Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:20:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за fiibi_bg  (Прочетена 31181 пъти)
 
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 06, 2007, 22:25:42 »

Направо непростим пропуск  kiss2  Как не съм се отчела...Тц-тц Flower Обаче на повечето ми "евентуални" въпроси намерих вече отговори... И все пак -
1. Как се справи с чувството на липса докато беше разделена от твоят любим?(отговорът ти ще приема и като съвет girl_wink kiss2)
2. Какво предпочиташ - пикник на открито или събиране в заведение(бар,пъб..)?
3. Промени ли се начинът ти на живот от както живееш с твоето мъжле?
Благодаря ти, мила!И за всичките съвети и подкрепата  kiss2
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 06, 2007, 22:35:05 »

1. Вярваш ли във вечната любов?

Ако говориш за пърхането на пеперудки - не!Нали знаете че всичко е химия?Останалото е доверие ,разбирателство , хармония ....А в това човек може да се убеди с времето.Надявам се ,че това вще е завинаги

2. Как смяташ един ден детето /децата/ ще изместят ли любовта ти към любимия? И в този ред на мисли, рутината в брака може ли да го съсипе?

Аз от рутината не се притеснявам,защото аз съм много щуро човече и постоянно предизвиквам живота.Обичам промените,сама ги предизвиквам и им се наслаждавам.Милото е също с приключенски дух така че надявам се нас да не ни споходи рутината! blum
Това за децата съм го чувала много пъти ,дори от близки приятелки,но не ми се вярва да е точно така.Децата са си деца, а таткото е друга любов Wink

3. След време как се виждаш - като успяла в бизнеса или добра майка и домакиня?

Като домакиня честно да си кажа ама хич не се виждам.Не че не ми се отдава,но ми е много скучно.Нямам големи стремежи за бизнес дама.Просто в момента съм приела предизвикателство и пробвам дали ще се справя.Справям се доста добре и се опасявам,че и това скоро ще ми омръзне.Може би ще съм нещо друго.Но преди всичко искам да съм щастлива майка и съпруга!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 06, 2007, 22:41:04 »

1. Как се справи с чувството на липса докато беше разделена от твоят любим?(отговорът ти ще приема и като съвет  )

С много работа и разговори по скайп с любимия.........Като казвам много работа - за 6 месеца 3-4 почивни дни най-много.Съдбата беше благосклонна към мен като ми представи тази възможност.Но постоянно ,денонощно мислех за него.

2. Какво предпочиташ - пикник на открито или събиране в заведение(бар,пъб..)?

По принцип пикника край реката е не лоша идея,но само за нас двамата или в краен случай с друга двойка приятели.Фен съм на пиано баровете и обичаме да се срещаме с приятели там.За съжаление тук няма такива и засега обхождам кръчмите по Арбанаси  blum

3. Промени ли се начинът ти на живот от както живееш с твоето мъжле?

Промени се само откъм положителна страна.Но не ми се е налагало да правя големи компромиси със себе си .Иначе заспиването и събуждането до него , опората , подкрепата , нежността , разбирането ...все хубави работи ми е дал.Надявам се и аз на него!


Момичета благодаря ви за въпросчетата!Беше ми много приятно!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #63 -: юли 06, 2007, 22:41:23 »

Ето и едно въпросче от мен:
Как протича един ден от живота ти сега, след като любимият мъж се завърна след дълго отсъствие? Опитваш ли се да прекараш колкото може повече време с него?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 06, 2007, 22:46:39 »

Как протича един ден от живота ти сега, след като любимият мъж се завърна след дълго отсъствие?

Ох ами как?Ставам в 7 ,най-често заедно с милия.Отивам на работа и там целия ден до към 20-21 ч.Понякога милото е с мен ,понякога се занимава с други дела.Най-често го изпращам по някакви задачки - банки ,счетоводител и т.н.Обядваме някъде заедно.Понякога успяваме следобяд да избягаме за 2 часа и  ходим при баба или пък до ВТ.Но е много приятно където и да се обърнеш и да го виждаш.Всеки си работи по нещо и само от време на време спираме,пием кафе,обсъждаме нещо в работата , смеем се ,закачаме се и т.н.Вечерта сме или със семейството /това обаче ще продължи още малко,защото се надявам скоро да сме си само двамата/ или отиваме някъде навън.Заспивам в прегръдките му и с думите :"Обичам те" give_rose
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #65 -: юли 06, 2007, 22:49:23 »

Хей, Фийбс, да знаеш почти ме разплака с това разказче, защото зная с какъв копнеж чакаше мъжлето ти да се върне, но и аз съм си виновна, че зададох въпроса. Бъдете така щастливи и се обичайте дълги години! heart
« Последна редакция: юли 06, 2007, 22:51:35 от didibaby » Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #66 -: септември 13, 2007, 12:10:25 »

С кой свой недостатък се бориш с години ?  hysteric
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 13, 2007, 20:33:06 »

С кой свой недостатък се бориш с години ?  hysteric

Много бързо избухвам.Направо както казва татко заплавам от четвърт оборот и почти винаги съжалявам за това после.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #68 -: септември 17, 2007, 20:16:00 »

Ето малко и от мен  Wink
1.Обичаш ли промените и свикваш ли лесно с тях?
2.Какво предпочиташ-сладолед или шоколад?
3.Шофьор ли си?Какво ти е мнението за прословутото твърдение,че жените не са добри шофьори?
4.Искало ли ти се е някога да си се родила в друга държава и коя е тя?
5.Кои свои качества смяташ,че ти помагат в общуването с хората?
6.А кои ти помагат в кариерата?
7.Кой е любимият ти филм?
8.А филмът,който най-много обичаш да гледаш,когато сте заедно с твоето слънце?
9.Коя екскурзия от гимназията ти винаги ще помниш и с какво?
10.Куче или коте?
11.Тренирала ли си нещо?А кой спорт ти помага да релаксираш?
12.Любимо цвете?
 Wink Wink Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 17, 2007, 20:32:47 »

1.Обичаш ли промените и свикваш ли лесно с тях?
Даже , обожавам промените и много бързо свиквам с тях!
2.Какво предпочиташ-сладолед или шоколад?
шоколад,ако може с ядки  pleasantry
3.Шофьор ли си?Какво ти е мнението за прословутото твърдение,че жените не са добри шофьори?
Не го подкрепям.Смея да твърдя че съм добър шофьор.Даже до преди минута се състезавахме с любимия с двете коли кой ще се прибере по-бързо вкъщи и аз победииииииииииих  yahoo yahoo yahoo
4.Искало ли ти се е някога да си се родила в друга държава и коя е тя?
никога не съм искала.Болен патриот съм!
5.Кои свои качества смяташ,че ти помагат в общуването с хората?
усмихната съм и много бързо се нагаждам към отсрещният човек.Влизам в положението му и даже доста често заповам да говоря и с неговите диалектни форми
6.А кои ти помагат в кариерата?
Иван,но отскоро.Преди това съвсем самичка...
7.Кой е любимият ти филм?
Граф Монте Кристо- вчера си го припомних,Брат 1 и Брат 2 и много други руски
8.А филмът,който най-много обичаш да гледаш,когато сте заедно с твоето слънце?Всеки ден гледаме различни филми,стига той да не заспи на филма.............. laugh
9.Коя екскурзия от гимназията ти винаги ще помниш и с какво?
Аз не ходех на екскурзии.Бях много активна състезателка по лека атлетика и имах по 32 състезания в година.Нямах време за училище,камо ли за екскурзии.Обиколила съм цяла БГ но покрай състезанията
10.Куче или коте?коте
11.Тренирала ли си нещо?А кой спорт ти помага да релаксираш?
Тренирала съм лека атлетика 11 години,после НСА и т.н.Сега релаксирам със ски.Страхотен спорт,а и в комбинация с  планината се получава чудесно.................
12.Любимо цвете?Хризантема
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 17, 2007, 21:00:52 »

 ето мила и аз да те поразпотам
1.какво би и не би направила за приятелите си?
2.потъпквала ли си себе си заради останалите?
3.кога за последно се карахте с мъжа ти и за какво?
4.как си представяш "идеалния"живот и съществува ли такъв според теб?
5.каква мислиш че си била в предишния си живот?или какво или кой?
ами това е от мен
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 17, 2007, 21:12:00 »

1.какво би и не би направила за приятелите си?
Не бих обърнала гръб на любимия и на родителите си ,всичко останало бих направила.
2.потъпквала ли си себе си заради останалите?
НЕ.Никога.Бих го направила единствено заради брат ми ,майка ми и баща ми,опааа и баба.Но заради любимия - не!
3.кога за последно се карахте с мъжа ти и за какво?
Ами често се караме че работя много,ама наистина много....по цели дни и нощи.Той се притеснява за мен,аз се дразня като започват да ме вайкат колко се изморявам и започвам да го обиждам,че не е достатъчно амбициозен и не може да се откъсне от наина на работа и на живот на военните.
4.как си представяш "идеалния"живот и съществува ли такъв според теб?
Нормален,средностатистически - апартамент,вила,две коли,4-5 хил месечен доход,близнаци - момче и момиче,щастливи баба и дядо,гости ,разходки,зимата на скиииииииииииииии и лятото на море.
5.каква мислиш че си била в предишния си живот?или какво или кой?
принцеса

Благодаря ти!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines