големите ти страхове?
Не се поддавам много-много на чери мисли.Най-,най- ме е страх от болести,просто не е истина как една тридневна температура на детето ти се отразява на психиката girl_impossible


4. Ако имаше възможността да изживееш още веднъж живота си  би ли променила нещо ?
Може би да-както казват хората-да се върне времето,но със сегашния акъл...Всъщност,мисля,че всяко нещо води към друго и често едно зло всъщност е урок и води към добро smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 01, 2007, 14:47:27 »

1. Планирате ли второ бебче?
Да,тъй като съм със секцио,препоръчителния срок от раждане до забременяване е две години,смятаме да поработим за второ малко след сватбата girl_wink

2. Какво е първото нещо, което купи, когато разбра, че си бременна с дъщеричката си?
Не купихме нищо предварително!Нито едно чорапче smile А,всъщност-купих доста книги и списания за бременност и майчинство Wink

3. На кого разчиташ повече на своите родители или на родителите на половинката ти?
Зависи за какво-в работата ни помагат доста неговите(всъщност свекито е на заплата при нас),но пък никакви ги няма при детето pardon Отглеждаме си я предимно ние,рядко я оставяме,но когато се наложи-за по няколко часа я оставям на майка ми.Не съм на принципа "Който има внуче да си го гледа" и много мои приятелки ми се чудят за това crazy

4. Какво и на кого не би простила никога?
Мисля,че няма такова нещо-лесно забравям лошото.

5. Какво би простила в иметона любовта?
Ежедневни проблемчета от битов характер.

6. Какво обичате да правите, когато сте всички заедно в къщи?
С малката-да си играем,да си "бърборим",забавляваме се.Когато тя спи-вечеряме,гледаме някой филм,обсъждаме разни нещица и разни други неща.... blush

7. Как релаксираш?
Всъщност,обичам да релаксирам активно,т.е.-не лягам на дивана,а по-скоро се занимавам с нещо,което ми доставя удоволствие smile Много не обичам да бездействам.

 give_rose

Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 01, 2007, 14:58:38 »

благодаря ти за отговорите
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #21 -: юни 08, 2007, 22:50:10 »

Кога и как почувства, че си "готова" за брак ?
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 09, 2007, 07:56:56 »

Кога и как почувства, че си "готова" за брак ?

Както казват нашите приятели "Вие без брак сте много повече от женени!"
"Готова" ,щастлива и невероятно приятно изненадана се почувствах,когато изненадващо той ми предложи с пръстен на единадесетата годишнина от връзката ни в една романтична,романтична вечер!
 heart
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines