Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 19:56:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 220452 пъти)
 
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: май 18, 2010, 10:38:25 »

На нас ДиДжея ни ги препоръча. Каза, че работили много добре. Тоест той ни препоръча няколко фирми, но тях постави на първо място.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: май 18, 2010, 11:20:39 »

Някой ползвал ли е услугите на Volk Vision (http://www.volk-vision.com)? Или ако хора, работещи в бранша, имат някакви отзиви за тях? Благодаря предварително.
Аз и съм много доволна от видеото ни!
Активен
ladyinwhite
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #452 -: май 18, 2010, 12:07:05 »

Здравейте.Аз се колебая между Алфа Фото Видео и Реджи Видео.Имате ли някакви впечатления за тях?
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: май 18, 2010, 12:43:07 »

Супер, благодаря ви много на всички!  give_rose
Активен
anelia25
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


ще се омъжвам.. май май...


« Отговор #454 -: май 27, 2010, 23:18:28 »

Здавейте. Търсим си диджей за сватбата. Бихте ли ни препоръчали добър диджей за сватба в Пловдив ? Да не е някой заспал чичка или надувка който да чака нас и гостите да си поръчваме и плащаме какво да пуска и какво не. Търсим си диджей за сватбата , който да си разбира от работата, да не мълчи като риба и да чака да му се поръчват песни и музика а сам да си усети гостите, да си води и говори . Нямаме ограничения в стила слушаме всичко, стига да е весело и танцувално. Ние работим в Кипър, но в момента сме си тук, другата седмица пак заминаваме, а сватбата за момента е замислена за 25.09.2010. моля ако някой е бил скоро на сватби и има впечатления от качествени ди джеи които работят по сватби да сподели. Благодаря предварително! smile
Анелия
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: май 28, 2010, 12:31:56 »

Здавейте. Търсим си диджей за сватбата. Бихте ли ни препоръчали добър диджей за сватба в Пловдив ? Да не е някой заспал чичка или надувка който да чака нас и гостите да си поръчваме и плащаме какво да пуска и какво не. Търсим си диджей за сватбата , който да си разбира от работата, да не мълчи като риба и да чака да му се поръчват песни и музика а сам да си усети гостите, да си води и говори . Нямаме ограничения в стила слушаме всичко, стига да е весело и танцувално. Ние работим в Кипър, но в момента сме си тук, другата седмица пак заминаваме, а сватбата за момента е замислена за 25.09.2010. моля ако някой е бил скоро на сватби и има впечатления от качествени ди джеи които работят по сватби да сподели. Благодаря предварително! smile
Анелия
Анелия,за Пловдив аз лично бих ти препоръчала и ти гарантирам , че ще останете очаровани от ДиДжей Алекси (  http://www.djaleks-maronov.com/ ) Сватбата ни беше на 17.04 и вече две мои приятелки си го харесаха от нашата сватба и той ще им води техните ( този път ние ще сме гости ). Знае как да работи и говори и 100% ще го харесате! smile Наистина е много добър и м/у другото зълва ми ( която ни беше шаферка с нейния приятел )  също е впечатлена от dj Aleksi и искат той да им е диджей на сватбата. Ако не вярвате ми пишете на лични да ви кажа в кое кафе работя и заповядайте да ви пусна диска от нашата сватба да го видите на живо. smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #456 -: май 28, 2010, 18:28:01 »

Здавейте. Търсим си диджей за сватбата. Бихте ли ни препоръчали добър диджей за сватба в Пловдив ? Да не е някой заспал чичка или надувка който да чака нас и гостите да си поръчваме и плащаме какво да пуска и какво не. Търсим си диджей за сватбата , който да си разбира от работата, да не мълчи като риба и да чака да му се поръчват песни и музика а сам да си усети гостите, да си води и говори . Нямаме ограничения в стила слушаме всичко, стига да е весело и танцувално. Ние работим в Кипър, но в момента сме си тук, другата седмица пак заминаваме, а сватбата за момента е замислена за 25.09.2010. моля ако някой е бил скоро на сватби и има впечатления от качествени ди джеи които работят по сватби да сподели. Благодаря предварително! smile
Анелия


http://www.djaleks-maronov.com/  good good good
Активен
anelia25
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


ще се омъжвам.. май май...


« Отговор #457 -: май 28, 2010, 20:55:17 »

Много ти благодаря Венинцето.  Обадихме се на диджей Алекси, но за съжаление е вече зает за нашата дата и ни препорача дург негов колега дижей, Жан? Чакам други предложения от булки или хора,които са харесали диджеите от сватби на които са били.Пуснете ми ги и по мейла ако може да ги видим в интернет и търсим диджей за сватбата ни от Пловдив,а някой ми е предложил дижей от Бургас, за който трябва да осигуряваме транспорт хотели и тн.и до като дойде от Бургас... ще заспи от път shok
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: май 28, 2010, 21:49:28 »

За Пловдив определено има избор . Мразя да ги изброявам , защото ако забравя някой винаги има обидени и засегнати .  Но ще се опитам да  нахвърля няколко имена , които са страхотни в работата си . Дж Жан , Димитър Калагарски , Алекси , Оги , Венци , Майли , Дидо , Миро , Цецо Топалов , Борето , Емо Дрехаров  . В нета можеш да намериш материали за тях . Най добре е когато се спреш на някой просто да вземете  двд . Лично аз мисля , че всяка сватба е различна и по двд трудно може да се прецени какъв е дж. Може да се разбере дали може да говори , но за музиката си е строго индивидуално .  good
« Последна редакция: май 28, 2010, 21:51:32 от NINA STYLE » Активен
gurugeri
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


« Отговор #459 -: юни 01, 2010, 10:50:03 »

Такаа, явно ще трябва да се доверим на някой DJ за сватбата ни. Дълго време мислехме да сме без, но вече май се убеждаваме в обратното. Моля, препоръчайте ми DJ за София, за 12.06, съвсем скоро е, който да разбира от рок музика. Не искаме на сватбата да има никаква чалга, а предимно рок, ска, пънк, латино и т.н., и разбира се, народна музика, която да не се изчерпва с Бяла роза. Ако имате конкретни впечатления и препоръки, ще се радвам да ги прочета.
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: юни 01, 2010, 12:21:36 »

Такаа, явно ще трябва да се доверим на някой DJ за сватбата ни. Дълго време мислехме да сме без, но вече май се убеждаваме в обратното. Моля, препоръчайте ми DJ за София, за 12.06, съвсем скоро е, който да разбира от рок музика. Не искаме на сватбата да има никаква чалга, а предимно рок, ска, пънк, латино и т.н., и разбира се, народна музика, която да не се изчерпва с Бяла роза. Ако имате конкретни впечатления и препоръки, ще се радвам да ги прочета.
Аз лично Ви препоръчвам за гр. София колегите, които работят на много високо ниво:

DJ Стоян Петров - www.djstoian.com

и DJ Найден Найденов - www.newdjgroup.com

(Сватбата Ви наистина е съвсем скоро и сигурно са заети, но предполагам, че и те биха Ви препоръчали други също добри техни колеги)


Активен
desislavaindjova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #461 -: юни 01, 2010, 15:23:16 »

Здравейте! Днес се регистрирах в сайта, но от няколко месеца съм постоянен наблюдател. Имам питане към всички, които имат малко повече опит от мен. Сватбата ми е на 21.08 вечерна в ресторант Рачич Пловдив, но все още нямам DJ. Не знам как се получи, че се забавихме толкова много, но така се получи. Прочетох какви ли не отзиви за различни хора, но общо взето нямам представа как сте правили подбора на човек. Изпращани ли са Ви някакви материали, които да Ви насочат, че това е Вашия човек?  На нашата сватба няма да има много чалга, правя това уточнение, в случай, че някой реши да ми помогне, тъй като доста съм се притеснила вече, че сроковете ни притискат.

Благодаря предварително на всички, които решат да ми бъдат полезни.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: юни 01, 2010, 23:41:55 »

Здравейте! Днес се регистрирах в сайта, но от няколко месеца съм постоянен наблюдател. Имам питане към всички, които имат малко повече опит от мен. Сватбата ми е на 21.08 вечерна в ресторант Рачич Пловдив, но все още нямам DJ. Не знам как се получи, че се забавихме толкова много, но така се получи. Прочетох какви ли не отзиви за различни хора, но общо взето нямам представа как сте правили подбора на човек. Изпращани ли са Ви някакви материали, които да Ви насочат, че това е Вашия човек?  На нашата сватба няма да има много чалга, правя това уточнение, в случай, че някой реши да ми помогне, тъй като доста съм се притеснила вече, че сроковете ни притискат.

Благодаря предварително на всички, които решат да ми бъдат полезни.
Здравей от мен ! Поздравления за р-т Рачич . Много хубав р-т . Колкото за дж на 21 август мисля , че доста сте закъснели . Поне тези ,които познавам / а те не са малко / всички са заети . Вчера ми се наложи да проверя кой е свободен за тази дата и се оказа , че такъв няма . Провере Васко Аврамов , Оги  Ники и Тошко, Венци , Майли  / само за тях не знам дали са ангажирани , но като се има предвит , че са търсени имена не ми се вярва да са свободни . Не искам да те отчайвам просто искам да стесня кръга от хиляди обаждания по тел. от които ще получаш отказ .   good Късмет ! За София и аз съм ЗА DJ Найден Найденов - www.newdjgroup.com
« Последна редакция: юни 02, 2010, 09:27:43 от NINA STYLE » Активен
silveto_sf
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #463 -: юни 02, 2010, 11:23:49 »

здравейте момичета,
може ли да ми препоръчате добри DJ, фотограф и видеооператор? от ресторанта ни препоръчаха данаил марков-някой може ли да сподели отзиви за него? очаквам препоръки и мнения
благодаря предварително smile smile smile
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: юни 02, 2010, 15:23:20 »

silveto_sf  аз препоръчвам Haldigital. При нас те снимаха и видеото и фотото, лично аз съм доволна - цени,качество и отношение. DJ-ят ни беше от  едно студио Sound (не се сещам цялото име на фирмата). Момчето се казваше Жоро - много останахме доволни!
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines